Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość magdaole
to ja adres już wpisuje ale super jak mi sie spodoba to może i ja też sie wybiore , chociaż z moim męzem i dzieckiem to może byc trudno za długi lot- oboje pewnie by tak samo marudzili hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
witam Was słonecznie u mnie dzisiaj prawdziwa wiosna słońce świeci i jest cieplutko Paris czy ten adres email jest dobry bo mi wrócił list na skrzynke jak tam ma być o2 O2 czy zero 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! U mnie też słoneczko, ale rano tak za ciepło nie było. Zastanawiam sie czy nie kupic odrazu tego biletu do Meksyku, wtedy bede musiała pojechac i juz, bz odwrotu. Jak myslicie? Magdaole, w adresie jest mała literka \"o\" jak okulary :D hi hi Miłego dnia, zaraz weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! wróciłam z Maroka, EXTRA!!!!!! postaram się wieczorkiem coś napisać.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
no bo wysłałam tych emaili kilka na małe o duże o na zero hahahah aż w końcu któryś doszedł no to teraz czekam na kartke hihi troche sobie poczekam ale jaka będzie frajda jak ją dostane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello w piątkowe popołudnie (ależ ja go lubie hehe ;) ) zwłaszcza jak jest taka pogoda :D weekend się zapowiada równie słoneczny! Huuura! :) vanili-->no to czekamy na relację :D miło Cię \"widzieć\" znowu na kaffe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy nie kupic odrazu tego biletu do Meksyku, wtedy bede musiała pojechac i juz, bz odwrotu. Jak myslicie? ----- Pariss--> jasne, kupuj bilet! :D zresztą teraz to już i tak nie masz innego wyjścia - przyjęłaś w końcu zamówienia od nas na ładne pocztówki z Meksyku hihihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ciepło :D ja już zakończyłam etap mycia okien, jeszcze tylko sprzątanie i finisz Vanili 🖐️ dobrze że już jesteś cała i zdrowa, jak dojdziesz do siebie opisuj jak było Pariss dla mnie kartka obojętnie skąd, ja w ogóle lubię dostawać pocztówki :) szczególnie zagraniczne bo stoją sobie u mnie na stojaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam!!!!! Pariss, kupuj i nie zastanawiaj się! :O tak w skrócie... 1 tydzień to stanowczo za mało! hotel ma extra położenie, na wzgórzu, bungalowy z pięknym ogrodem, polem golfowym, basenem, tuż przy plaży; rano piję kawę na tarasie z widokiem na cudo palmy, jak na Bora-Bora i ocean!...i ten śpiew ptaków! 1 dzień - spacer plażą , ma aż 10 km, szeroka, cudo piasek, bez leżaków!..sam piach i woda! objazd Agadiru, kazba, port, sklepy kosmetyczne zakup pakietu wycieczek w miejscowym biurze 2 dzień - wyjazd do Taurodant; pierwsze spotkanie z kozami na drzewkach arganiowych, spacer do oazy z palmami, oglądanie miejscowej biedy, suk, zakupy, lanch, kolejne miejsowości, Góry Atlas....cały dzień 3 dzień - wyjazd na dwa dni wzdłuż Atlantyku- Essauira, klimatyczne miasteczko z potężnym sukiem, domy z niebieskimi oknami i drzwiami; port, Marrakesz - wieczorem docieramy na słynny plac, zabawa, nocą powrót do hotelu w Marrakeszu; rano zwiedzanie miasta; wieczorem powrót przez góry Atlasu do Agadiru + disco 4 dzień - wyjazd w góry Antyatlasu i na pustynię skalistą, cały dzień serpentyny na wys. 2200 mnpm, jazda, punkty widokowe, osady berberyjskie, Tiznit - srebrna biżuteria 5 dzień - wieje, nie da się iść plażą, pożegnanie rano wylot nogi bolały mnie od siedzenia każdego dnia po kilka godzin w busie + 2 dni w samolocie, dojazd nie zdążyłam się rozłożyć na leżaku, pokąpać w oceanie, zrobić zakupów, ale....wiele zobaczyłam! kupiłam tylko 2 małe portfeliki, olejek arganiowy i wodę mineralną do picia i na herbatę brakło czasu nawet na internet! ale codziennie było disco, programy rozrywkowe, tańce folklorystyczne, pokazy zaklinaczy węży Marrakesz mnie nie powalił, Stambuł ma więcej do zaoferowania, uważam ,że warto jednak zobaczyć może tam wrócę, Agadir piękny i tyle jeszcze do zobaczenia...ale kiedy? to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosypiałam w samolocie, busach...bo codziennie od 6 rano na nogach do 1 w nocy...i jeszcze higiena, mycie.... trochę za ostre tempo, ale przeżyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no to fajnie, że pozwiedzałaś. ale ja dlatego nie lubię objazdówek :) siedzenie ciągle w autobusie + biegiem zwiedzanie to nie dla mnie :) a jaka tam pogoda? upał? nie wiem czy czytałyście na blogu ostatnio co Skylar pisała :) też wróciła z Maroka z jakimś nie smakiem :) muszę kiedyś tak zaplanować Turcję żeby do Istambułu pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili--> No to faktycznie intensywny wypoczynek, ale za to dużo zwiedziłaś :) grunt, że jesteś zadowolona :) ja podobnie jak funky nie przepadam za takim tempem.. Miłego weekendu i duuużo wiosennego słońca wszystkim stałym bywalczyniom topiku życzę :D pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie ja to mam chyba przesilenie wiosenne. NOrmalnie po południu oczy mi sie tak zamykają ze ledwo żyję. Dzisiaj znowu sie polozylam spac jak przyszłam a naprawde nie robię tego czesto, ale ostatnio nie mogę sie powstrzymac. Vanili witaj 🌼 👄 Super sprawa. To teraz musisz wrocic do Maroko na sam wypoczynek i wtedy wykąpiesz sie w Oceanie. Te wycieczki bralas z lokalnego biura? Jakie koszty byly? Fannky mi tez sie marzy Stambul, ale na wlasną reke. Trzeba by bylo zlapac jakąs promocje. Namiar na hotel mam i to w samym centrum i samemu pochodzic. Ja szukam jeszcze ubezpieczenia dodatkowego gdzies bo przeciez jadę bez niczego. Musze sie rozglądnąć za tym. Pozdrówka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laleczki 🖐️ Ale tu się działo , no no no. Vanili to świetnie że wróciłaś zadowolona .Ja zrobiłam taki błąd jak Ty w tamtym roku z Alanyą na 7dni.Teraz już takiego błędu nie popełnię bo jak sie chce coś zwiedzić to 14 za mało. Tobie natomiast gratuluje tempa i zazdroszczę że Ty już po a ja przed.. Paris , oczywiście że chcę kartkę z Meksyku i ze Stanów. Odwdzięczę się Turcją i Maroko. Pozdrowiłam Frogi i przesłałam jej buziaki od Ciebie. Kazała Was również pozdrowić i przesłać 👄. Adres mój wysyłam na naszą pocztę. Miłego wieczoru i miłego weekendu. Ja po pracy chodzę na działeczkę bo już mi się chce na niej przebywać dla moich pięknych tulipanków które rozkwitają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) Długo mnie nie było i nie wiem, czy ktoś mnie tu w ogóle jeszcze pamięta... Pariss widzę, że nadal trzymasz się dzielnie i jesteś aktywna i pomocna w podróżowych sprawach:) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie pozostałe podróżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkim! no, takie mam tempo! ale nie lubię objazdówek, więc na własną rękę zwiedziłam i to był last, zupełnie nieplanowany! dopłata do singla...więc tak krótko, ale odbiję sobie na Krecie! Już mnie nosi, wyczaiłam tanią Tunezję, ale byłam i pewnie się wstrzymam... pogoda różna w zależności od miejsca Essauira z chmurka i wiatrem Marakkesz w deszczu i chmurach oaza w upale Antyatlas, zimno jak u nas w górach, przemarzłam na kość i znów sie kuruję Agadir - słońce, ciepło! 1 dzień mocny wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam pakiet, wytargowałam w miejscowym biurze, wyszło 2/3 taniej niż u rezydentki € wymieniałam na ichniejszą walutę, to ok.120 € wyszło z noclegiem w Marakeszu i 1 śniadaniem, 1 lunchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili to całkiem nieźle to wyszło cenowo. A kiedy i gdzie zobaczymy zdjęcia? Daj znać jak juz ochłoniesz i wkleisz. Bobo Twój adres mam ;) a Frogi do mnie dzisiaj pisala smsa z gratulacjami ;) Angelica pewnie, ze Ciebie pamiętam 🌼 Ostatnio byłas tutaj jak zdawałaś maturę i pozniej jechałas na wygraną wycieczkę chyba do Włoch. Jakie masz plany wakacyjne teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanki na naszej poczcie dla Was!!!!. Paris , na wszelki wypadek ten adres. Vanili - ja też czekam na fotki , mam nadzieję że wyślesz parę na pocztę. Angelica ,sorry ale chyba mnie nie było jak Ty byłaś. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ wpadam tylko na chwilkę i widzę newsy.... brawo Vanili... gratuluję i generalnie zazdroszczę tak superowego wyjazdu :D Fakt, że jest to może męczące ...ale jakież to jest przyjemne zmęczenie :) Ciekawe jak tam Kari..... Jutro podbijam stolicę, hehehehe, wracam w niedzielę. Pogoda zapowiada się super na ten weekend...tylko proszę nie zmarnować go na durne sprzątania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
vanili gratuluje udanej wyprawy normalnie jak poczytałam to aż mnie nosi ja też już chce jechać chyba z tego wszystkiego zaplanuje na długi majowy weekend jakiś wypad nad nasze morze, chociaż niby w tym roku nie ma długich weekendów ale co to dla mnie "bezrobka" jak mówi na mnie moja siostra, ja jak narazie to mam wolne cały czas hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek Dlaczego jeszcze śpicie??? U mnie pięknie słoneczko świeci i jest ciepełko. A co u Was od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na dobry początek dnia: Gospodarzowi świnie nie chciały jeść. Zmartwiony chłop poszedł do weterynarza. Ten przepisał tabletki ale niewiele pomogły. Załamany chłop poszedł do wioskowego znachora który zajmował się też zwierzętami. Znachor poradził mu żeby zawiózł świnie do lasu i żeby wy...chał je tam wszystkie po kolei. Zdesperowany facet załadował świnie na Żuka i do lasu. Bzyknął wszystkie i do domu. Na drugi dzień świnie nic - nadal nie jedzą. No to powtórka - na Żuka i do lasu. Trzy dni pod rząd powtarzał te akcje. Czwartego dnia nad ranem leży jeszcze chłop w łóżku a tu z podwórka żona się drze: -Stachu! Stachuuuu! Świnieeee! Chłop się zerwał, leci i krzyczy: -Jedzą? -Nieee! Siedzą na Żuku i trąbią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie śpimy, tylko pracujemy :) sezon się zaczął więc i pracy mam więcej, a w soboty to już w ogóle :) ale to nic trzeba zarobić na kieszonkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo niezłe :D Ja też od samego rana sprzątałam i własnie skończyłam moją działkę. Resztę kończy siostra. Okna pomyte, firanki powieszone, pokoje sprzątnięte. Umówiłam sie z koleżanką na jakieś jedzonko po południu i spacer. Chyba mnie trochę przewiało bo coś plecy mi szwankują. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mam takie do was pytanka:) chcialabym leciec w czerwcu do alanii(zachecona zeszlorocznymi opisami Paris:)) i mam tu taka oferte przykladowa http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/magic-14953.html?od-2009-06-09 i tam pisze ze tylko do 30 kwietnia gwarancja stalej ceny, tzn ze w maju bedzie drozej, czy te wycieczki beda taniec? chcialabym leciec na 2 tyg z opcja all incusive i aby hotel byl dosc fajny np 4 dwiazdki, no a praktycznie do 22 maja nie mam czasu tym sie glebiej zainteresowac bo przygotowywuje sie do matury;/ i czy gdybym chciala wykupic last minute to sadzicie ze zostaly by miejsca na czerwiec z fajnym 4 gwiazd hotelem, czy ludzie wczesniej wykupiliby? a z tym biurem podrozy wezyr ktos lecial? bo maja najtansze wczasy chyba:) jak bede miala jakies pytania to mam nadzieje ze moge pisac:) a ktoras z was leci do alanii w czerwcu moze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zalezy mi na hotelu blisko centrum, chyba Paris o tym mowila, ze najlepiej blisko centrum:) no i oczywiscie zalezy mi tez na cenie zeby nie byla nie wiem jaka, do 2 tys za osobe mam nadzieje sie wyrobie:) tylko wlasnie mam taki dylemat, w ostatnie dni pewnie bedzie taniej ale jak powykupuja te fajniejsze miejsca:( co sadzicie na ten temat tak sie dowiaduje bo to moje pierwsze wczasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×