Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wow!!!! Pariss super!!!! gratulację!!!!!! A zresztą ,z czego ja sie cieszę, jak ja wiedziałem, że tak będzie ;) :D :D :D ...nie no super...a widzisz, że Wiosna tez czasem zaglada do Gdyni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Od 6 rano nie śpię bo dopiero to do mnie dotarło co się stało ;) Zaczęłam myśleć, ze przecież muszę kupić bilet i nie ma odwrotu. Długa podróż, tyle przygotowań, może Meksyk, w Mexico sama na krańcu świata. Brzuch mnie rozbolał z nerwów. Sama nie mogę w to uwierzyć. Jak mi mowili, ze to bedzie tak łatwo to nie wierzyłam, ale wiem, ze miałam szczęśćie po prostu. Dziękuję za gratki od Was. Crazy woman fotki z sombrero beda na pewno ;) Ech! w końcu coś sie ruszyło i wiem co mam robić. Piękna pogoda u mnie się szykuje. Muszę się zebrać i jadę gdzieś połazić. Jakieś zniżki dostałam z Kappahla na dżinsy to może sobie pojadę. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie jeszcze słońca brak, ale ja już z rana 1 okno umyłam. żeby się nie przepracować rozłożę sobie sprzątanie na raty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
hej gratuluje Pariss nie myślałam że pójdzie ci tak łatwo, mój kuzyn sie starał w zeszłym roku i nie dostał w zeszłym roku wizy a tu prosze Ty masz, zresztą wcale się nie dziwię my babki zawsze sobie poradzimy hihihi u mnie też świeci słoneczko od samego rana można by powiedzieć że aż pracować się chce, tylko jakoś nie mi hihihi miałam myć okna ale zrobiłam tylko obiad a okno może jedno po południu mam jakiegoś lenia dzisiaj Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
frogi a działa u Ciebie ta strona z kamerą w Alany chciałam sobie popatrzeć a nie moge jej otworzyć, a może wy dziewczyny macie jakiś jeszcze to wklejcie linki prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja tez
dziewczyny prosze o rade:) ktora miejscowosc lepsza??? Marmaris czy Alania??? pan z biura podrozy mowil ze dla osoby w moim wieku (mam 22 lata- jade z chlopakiem) lepsze Marmaris. mowil ze w marmaris jedyny minus to plaza. z tego co czytalam to Alania chyba fajniejsza... prosze o rade osoby ktore juz tam byly i moga mi cos doradzic, ktore z tych miejsc jst lepsze i pod jakim wzgledem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ta pogoda jest świetna ale tak zmęczona jestem, że oczy mi się zamykają normalnie. Byłam w biurze podrózy i bilet mi Pani wyliczyła na 2090 czyli 50$ wiecej niz jakby zamowil mi Kolega. Niby mało niby dużo ale za tą kasę mam juz prezent prawie dla niego prawda? No i teraz najlepsze. Przychodzę do domu a moj Tata sie pyta jak tam bilety itp. i mowi zebym odrazu kupila ten do Meksyku, ja na to, ze narazie nie kupuję bo nie wiem jak bede stała z kasą i brakuje mi jakies 500 $ spokojnie albo i wiecej bo to zalezy od kursu dolara. A moj Tata: eeee tam 500 dolarów tylko? To ja Ci dam, a może nawet wiecej :D :D :D :D fajowo co? Tylko, ze ja to jestem taka zosia samosia i wolałabym za swoje, ale jak mnie przyciśnie to mogę po prostu pożyczyć a pozniej im oddam. Fannky Ty to masz werwę. Ja chyba z tego przesilenia wiosennego i emocji nic nie zrobię na święta. A okna by sie przydało umyc. Magdaole ja też nie myślałam, ze to tak łatwo. Ja chciałam poflirtować z tym Panem, pouśmiechać się a on wogóle na mnie nie zwracał uwagi ;) Ja mam takie storny z kamerkami: http://www.alanya.bel.tr/kamera.asp http://www.alanya.tv/tr/AlanyaCanl%C4%B1Kameralar/ tak tak ja tez---> Wybierz Alanię i bedziesz zadowolona. Nie słuchaj tego Pana w biurze. Bierz hotel blisko plaży Kleopatry i blisko portu. Unikaj dzielnicy Konakli, Mahmutlar i bedzie dobrze. Marmaris jest rozrywkowe w takim samym stopniu co Alanya moze nawet wiecej, ale jest duzo Angoli, muzyka jest pod nich, mało tureckiej, drinki chyba były tańsze bo po 10 YTL (wiecie, ze od tego roku używa sie skrótu TL - turkish lira nie dodaje sie Y yeni) a w Alanii cyba są droższe. Nie ma wiekszej róznicy, ale w Alanii jest taki fajny klimacik zabawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale pustki...wszystkie w ogródkach chyba siedzą ;) a ja idę spać bo jutro do pracy. Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ słoneczne dzień dobry bardzo :) w końcu mogę powiedzieć, że wiosna na dobre zagościła !!!! :) muszę umyć mój rowerek może już jutro pojadę na nim do pracy :) superr kocham jeździć na rowerze. Wy też ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj jest szansa, że też pojadę do Meksyku w tym roku. huraa. założyłam się z kumplem że wygra kasę i wygrał. huraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeeeee jak piękna pogoda :D, nareszcie wiosna :D :D :D a ja muszę pracować :( Fannky, a to nie jest czasem żarcik prima aprilisowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fannky to jedz ze mną. Weź bilet do Meksyku i spotkamy sie na miejscu ;) Trzymam kciuki zeby sie Tobie z tym udało. Ciekawe jak Kari sie tam czuje. Widziałam moją wizę dzisiaj. Kurier juz mi przywiózł i Mama była niedaleko i mi przywiozła :) Na 10 lat z literką M czyli mogę jechać doi Meksyku spokojnie....tylko bilet mi podrożał do Mex, ale za to do Chicago potaniał hi hi.. Fannky to jak sie umawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dżunia, Ale gdzie ta wiosna??? u mnie cały dzień zachmurzone :O No chyba, ze chodzi o Wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pariss, jak kto gdzie u mnie :D :D :D tzn. jest i Wiosna ;) i wiosna ! Słoneczko dzisiaj cały dzionek pieknie przyświeca i jest po prostu cudownie 🌻 zmykam na ten mój angielski .....ehhh jakoś pod górkę mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam dziewczynki Sorki za nieobecność ale komp mi zachorował i już. Pariss - Bardzo WIELKIE gratulacje. Wiedziałam że w czepku urodzona! To już życzę udanego urlopu. Fannky - jak tam nadziewane jaja. Pariss- co do ogródków to masz rację , u mnie już tulipanki kwitną (miniaturowe) i na razie 4, może 6 ,ale już i tak pięknie kwitną prymule. Mój ogródek żyje , hura!. Co do wiosny to ekstra że przyszła, u mnie dzisiaj tak cieplutko 17 stC. Oby tak dalej.Wiosna wiosna wiosna....Ty. Rozmawiałam z Frogi i niestety jej komp trafił do serwisu bo ma takie uszkodzenia że domokrążcy go nie uratowali. Pozdrawiam Was od Frogi i gratuluję Pariss- od Frogi (wizy oczywiście) Tak tak ja też ----, ja nie potrafię Ci doradzić , mogę tylko mapisać że Alanya jest piękna. A właśnie jakie żarty Prima aprilisowe Was dopadły? Mnie nic miłego nie spotkało. Nikt nie chciał ze mną pożartować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oczywiście, że mój wyjazd do meksyku to prima aprilis :D ja nie mam takich fajnych kolegów :D ale na poważnie to sobie kupiłam dziś sukienkę na lato :) chyba za bardzo z rana się rozmarzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m very tired, I go sleeping......chyba tak no nie???? Ty żartownisiu Fannky jeden ;) a mnie w sumie też nic nie zaskoczyło.....chociaż kolega zadzwonił i pyta się dokładnie o ulicę, bo wjechał do mojego miasta i nie wie jak do mnie dojechać. W sumie przepłynęło mi tysiąc myśli na sekundę, m.in to : cholerka, a ja nie mam dzisiaj czasu, przecież mam ten cały angielski, oraz : czemu się nie zadzwonił wcześniej (chłopak jest z Krosna). Ale trwało to mikrosekundy i padło odpowiedziopytanie: \"jaja sobie robisz\". On nie wytrzymał i brecht, w sumie mógłby wpaść do mnie ehhhh . SŁodziutkich, wiosennych snów dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. u mnie okno nr 2 już umyte, jeszcze jutro największe i koniec :) wiosna za oknem a ja złapałam jakieś przeziębienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
fannky ja się jakoś zmobilizowałam i umyłam wszystkie 9 okien na raz plus do tego pranie prasowanie i wieszanie firan w jednym hihih ale za to pózniej sie ruszyć nie mogłam teraz tylko jeszcze generalne sprzątanie i jest ok tylko że też mi się znowu nie chce echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcześniej już wspomniałam że sobie na raty sprzątanie rozłożę :) jutro jeszcze okna a od poniedziałku pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Nawet mi nie przypominajcie o sprzątaniu...Ja w sobotę zrobię chyba wszystko razem z siostra i już. Bobo pozdrów Frogi ode mnie i podziękuj jej 👄 Mnie żaden żart wczoraj nie spotkał, jedyna Fannky mnie nabrała. CZy to znaczy, że tylko ja taka naiwna jestem?hmmm....;) Mam juz zarezerwowany bilet od samego rana. Cena super świetna fantastyczna 1850 zł. W dwie strony z przesiadką we Frankfurcie. I cant wait :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy Pariss lecisz? wierze, że się nie możesz doczekać to będzie super przygoda dla Ciebie :) Ciekawe jak tam Kari wypoczywa. Bobo jajek jeszcze nie robiłam dopiero na Wielkanoc robię plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę 28.08.2009r. i wracam 18.09. tzn. 19.09. będe w domu. Jak któraś chce kartkę z pozdrowieniami z Meksyku czy z USA to proszę o adresy ;) Lecę do dentysty brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja chcę :) adres wyślę później na pocztę :) oo dobry termin ja będę wtedy w Turcji :) napiszę Ci maila :) bo chyba będziesz miała jakiś dostęp do neta nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
ja z meksyku też bym kartke chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff! ale mnie dzisiaj dentystka wkurzyła, co za zołza. Oszukać mnie chciała 😡 Piszcie adresy ze wskazaniem skad bardziej byscie chcialy kartkę USA czy Mexico. Jak bede miala duzo czasu i malo zamowien to wysle z dwoch miejsc a jak wiecej to tylko z jednego. Magdaole, napisz adres na maila : turcjaktobyl @ 02.pl bez spacji. Adresy odrazu zapiszę sobie w kalendarzyku i na pewno wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Widzę, że Pariss zbiera zamówienia na ładnie, meksykańsko-amerykańskie widoczki hehe.. :D To ja też bardzo poproszę, jeśli oczywiście będzie to możliwe :) Z miłą chęcią zachowam sobie taką kartkę, bo ja to nie wiem czy aż tak daleko kiedyś zajadę ;) z wyprawami urlopowymi... Zaraz napiszę adres na maila którego podałaś. Oj dziewczyny, zazdroszczę Wam tych waszych ogródków i działeczek ehhh teraz to dopiero piękne widoki będziecie miały... :) Pozdrawiam wieczorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman wpisuj sie na liste. Lista bedzie otwarta do niedzieli wieczorem ;) Fannky oczywiście, ze bede miala dostep do netu i bede do Was tez tutaj zaglądac o jakis dziwnych porach, czyli na drugiej poznej zmianie pewnie. Albo po południu jak bedzie czas cos naskrobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×