Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ija tez sie zbieram, trzeba moze pomyslec o pakowaniu ;) Dobranoc kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów....jeszcze jakaś lekturka i ...chrapu, chrapu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam komary..... mnie tak się nie trzymają raczej. W Turcji pamiętam jednego komara w 2004 r. Naprawdę. Bo tyle się naczytałam z kumpelą, ze tam ich jest mnóstwo wiec ich na siłę szukałyśmy i był......w naszym pokoju raz wieczorem :D :D :D A w Mexico to raczej normalne wlasnie przez klimat. Ja niestety wlasnie jadę na początku wrzesnia i mam nadzieję, ze juz żaden huragan mnie nie spotka. żegnam się z Wami skoro nikogo juz tu nie ma , tak mnie wzieło na Tarkana dzisiaj : http://www.youtube.com/watch?v=Ew2o0DnXpCI Iyi geceler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki. I ja zwykle jak ja przychodzę to wszystkie poszły już spać. 🌻 OD FROGI 🌻 Frogi--kazała Was wszystkie pozdrowić wieczorowo więc pozdrawiam, bo komp jej umarł na śmierć i dopiero jutro przyjdzie magik i coś jej tam odczaruje jak się da. U mnie zima powróciła na nowo i oprócz wiatru , jest śnieg i -3 st. Teraz idę zjeść kolacyjkę i pod kołderkę. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss- aż się boje co jest na ogrodzie .Po takiej zimie mogły mi wymarznąć prymulki, nowo posadzone róże i magnolia. Były lekko okryte ale coś mam obawy o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze, ale moze chociaż niektóre dadzą radę. Jak zaczęło dzisiaj tak padać to sobie o nich pomyślałam ;) Buziaki dla Ciebie i Frogi 👄 paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że myślisz o mnie i za buziaki dla mnie i Frogi i przesyłam odwrotnie buziaki od nas 👄👄. Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - zapomniałam o Tobie. Baw się najlepiej jak umiesz i wspaniałych wrażeń Ci życzę i powiedz w Maroku ,nich tam na mnie czekają. W Marakeszu nie zapomnij pójść na targ. Pozdrawiam i bardzo przyjemnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też nawrót zimy i śnieg :O ale to nic dziś jest ostatni dzień zimno :) od piątku wiosna miłe panie :) mam nadzieję, że u mnie kwiatki też nie przymarzły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
ale tu pustki od jakiegoś czasu gdzie dziewczyny jesteście - już na wczasach w Turcji :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie panie :) Jak się tak czyta, to już niektórzy są przed samymi wyjazdami :D superowo.. Ja to jeszcze 4 miesiące zanim wylecę na urlop...ehhh A tu na dodatek zima wróciła - i to jaka!! - raaany rano w GD to nic nie było widać taki śnieg sypał. Chodniki nie poodśnieżane, jezdnie to samo, śniegu po kostki. Moje kozaki musiałam na nowo z pudła wyciągać - masakra! Mówią, że na początku kwietnia ma już wiosna na stałe zagościć...Pożyjemy, zobaczymy... Pozdrawiam serdecznie i wiosennie mimo tej aury na zewnątrz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi aksamlar! U mnie dzisiaj też rano było zasypane śniegiem. Z jednej dzielnicy do centrum ludzie dopiero dotarli na 10 do pracy. A mnie w nocy tak bolała głowa, ze w końcu wstałam i wzięłam tabletkę. Ja dzisiaj na poczcie o mało co nie zostawiłam mojej teczki z dokumentami wizowymi. Taka jestem roztrzepana. Jutro za to wraca moja koleżanka z pokoju :O ale też mamy w pracy imprezkę i od 11-14 nie pracujemy ;) Tak poza tym to waluta podoba mi się coraz bardziej z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żeby mi nie było przykro że wszyscy gdzieś wyjeżdzają, coś planują to dziś zamówiłam sobie bilet do Niemiec na ostatniego maja :) na 2 tyg jak żeby nie było :) za to przywiozę ze sobą moją ukochaną siostrzenicę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jakie wszyscy? Ja się nigdzie nie wybieram :O Czyli wracasz z małą do Polski? Fajowo. A kiedy Twoja sis bedzie rodzić? idę poprasować coś na tą imprezkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jak to nie wizę już nawet załatwiasz :) tak zabieram małą ze sobą a odwiozą rodzice. siostra ma termin 20.06 a my wracamy 13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to nawet możesz się załapać na małego orzeszka jak dobrze pójdzie ;) Idę spać. Ten tydzień mnie wykańcza 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jak się mały będzie na świat śpieszył to mam szasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ale impreza była. Jutro następna tutaj nam się szykuje...;) Słoneczko świeci i jest pięknie. Lecę do domu. Jutro wolne....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam do picia ten ayran czy jak tam to się zwie :) jak spróbuję to wam powiem czy mi smakuje :) nie był drogi chyba ok 1,5o zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pomalu zaczynam sie pakowac:) Zerknelam na pogode i ten tydzien troche popaduje, a od nastepnego tygodnia slonce caly czas w zenicie i teperatura 33 st. w cieniu!!! Troche jak dla mnie za goraco...Dobrze o tyle, ze nie trzeba napychac walizki cieplymi ciuchami:) Caly czas przeraza mnie 10.5 godzinny lot:( U mnie pogoda do bani, pada,pada pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór przeuroczym Paniom 🌻 a co tu takie przeciągi????? czy nie daj boszeeee zmieniłyście forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm nikto nie je na tym topiku ?!?!?!?! to ja też idę pośpiochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dopiero wróciłam. byłam jak co tydzień na basenie i saunie :) full relaks :) dziś czwratek czyli Frogi na tańcach a reszta nie wiem gdzie się smyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZÓR!!! Melduję posłusznie, że właśnie wróciłam z pracy. Poczytałam tu trochę no i postanowiłam się przywitać. Jestem trochę padnięta i długo tu nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Wszystkiego naj naj najlepszego Bobo. Spadku kursu dolara, świetnych jesiennych cen do Maroko, pięknego ogródka, duuuużo zdrowia przede wszystkim, uśmiechu, dobrego humoru i SUPER WAKACJI W TURCJI 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 👄 👄 Buziaki :) Ja wlasnie wrocilam od lekarza i zaraz sie położe tylko kawę wypiję. Pozniej wstanę to sprzątnę i popiorę. Jutro pojdę pochodzić na miasto bo dzisiaj zaczęło padać jak wracałam i mi się odechciało. Miłego dnia. Wpadnę pozniej po południu i na pewno bede wieczorem. Moze jakaś imprezka bedzie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Nie wiem z jakiej okazji Pariss składa Bobo życzenia,ale i ja się przyłączam.Wszystkiego Najlepszego Bobo !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×