Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

nie gniewajcie sie ale musze Was opuscic, poprasowalam i teraz ide na gore to pozanosic i poukladac. solenizanki sie nie doczekalam:( ale zyczonka na nia czekaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to jeszcze jutro zaglądnij się pożegnać. Leć się szykować. Dżunia to pewnie już tą butlę skończyła :) a ja wyłączam kompa bo oczy juz mi sie kleją. Iyi geceler! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje najdroższe przyjaciółki! Dziękuję Wam bardzo za wspaniałe osiemnastkowe życzonka. Dzięki również za toasty :) Cieszę się, że bawiłyście się beze mnie, bo ja niestety musiałam pracować do 22. Jak wróciłam do domu to rozmawiałam z moim synkiem który też ma dzisiaj swoje urodziny... Myślę, że mi wybaczycie moją dzisiejszą nieobecność. W kuchni dzisiaj moja córcia pichciła, bo ja od samego rana miałam wariacki dzień (kupiłam działeczkę, załatwiłam badania okresowe, a do tego jeszcze byłam na rehabilitacji). Fajnie, że się poczęstowałyście napojami wyskokowymi z mojego barku, ale jakoś nic mi z niego nie ubyło... :) Dziewuszki jeszcze raz dziękuję za życzonka, całuję Was i pozdrawiam, a teraz idę spać, bo jestem wykończona... 🌻👄👄👄🌻 Kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też was już witam.... w ten baaardzo wczesny poranek sobotni :D Kari Tobie życze udanego wypoczynku :D A reszta moich miłych Pań proszę o większą dyscyplinę i meldować sie co u Was sie dzieję (Pariss i Bobo- wytłumaczone) ...oczywiście był to żarcik pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Dżunia to Tobie jeszcze ta butelka do samego rana starczyła??? ;) Bobo kupiłaś sobie na urodziny prezencik w postaci działki? A co z tulipanami? Teraz juz chyba ma byc tylko coraz cieplej wiec nic juz nie grozi żadnym ogródkom. Ja wstałam juz i piję kawkę i zaraz lecę prać bo wczoraj mi się jednak nie chciało. Pozniej wyjdę na miasto bo ciepło jest mimo to, ze jest pochmurno. Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja już nie śpię od samiuśkiego rana tzn. od 5:30. Pariss-teraz mam dwie działeczki , to chyba dobrze bo będzie więcej kwiatków. Tulipanki mają się dobrze i pomalutku te miniaturki zaczynają rozkwitać na żółto. Dżunia- z Ciebie też ranny ptaszek. U mnie słoneczko pięknie świeci ale jeszcze chłodno. Ja mimo tego gorąco Was pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja od rana byłam w pracy wyskoczyłam tylko na chwilkę i kupiłam sobie płaszczyk wiosenny:) super jest :) to chyba z okazji Bobo urodzin :D impreza jak zwykle mnie ominęła ale to już w sumie norma jak zwykle pijecie beze mnie :) za to żyć się chce. wiosna w końcu odnalazła Polskę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky zgadzam się. Wiosna nas odnalazła. Zgrzałam się niesamowicie dzisiaj. Kupiłam tylko t-shirt i zapomniałam się wrócić po bluzkę do jednego sklepu :O moze w Warszawie jutro coś upoluję fajnego. Ale słoneczko jest niesamowite! Super jest! Wiosna wiosna, wiosna ach to Ty!!!! la la la la nogi mnie bolą od tego chodzenia a muszę poprasować moje pranie bo jakoś tak szybko wyschło :P paaaaaa buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HelllooooołMerhaba!!! Selam!:D Nie mam czasu nadgonić tego co tu popisałyście i chyba utonę w tym nadrabianiu później:/ ale wpadam na chwilkę,bo jestem u koleżanki ale zaraz wychodzimy więc do rzeczy... po pierwsze bardzoooooooooooooooo się za Wami stęskniłam po drugie moja tęsknota będzia trwała nadal po trzecie wszytsko jest spowodowane awarią kompa:(:(:( po czwarte u mnie nic nowego..z wakacjami dalej stoimy. po piąte gorącooo Was pozdrawiam ściskam i przesyłam buziaki po szóste te co wyjeżdząją udanych wypoczynków podróży i innych słodkości zycia!!!! 🌻😘😘 🌻😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski kobitki! Jestem juz spakowana, nalalam sobie lampke winka i tak pomalu je sacze :) Zegnam sie z Wami na tydzien, piszcie duzo zebym miala co czytac po powrocie:) Jutro jak wsiade do samolotu to dopiero poczuje ze lece do Meksyku, bo na razie jakos to do mnie nie dociera.. Bobo, Dzunia, Fannky, Pariss, Frogi...-- buziaki dla Was i dla reszty dziewczynek:) Pariss- trzymam za Ciebie kciuki!! Wiem ze na pewno dostaniesz ta wize;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_Poznan
czesc dziewczyny!!!! czytalam tylko kilka pierwszych stron tegoi tematu i duzo udzielala sie w nim Parisssss. więc kochana mam do Ciebie prosbe, moze mi doradzisz. oczywiscie inne kobietki takze prosze o rade:) A wiec wybralam sobie za cel Turcje na wakacje.. chce leciec w czerwcu. niestety kompletnie sie w tych wszystkich ofertach gubie- jest ich taaak duzoooo. nie wieb co wybrac, w jaki rejon leciec- jestem kompletnie zdezorjentowana. jednoczesnie chce wybrac dobra oferte, dostosowana do moich potrzeb zeby potem nie zalowac... Moze ktoras z Was kochane mi pomoze??? Moze napisze cos o sobie zeby bylo latwiej doradzic jakby co:) Mam 24 lata i na wakacjee chce leciec z narzeczonym. Chcemy leciec na 2 tygodnie. Myslalam o ofercie 7 dni zwiedzania i 7 dni odpoczynek ale to chyba dosyc drogo wychodzi:( jednoczesnie jadac na 2 tygodnie wypoczynku napewno nie chcemy lezec tylkiem na plazy tylko kilka miejsc bysmy zwiedzili wiec moze opcja 7 + 7 jest dobra?? ktos moze pomoc?? chcemy jechac w miejsce gdzie wieczorami nie bedziemy sie nudzic, gdzie mozna pojsc na impreze, itp. oczywiscie blisko plaza. no i ladna plaza - bo wole plaze niz basen :) nie zalezy mi kompletnie na all inclusive. wrecz nie chce all bo nie jade tam zeby jesc. wole zaplacic mniej:) hotel nie musi byc jakis super, nie mam wygurowanych oczekiwan, byle by byl czysty i blisko plaza, zabawa jeju wiem ze sie rozpisalam. ale moze ktoras z Was mi pomoze, doradzi. bo ja jestem calkowicie zielona w tych sporawach. przejrzalam setki ofert i one mi sie zlewaja w jedną:( jak chce wyjechac w czerwcu to chyba lepiej poczekac na last minute?? niz kupowac teraz?? moze polecacie jakies fajne, solidne i niedrogie biura podrozy, ktore maja w ofercie Turcję??? ja przegladalam oferte Itaki i Wezyra + internet. PROSZE PROSZE pomozcie:) Z gory dzieki. Natala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_Poznan
P.S przepraszam za bledy ort - dopiero teraz widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku zasiedziałam się bo moj kuzyn przyjechał z zoną. Zerwałam się od stółu bo przecież Kari nie pożegnałam. Kari Kochana baw się super świetnie. Zrób dużo zdjęc dla mnie i przecieraj szlaki. Patrz na wszystko moimi oczami i myśl o mnie, o tym, ze ja marzę sobie tutaj o tym żeby to wszystko kiedyś zobaczyć. Moze mi się uda. CZekam z niecierpliwością na Twoj powrót i zdjęcia, szczególnie plaży w Playa i samej Playa del Carmen. Buziaki dla Ciebie 👄 Natalia proponuję Tobie zajrzeć na stronę easygo.pl tam po wpisaniu terminu wyskoczą Tobie oferty kilku biur podróży. Wybierz sobie cenowo co Ciebie interesuje. Idz do kilku biur, zbierz katalogi i poczytaj o hotelach. Weż Triadę, Wezyra, GTI itp. Biura, które latają z Twojego miasta czy najbliższego lotniska. Jak sam wypoczynek to bierz Alanię albo Marmaris, wtedy all jest wskazany bo duzo wydacie na napoje. Jesli to bedzie objazd i tylko tydzien pobytu to wytrzymasz na HB spokojnie. Wybierz jakiś hotel i podaj jego nazwe to cos tutaj wymyslimy razem. Ja bede w poniedziałek wieczorem i we wtorek to napiszę wiecej bo teraz po kilku drinkach staram sie \"ładnie pisać: ;) Nie wiem czy jutro wpadne bo o 10 rano mam zamiar jechac z nie jestem wogóle naszykowana. Dobrze, ze godzine dłuzej spimy. Dobranoc do poniedziałku. W razie czego trzymajcie kciuki o 10 rano w poniedziałek. Ja wtedy bede cała w nerwach. Myslcie o mnie please.... Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Moja 18-stka dobiegła końca, goście sobie poszli, naczynia umyte, ze stołu posprzątane,i dobra jest. Kari , wysokich lotów i przyjemnego wypoczynku.Wracaj nam szybko i zdaj relację. Pariss- Ty chyba będziesz spała dłużej o godzinkę bo my wszystkie chyba krócej . Trzymamy kciuki w poniedziałek i ciepło myślimy o Twojej wizie. Natalia - moja propozycja dla Ciebie to Alanya i BP Alfa Star.Hotel przynajmniej 3*. Frogi--👄 Ciekawe jak nasza Vanili sobie radzi w Maroko. Mam nadzieję że się stamtąd odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę się pochwalić? Suczka Yorka , mojego syna pierworódka , urodziła dzisiaj 6-ć szczeniaczków 3-suczki i 3-pieski. Czekam na zamówienia przez net. Pozdrawiam gorąco.Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola dziewczyneczki, jestem i ja, ale zaraz pomykam ponynać, oczywiscie Kari tyle samo lądowań co i startów, ale ja już chyba się żegnałam....no cóż albo to Wiosna.. albo a boszeeeee : skleroza :( Dobrej nocki życzuniam Wam wszystkim....będzie ona co prawda o godzinkę krótsza, ale może zdązymy sie wszystkie wyspać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Dżunia że się wyśpimy!My krócej, bo nasza Paris spi o godzinkę dłużej.Dobranoc kochane ja też już do łóżeczka pomykam. Do jutra ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_Poznan
a byla ktoras z Was na objazdowce + wypoczynek?? czy odleglosci sa meczace?? ile godzin dziennie sie mniej wiecej jedzie i spedza w autokarze??? dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle moja siostra ma zawsze czas. Ona w piżamie a ja już gotowa do wyjścia. Pokręciło mi się z tymi godzinami. Oczywiście, ze krócej spałam ;) Natalia ja byłam na kilku objazdówkach, w Turcji też. Odległości są dość spore ale mi akurat to nie przeszkadzało. Widoki są ładne, zawsze coś się dzieje. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Najważniejsze Pariss- że się wyspałaś i masz werwę. Ja też się wyspałam,słoneczko mnie obudziło raniutko po 7. Miłej niedzieli. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć dziewczynki. szkoda, że nie mogła tutaj być i kari pożegnać ale mam nadzieję, że będzie miała udany lot i superr wypoczynek :) Natalia co do wyjazdu to zależy kto co lubi. ja osobiście o ile nie lubię leżeć plackiem na plaży nie lubię również objazdówek. w sumie dużo jeżdżenia i bieganie ze zwiedzaniem :) to nie dla mnie wolę na własną rękę łazić i zwiedzać. dlatego dla mnie idealna jest Alanya- piękne, duże miasto gdzie nie można się nudzić i nałazić się za wszystkie czasy :) Bobo może na następną 18-stę to i my się załapiemy ??:) aaa przypomniało mi się że Pariss chyba dziś się po tą wizę wybiera, nie ?? :) kurczę trzymamy mocnoooooooooooo kciuki i życzymy powodzenia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky- co do jaj to masz przepis na naszej poczcie. A co do 18-tki to mam już dzisiaj 19, ale nie mam problemów barek dalej pełen więc serdecznie zapraszam.Ostrzegam tylko że ja już dzisiaj nie piję bo wątrobę mam już zmasakrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy :D Ja dzisiaj dzień urlopu mam, zerwałam się skoro świt coby okienka przetrzeć, a tu co????......leje :( Więc jak sama nazwa wskazuje wykorzystam urlop na wypoczynek :D poweekendowy!!!! Kari się już szczęściara wygrzewa w meksykańskim słoneczku :D Pariss walczy o wizę - trzymam kciuki :D A reszta co? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też muszę w tym tyg. pomyć okna ale poczekam na koniec tygodnia ma być słonko :) bo u mnie też leje więc szkoda mojej roboty. ciekawe jak tam Pariss idzie załatwianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po południu :) Pozdrowienia dla Was wszystkich - miłych wrażeń na wyjazdach tym, którzy wyjechali, powodzenia tym, którzy walczą o wyjazd, czyt. Pariss ;) W GD słońce zawitało :D ponownie ... tylko dlaczego zawsze w poniedziałek robi się fajna pogoda, a w weekend to pożal się boże... ?? Ehh złośliwość normalnie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Hi! Hello!!!! Dostałam!!!!!! Mowię Wam, bułka z masłem. Chyba miałam szczęście. Konsul zapytał na początku czy mowię po angielsku. Odpowiedziałam, ze tak i tak dalej sie toczyła rozmowa. Zapytał tylko dla potwierdzenia czy to czym się zajmuje to dokładnie to co wpisałam w formularzu, pozniej zapytał czy ja chce tylko wize tranzytową do Mexico czy po prostu bede jechac z Chicago. Ja powiedziałam jaki mam plan, on OK. Ostatnie pytanie: czy kiedyś juz starałam sie o wizę. Ja ze nie, nigdy. No to wszystko jest w porządku. Do widzenia, prosze czekac na paszport. Bedzie DHL w ciagu 5 dni. I koniec. Bardzo sympatyczny Pan. Jaja normalnie. Gorzej było w samej Warszawie bo cała rozkopana. Takze chyba w tym roku zdradzam moją kochaną Turcję na rzecz USA, ale sobie odbiję w 2010 i pojadę 2 razy ;) Buziaki dla Was wszystkich i dzieki za trzymanie kciuków bo to pewnie tez mi pomogło 👄 👄 Jestem zmęczona bardzo. Dobrze, ze jutro mam wolne.....a Kari juz sie wygrzewa w Playa del Carmen. Moze ją wypatrzymy na tej naszej kamerce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pariss superrrrrrrrrrrrrrrrrrr :):):) w końcu masz chociaż 1 przeszkodę za sobą. teraz tylko żeby dolar spadł i witaj mexico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky 👄 🌼 masz rację, tylko dolar żeby spadł. Znowu mi podskoczył 20 groszy cholerka, ale teraz juz wiem, ze muszę kupować tylko dolce. W środę powiem szefowej, ze moj 3 tyg urlop jest aktualny i bukuję bilet. Tzn. Kolega mi zabukuje. Teraz tylko mam problem z prezentem dla niego bo oglądałam wiele różnych albumów i niestety albo są ogromne i za cięzkie albo mi się nie podobają. Nie chcę wysyłać mu ogormnej książki ważącej ze 3 kg i żeby to taszczył do USA z powrotem. Przed świętami musze cos kupic koniecznie. Założyłam sie z nim kiedyś o to czy dostanę wizę o 5 losów na lotto albo powerball. Dzisiaj juz mu napisalam, ze bede kupowac specjalnie dla niego kolejne a on napisal, ze nie dosc ze przesle mi wszystkie formularze z lotniska z Meksyku i USA ktore trzeba wypelniac zebym sobie zobaczyla to na dokładkę mapy Chicago. I co ja mam zrobić teraz? :O Ratujcie mnie bo ja mam pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje Pariss!! Czyli zodobycie wizy nie jest aż takie \"niemożliwie\" trudne ;) Masz baaardzo \"przychylnego\" kolegę Pariss :P tzn. pomocnego chciałam napisać ;) No i w związku z tym dylemat..i kupowanie losów hehe z tym albumem Kari, bo to chyba ona zapodała taki pomysł, to była dobra myśli.. szkoda że tak się składa jak piszesz.... W każdym razie jeszcze raz gratki i już dziś udanego pobytu życzę i mnóstwa wrażeń :D No i oczywiście jakiś meksykańskich fotek w sombrero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×