Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo 18-tkę skończyła :D:D ja też już po pracy. połaziłam po mieście chciałam sobie jakieś buty takie przejściowe kupić ale nic nie ma :O odpocznę i zabieram się za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Skoro Bobo skonczyla 18-tke :) to ja tez skladam najserdeczniejsze zyczenia; duuuzo zdrowia, duuuzo szczescia, wczasow conajmniej dwa razy w roku, i duuuzo pieniedzy:) [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
sto lat dla Bobo ciekawa jestem tylko która to osiemnastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaole
ale ja nie jestem nie miła ja tak z ciekawości bo ja to już miałam 1,5 razy osiemnastke hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja Wam coś powiem...nie ma to jak 18-stki....:D :D:D a mi się wierszyk przypomniał na tą okoliczność: Ja mała rózyczka, wypadłam z koszyczka, nie umiem winszować, tylko w policzek pocałować :D Wszystkiego dobrego Bobo!!!!! [kwiat} ps. to o której się spotykamy ;) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) O której ta imprezka? Ja już gotowa jestem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem.....aczkolwiek nie wiem, czy nie wyskoczę po jakiś alkohol....bo przecież jakżesz tu urodzinki obchodzić????? A gdzieżesz ta nasza Bobo...pewnie jeszcze w kuchni...coś smakowitego przygotowuje..mniam, mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dżunia, znając Bobo coś tam pichci w kuchni....specjalnie dla nas ;) może jakaś dobra pizza? A barek Bobo to wiemy jak wygląda więc możemy się pewnie poczęstować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pichci, pichci.....i dalej jej tu nie ma :( chyba skoczę do tego monopolu...będzi mi przynajmniej weselej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie dzieje?;) goscie sie bawia bez solenizantki! Muzyka na full, moje kostki lodu przyjemnie grzechocza w szklaneczce...gdzie ta nasza 18- teczka?:)...czekam , czekam zeby wypic toast:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja już wróciłam... z winkiem autryjackim Zweigelt (w sumie bleee), ale nie było nic lepszego, tylko żałuję, że nie kupiłam dwóch sztuk!!!!! Cholerka Polak zawsze mądry po szkodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobra Dżunia damy radę ja zaraz coś znajdę. Mam litrowe Campari jakby co ;) Kari a Tobie co tam brzęczy ? bo chyba nie sam lód? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, jasne ze nie sam lod:D:D dolalam sobie moj do znudzenia gin:) razem z tonikiem:) Wiecie, juz kiedys sie opilam tak tym ginem w Madrycie ze przysieglam sobie ze juz nigdy ginu!!!...heh ...jakos czlowiek szybko zapomina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba pojde po moje uzo czekoladowe bo ostatnio o nim myślałam....zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no boszeeee, nigdy!!!! uporałam się z tym koreczkiem, ale stwierdzam, ze chyba mam lampki za duże..albo co :D nie no moja największa trauma..jak sie opiłam metaxą : byłam w sytuacji klient (właściwie szt.2 - chłopy), ja i mój szef. szef(wiedziałam, że on tylko winko) nie pił i mówi mi tak :"dżunia" musisz nas godnie reprezentować !!!! Więc ja co!!! dawaj metaxa, cytryna i te sprawy...impra skończyła się...w sumie nie pamiętam o której, ale dżunia całą resztę nocki i boszeeeee całe pół dnia następnego spedziła w toalecie !!!!! Oszczędzę wam szczegółów....ale słuza otwarta na obie strony.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ładnie Dzunia prezentujesz firmę. Twarda kobitka, nie daj sie chłopom jakimś co to wino piją tylko. Cieplej mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss...to se było ... to se już ne wrati.... a co Ci jest, że Ty u dochtóra byłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh..... no co jest....albo śpicie?, albo się bawicie? albo jesteście w teatrze? albo w kinie? albo się kochacie?....ale proszę odezwijcie się, nie prowokujcie mnie...do jasnej ciasnej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzunia ja jestem ;) tylko w przerwach prasuje i patrze jakie ciuchy zabrac na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to wez to wino i wpadnij do mnie ;) ja sobie bede prasowac a Ty polewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale mnie zmuliło. Spać mi się jakoś chce. Dajcie jakąś muzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele raniusienko jedziemy do Amsterdamu, i jeszcze akurat czas sie zmienia, wiec za duzo nie pospie:( samolot mamy o 12.35 i na miejscu bedziemy o 16 tamtejszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×