Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss a co powiesz na to jak ja leciałam w Szanghaju do Helsinek 12 h i myslałam ze jajo juz zniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam 🌼 A ja...mam wylot o 4:30 w nocy,więc spać nie będę wogóle-no chyba,że w samolocie... :P A to już-jutro ;) I...Alania po raz pierwszy :D Kwiatuszek już spakowana,a ja jeszcze nie...tylko wyprasowana jak narazie :P A mój mąż jeszcze jutro do pracy śmiga i wraca dopiero o 17.00 :o ps.Pieniążki wymieniłam na euro-w sumie 500 :) Myślę,że starczy ;) Noi-trochę jednak mamy dzięki spadkowi w kieszeni ;) Normalnie,wiecie że się cieszę? :P Hurrraaaaaaaa ;) ;);) Buziaczki ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochane jeszcze...gdybym chciała dać mały baszysz w recepcji na lepszy pokójl? Ile mniej więcej się daje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek no ja wlasnie nie wiem. Ja tez chyba jajo zniose. Ile mozna leciec? Dobrze, ze chociaz te samoloty mają tv i radio, do tego ksiazka, dwa razy jedzonko i jakos zleci. Milkaaa zrob zdjecia tego hotelu w pokoju i lazience. Moze w nast. roku sie do niego wybiore z Jetem. Crazy woman swojego Monte Carlo tez zrob :) Jesli sie zgodzicie to moja kolezanka wstawia na stronke zdjecia hoeli z Turcji i bardzo sie ucieszy jak beda nowe hotele. Wogóle macie super, ze juz jedziecie wszystkie zaraz. Ja za kilka dni mam połowinki dopiero :) http://www.riwiera-turecka.inetpl.com/index.php?id=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nei dawałam i zawsze miałam ładny pokoj. Zreszta to zalezy od tego co maja aktualnie wolne. Kolega kiedys dał i dostał kurnik zamiast pooju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaaa ja nigdy nigdzie nie daje pieniedzy do paszportu. Podobno tylko Polacy tak wszedzie robią. Ja robię tak: Biorę co dają. Jak mi sie nie podoba to odrazu schodze z powrotem i pytam czy nie mozna zamienic. Mozesz tez odrazu przy wydawaniu klucza zapytac czy jest jakis pokoj z widokiem na plaze czy basen itp. Jesli wtedy Tobie zamienią na lepszy to dopiero pozniej schodząc do recepcji daję recepcjoniscie kilka dolarów i mu dziekuję. W sezonie moze wogóle byc ciezko bo hotele sa obłożone wiec dawanie odrazu jak dla mnie mija sie z celem. Bo jesli go nie mają to go nie wytrzasną odrazu. Mozesz tez np. zapytac czy bylaby mozliwosc zamiany ewentualnie jak skonczy sie klejny tydzien i beda wyjazdy jesli pokoj bedzie byle jaki. Wtedy przypomnij sie w recepcji i po tygodniu moze zamienią jak wyjadą goscie. Jak dla mnie w Turcji wystarczy usmiech i wszystko da sie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja tez tak zrobilam roku temu odrazu powiedziałam ze mi nie pasuje pokoj i wymienili. Miał byc za 2 dni jeszcze lepszy ale jakos nie wyobrazam sobie przenoszenia sie z wszystkim do innego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss--> jasne, że zrobię fotki w hotelu, bo z tego co wiem, to chyba żadna z Was nie była w Monte Carlo. Więc opowiem wszystko po powrocie czy watro jechać do Monte Carlo czy nie bardzo i fotki wrzucę na naszą pocztę :) Mamy dwie karty 2GB więc będę trzaskać foty ile wlezie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss napisz cos wiecej o Twoim wyjezdzice do Mexico :) Na ile pobyt, to jakas wycieczka objazdowa? Być może pisałas juz, ale wiesz o tym, że ja od niedawna tu zaglądam wiec nie zdołałam wszsytkiego przyczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jetsem ciakwa jaki bedzie moj hotel. Ciagle tylko Blue Star i wkoncu zmieniłam podobno na lepszy. Czy bede zadowolona to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman to pstrykaj pstrykaj. Tyle GB to starczy spokojnie na wszystko ;) Ja musze chyba sobie pamiec dokupic, ale pewnie juz na miejscu i sobie zgram przed Mex i pojadę z pusta kartą a tez mam 2 GB wiec sporo zdjec sie zmiesci. Czarna Kobra ja jadę do mojej przyjaciółki do Chicago i stamtąd po tygodniu lecę sama do Mex. Na miejscu mam zarezerwowany hostel i załatwioną wycieczkę 2-dniową z polskim biurem. Wezmę jeszcze pozniej dwie inne wycieczki jednodniowe. Po tygodniu w Mex wracam jeszcze na tydzien do Chicago i do domu. To tak w skrócie. Obawiam sie huraganów trochę, ale mysle ze polece :) Zobaczę jak to bedzie. Taki nerwoból mnie złapał, ze nie mogę usiedzieć. Wzięłam 3 śmierdzące tabletki na uspokojenie bo zaraz padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam wlasnie do banku zapytac jakie sa prowizje naliczane od wypłat z bankomatu w USA i czy mogę płacić w sklepie kartą. Prowizja wynosi 2% od kwoty nie mniej jednak niz 8,50 zł. Kurs przeliczany jest wg średniego kursu NBP z dnia wypłaty i przeliczają bezpośrednio z dolarów na złotówki. I teraz ciekawostka jak dla mnie: Wybierając walutę euro z bankomatu przeliczają ja najpierw na dolary a dopiero pozniej na złotówki wiec z kadej operacji mamy roznice kursowe. Takze lepiej wyplacic jest w Turcji np. odrazu w dolarach niz w Euro. Bynajmniej w moim banku (Inteligo). Zapytajcie w swoich. Kartą mogę placic i kurs tak samo jest przeliczony. Mam zwykła karte Visa i nie musze miec kredytowej. Wszedzie tam gdzie honorują Visa Electron czy Classic moge placic. Natomiast za smsa z USA płacic bede 1,49 brutto. Za połączenie wykonane 9,90! a za przychodzące 4,90. Poza tym w dwóch sieciach nawet puszczenie sygnału jest traktowane jako połączenie i tez płacę. Z Mex sms tez 1,49 i takie same opłaty. Zapomniałam tylko zapytac w banku co mam robic jak zgubię kartę i w Erze jak zgubię telefon. Zadzwonię innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wyślę ci sms z Turcji jak będziemy się razem byczyć :D kupiłam dziś te klapki w sumie żadna rewelacja ale mogą być. zaraz jeszcze wyślę moje lilie na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky sliczne lilie. Ja tez na działeczce mam rozne kolory. A za chwile musze sie piac i dopakowac walizke aby sprawdzic czy ja zamkne i ile bedzie wazyła. Az sie boje. Naszczescie ona sama w sobie wazy tylko 1,5 kg. Specjalnie brałam to pod uwage aby wazyła jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niezgadniecie moja walizka wazy 12,5 kg + 1 kg ktory dopiero dojdzie jutro wieczorem. Nawet walizka na luzie zapinana. Wariatka ze mnie bo zapakowałam 9 par butów ;p 8 sukienek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Pariss-zrobię fotki ;) aa...fajna ta stronka :) Pariss-Kochana dziękuję za radę 👄 W razie czego spróbuję w ten sposób :) Kwiatuszek-pytałam ponieważ w Tunezji,mimo że hotel był 5*-to pokój mieliśmy na parterze z widokiem na kort tenisowy :/,gdzie wokół jakieś krzaki i wogóle słonce nie dochodziło,przy czym znajomi mieli pokój na 2 piętrze z widokiem na basen i ogród...Może rzeczywiście jak się trafi... :o Dobra uciekam,jutro się jeszcze obowiązkowo odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym roku zmieniałam pokój bo miałam na niskim parterze za dupny...mi krzakami :) dałam 10 e bo na 2 tyg wolałam mieć lepszy widok. nie wiem czy tym babom w recepcji z grymasem na twarzy wystarczyłby tylko mój uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kwiatuszku zajefajnego urlopu życzę:) Mój bagaż w dniu wyjazdu ważył około 11 kg a z powrotem 7 kg więcej.Przywiozłam 4,5 kg przypraw,jako zapalona kucharka:) W ogóle było cudownie. Dzięki za polecenie biura Leny.Wycieczki w porządku,bez ściem i nawet taniej niż myślałam:) Byłam w Kapadocji i Aspendos i tak dalej....duużo opowiadania:) Było pięknie, a z hotelu to nas nie chcieli wypuścić w dniu wyjazdu...cała ekipa płakała i reszta urlopowiczów też-w hotelu nie było animacji,więc z Przemkiem i dwójką Rosjan robiliśmy je sami:)) Wracam do Turcji najszybciej jak będzie się dalo.Tym razem myślę o Wybrzeżu Egejskim,tyle tam zwiedzania,oni mają więcej starożytnej Grecji niż Grecy...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to byłam w hotelu Kleopatra Life,na trzy gwiazdki może być,jak Cię polubili i było troszkę bakszyszu to było wszystko:) ale bez tego też nie zgorzej.All w porządku:) np.alkohol,kelnerzy zaczynali lać tak,że w pierwszym nie czułaś ginu albo wódki tylko tonik,w ostatnim tonik w ogóle nie był do odnalezienia:)) towarzystwo w hotel opanowane przez Europe srodkowo wschodnią-Polacy,Rosjanie,Słowacy,Czesi,Litwini,Słoweńcy i Niemcy a i też Turcy na urlopie. Basen mały ,ale kto będzie siedział w basenie jak ma 20 metrów do plaży Kleopatry! Choć tacy,nie do uwierzenia,byli. Do portu około 30 minut spacerkiem,albo przez zakupową część albo skrótem przez stare miasto.Alania prześliczna,pogoda -wiadomo. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kolejna zarażona wirusem tureckim :) To prawda, ze Turcja ma wiecej starożytenj Grecji niz sama Grecja. Za rok Marmaris mam rozumieć? Kwiatuszek jesteś mistrzynią - no poza Bobo, ktora potrafi sie spakowac w 9 kg. Fannky z babkami to rzeczywiście nie zawsze sie da załatwić. One zawsze mają taki wzrok \"znowu przyjechały te beznadziejne Europejki podrywać naszych facetów\" ;) lub tez bardziej dosadne wersje w ich oczach widać. To samo na lotnisku. Ustawiajcie sie zawsze do kolejki z facetem, nigdy do babki. Nawet jak kolejka jest dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky lilie piekne. I jak duzo. Aż szkoda zrywać. Że tez to takie cuda urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×