Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

dzień dobryyyyyyyyyy u mnie odpust więc słodkie dzień dobry :D Pariss pozdrów od nas Madonnę i super zabawy życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. Nie wierze ze dwa tygodnie zleciały jak nie wiem co. Kocham Turcje ale Egipt tez. Narazie jestem jeszcze w wielkim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek dobrze,że sie już odezwałaś bo z Pariss już tu się zastanawiałyśmy kiedy w końcu wracasz:P to czekamy na relacje;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Otrząśnij się z szoku i napisz co tam w Egiptowie ;) A gdzie reszta naszej paczki ? :) Ja siedzę w ogrodzie i odpoczywam ,jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co wole Turcje czy Egipt. Smieszne jest to dostałam tam propozycje pracy. Zastanawiam sie czy z niej nie skorzystam. Trudna decyzja do podjecia. W sumie to nawet bym i chciała. Hotel w któym byłam poprostu super. Dobre jedzienie, ładna plaza i ogormne baseny. Ciagle cos sie działo. Zreszta ja miedzy 19 a 6 rano spedzałam czas poza hotelem. Tak wiec Hurghade i wszystkie miescowosci obok znam bardzo bardzo dokladnie. W sumie jest dosc bezpiecznie pod warunkiem ze idziesz w towarzystwie tubylców. Teraz juz nawet na wycieczki do Kairu czy do Luksoru zniesli konwoje. Byłam na 3 wycieczkach i z kazdej wrocilam bardzo bardoz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, cześć Kwiatuszek 🖐️ propozycja pracy w Egipcie ?? No, no to faktycznie ciekawy ten twój wyjazd był ;) ale superowo, że wróciłaś zadowolona :) Tak jak już kiedyś pisałam - mnie też się marzy urlop w Egipcie i to właśnie tam, gdzie Ty byłaś... no ale może kiedyś.. :) Ja ciągle nie mogę ogarnąć po urlopie...wciąż mi zimno hehe :P mam wrażenie, że tu u nas to latem jesień jest.. No ale pomału rzeczywistość do mnie dociera.. Pariss zapewne już szaleje na koncercie :D czekamy na relację i może jakieś foty... :) Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
Wieczorek wszystkim:) Szazza co chciałabyś sie dowiedzieć o hotelu Blue Star? pytaj jak co...pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatuszeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo kwiatuszek
Az mi sie sie smiac chce co ty kobieto wypisujesz!!! Tu masz oferte pracy ...tam masz oferte pracy...jakbys byla alfa i omega ;;;hahahaha...za kogo ty sie masz????? babo???? wiesz co, radze CI zebys od czasu do czasu spojrzala do lusterka i zobaczyla w nim normalna dziewczyne a nie kobiete wysniona w twoich uronionych snach ...HAHAHAHHHAA!!!! az nie do pomysleniach zeby miec o sobie az takie super okreslenia!!!!!spojrz na na siebie i zejdz na ziemie -----tego ci zycze kobieto!!!! wiecej realismu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeej
rozumiem kwiatuszek ze miedzy 19 a 6 rano to sie puszczalas!!!!!! hahahahhahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunnner
nie bylas tam i nie bedziesz , wiec nie wiesz co niektore dziewczyny tam robia zeby tam zaistniec !!!! niech ich bog ma w ich opiece......hehehhehhe...... zeby nie powiedzie..... allah.....heheheh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek oj kwiatuszek
Kobieto ....boszeeee zejdz na ziemie .....bo za chwiloe uwierze ze jestes Madonna ------- HAHAHAHAHAH......DOBRY KAWAL!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan12345
Kwiatuszek ale sie z ciebie usmialem ty masz KUKUUUUUUUUUUUUUUU HAHAHAHAHAHAHAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy 💤 czyżby wczoraj jakieś balety ?;) U mnie piękna pogoda :D i takiej Wam życzę na niedzielę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szazza ! Sobota była to i może jakies balety były.. ja nigdzie nie byłam, ale za to się wyyyyspałam hehe :P Dziś poranek słoneczny, ale nie wiem jak długo, bo już chmury widzę na horyzoncie ... Miłej niedzieli wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witaj Szazza, muszę cię jeszcze pomęczyć mam jeszcze kilka pytań do ciebie, a mianowicie co z pieniązkami które miałas ze soba korzystalaś z sejfu? i wycieczki gdzie kupywałas u rezydentki (ceny wysokie ), czy gdzieś na miejscu może masz jakiś punkt sprawdzony? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
a jeszcze jedno czy przy rejestracji dawałaś jakiś napiwek zeby dostać jakiś pokój z fajnym widokiem? jak to jest z napiwkami? No chyba już wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1984 ----sejf jest ale ja nie korzystałam ,ja mam starą metodę wkładam pieniądze do tylnej kieszeni spodni i te spodnie są w szafie ,sprzątaczki są bardzo uczciwe,bardzo w porządku tak więc nie ma się czego obawiać .Zostawiałam na łóżku bakszysz dwa razy w tygodniu i było ok.Wycieczki kupowałam u Leny ,nie kupuj u rezydentki bo są droższe o 100% .Byłam świadkiem kilku reklamacji np.Kapadocja i Park Wodny,rezydentka potem udawała zaskoczoną i rżnęła głupa.Jeśli pojedziesz do Gondoli to staraj się o pokój nr.407 masz kawałek widoku na morze i na całe Kale a w nocy to piękny widok.Ja nie dawałam żadnego napiwku bo już miałam przypisany numer pokoju,moja koleżanka miała malutki pokoik wychodzący na basen ale poszłam do rezydentki i poprosiłam o zmianę ale ona nie dała rady załatwić ,więc ja się wybrałam do menadżera ma na imię Dogan i załatwiłam zamianę tylko że na pierwszym piętrze bo nie było wolnych na trzecim .Nie licz na luksusy bo to tylko 3* ale ja wróciłam zadowolona i moje towarzystwo też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 1984----pytaj o co chcesz ,a skąd Ty lecisz ?Jeśli lecisz z Exim Tours to w Alanyi nie daj się nabrać na zakupy złota i skór bo to strata czasu i szkoda dnia.Obiecują zwiedzanie Alanyi a to jest raptem 15min Kale a 5 godz w salonie ze złotem i skórami.Sama możesz zwiedzić Kale za dwa liry podjedziesz dolmuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza, tak lece z exim tours termin mam na 23.09 i obawiam się co do pogody jak myslisz jak bedzie z pogodą? słyszalam ze to już koniec sezonu itd... A jesli chodzi o pokój 407 to co najlepiej w biurze już powiedziec czy na miejscu prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich pomaranczowych. Ja sie tam nie puszczałam bo nie mam takich pomysłów. Wystarczy znac kolege z którym mieszkałam kupe lat na jednym podworku i któy teraz tam pracuje z turystami. zwyczajnie potrzebuja kogos z jezykiem polskim.Tak wiec wasze teksty sa zwyczajnie smieszne i prostackie. Mozliwe ze wy piszecie o tym co wam sie marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie wczoraj był festyn osiedlowy więc się wyszalałam :D Kwiatuszek mnie właśnie od egiptu odstrasza to że nie jest zbyt bezpiecznie chodzić samej po zmroku co jest dla mnie normalne w alanyi. a o tej propozycji pracy możesz napisać na naszą pocztę i koniecznie wrzucaj zdjęcia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan12345
kwiatuszek ty naprawde masz KUKU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny marta1984----o pogodę we wrześniu pytaj frogi i fanky one jeżdżą o tej porze roku , z numerem pokoju to jest tak:miałam mieć z koleżanką koło siebie a wyszło inaczej ,biuro nic nie ma do pokojów ponieważ w recepcji Cię lokują tam gdzie już jest wolny pokój.Jedna babka z Katowic miała numer na umowie i taki jej przydzielono ale nie wiem dlaczego ,może jakieś znajomości w biurze ? Frogi 🌼 asystentko proszę się wypowiedzieć na temat pogody we wrześniu 👄 A ja pojadę w przyszłym roku (jak dożyję) do Egiptu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
dzięki Szazza za wszystko jak mi cie cos jeszcze przypomni to będę cie męczyć :) jeszcze została tylko sprawa paszportu, ;/ jutro jadę złozyć mam nadzieje że długo nie bedę czekać podobno miesiąć ale moze uda się wczesniej moze jakieś podanie o przyspieszenie czy coś. dzięki jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×