Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Sajmon
Witam, Ja mam do Was jeszcze jedno pytanie, a mianowicie jadę na początku września do Trucji ( Alanyii ) i dużo osób mi mówi abym uważał na dziewczynę bo jest blondynką i mogą być nieciekawe sytuacje ze strony Turków. Czy ktoś wzbogacił się o takie doświadczenia ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sajmon---pocieszę Cię tym że Turcy lubią wszystkie dziewczyny,czy to czarna,blondynka czy ruda . Ludzie głupoty gadają ,jak to sobie wyobrażasz ?Jedziesz z dziewczyną a oni co rzucą się na nią ? Dziewczyny same jeżdżą bez "obstawy" i wracają całe ,zdrowe i jeszcze zadowolone.Turcy to bardzo przyjaźni i uczynni ludzie ,jedź spokojnie i ciesz się z dziewczyną wakacjami,atmosferą jaka panuje np.w Alanyi.Zobaczycz jak wrócisz to będziesz chciał pojechać jeszcze raz do Turcji.Ty uważaj na siebie bo tam takie "laski"chodzą że prędziej dziewczyna Cię będzie pilnować.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon
hehehehe dobre ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
crazy-women hej ja też wczoraj wracałam miałam lot do krakowa Ty też??????? blue star supcio i Ci przystojni kelnerzy nie można dojść do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest w tym hotelu "Blue Star "? ;) Napiszcie coś o tym hotelu :) Sajmon tylko nie jedź do blue stara ,widziałeś co napisała nicki ?Kurcze sami przystojni kelnerzy :D Jadę tam z fanky :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ktoś lekko przesadził nie są wcale przystojniejsi niż reszta narodu :D jak dla mnie blue star miał wszystko czego mi w hotelu trzeba dobre all, fajne pokoje, codziennie animacje nie można się nudzić nie ruszając się z hotelu, 2 osobne baseny przy każdym inna atmosfera ( 1 z dzienną animacją i muzyką ogólnie głośno jest. 2 spokojny w ciągu dnia). jak dla mnie cud, miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Skonana! W pracy padł mi komputer i caly dzien nic nie robilam tylko modliłam sie zeby informatyk odzskał moje dane....i sie nie udało. Jestem załamana :O :O po prostu koszmar jakis jak pomysle ze musze tyle rzeczy zrobic od nowa. Do konca roku mi zejdzie :O Jutro z tego wszystkiego wziełam wolne. Teraz dopiero usiadłam bo kolezanka byl a u mnie na obiedzie i sie uwinełam ze sprzataniem a ze komp właczony to usiadłam. Crazy woman! 🖐️ hi hi zarażona widze jestes :D superowo :D Frogi moja Asystentko 🌼 nauka nie idzie w las widzę ;) Pozdrawiam wszystkie, jak jutro znajde chwilke to napisze wiecej bo nie mam sily na referaty. Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Oczywiście zdjęcia zostaną wysłane na naszą pocztę. Zarówno hotelu Monte Carlo jak i parę naszych zrobionych podczas pobytu ;) Jak już się nieco ogarnę to na pewno zdjęcia wyślę :) Ktoś tu pisał że leciał do Krakowa z Antalii :) ja leciałam do Gdańska, ale faktycznie do Krakowa też były wyloty ;) także pewnie byliśmy na lotnisku w tym samym czasie. W autokarze na lotnisko jechaliśmy jednak z ludźmi co lecieli do Wrocławia. No to teraz walnę mega posta hehe - nie no żartuję, tak pokrótce napiszę jak było ;) Jeżeli chodzi o hotel Monte Carlo to jest on w dzielnicy Obakoy, jakieś 7min od centrum Alanii dolmuszem. Tak jak już pisałam hotel 3* i taki był. Dwa baseny plus brodzik dla maluchów plus zjeżdżalnia włączana dwa razy w ciągu dnia po godzinie. Baseny sprzątane codziennie wieczorem, nawet facet chodził z jakimś odczynnikiem i coś sprawdzał więc naprawdę o baseny dbają. Mają również mały zwierzyniec w postaci kicających królików i żółwia ;) oczywiście również dbają o czystość i nie ma mowy o jakiś nieczystościach, a dzieciaki mają radochę :) Jedzenie bardzo dobre każdy może coś dla siebie wybrać, co dziennie jest coś innego. Jednak menu się powtarza w tym sensie, że w każdy poniedziałek jest to samo podawane. My byliśmy tam dwa tygodnie więc już pod koniec pobytu na kolację wychodziliśmy to jakieś kanjpki, bo zaczęło nam się już nieco nudzić :P w barze piwko efez, wino, niektóre drinki, cola i inne napoje mieliśmy w cenie pobytu - opcja all. Wino, zwłaszcza białe naprawdę mi smakowało. Efez też był numerem jeden ;) gasił pragnienie i świetnie smakował :D Obsługa zawsze uśmiechnięta, pokoje sprzątane codziennie. Jedyny minus dla mnie, że niestety po angielsku to można było się dogadać tylko z barmanem i niektórymi kelnerami. W recepcji Pani to ani po angielsku ani po niemiecku specjalnie nie rozumiała co się do niej mówi. Pokoje odnowione, jedyne co im zostało to nieco odnowić łazienki zwłaszcza glazurę i terakotę, ale to już się czepiam hehe bo łazieneczki czyste, sprzątane, wszystko działało także byliśmy zadowoleni. Pokoje mają balkony chyba tylko z jednej strony. Jak przechodziłam korytarzem i jeden z pokoi po drugiej stronie był otwarty to zajrzałam i niestety balkonu tam nie widziałam. Balkonów nie mają tez pokoje na ostatnim 6 piętrze - to na pewno. My akurat trafiliśmy na pokój z balkonem na pierwszym pietrze. Odnośnie ludzi, którzy tam przyjeżdżają to najwięcej jest Rosjan, Czechów i Polaków. To chyba tyle odnośnie hotelu. Sama dzielnica Oba też bardzo nam przypadła do gustu :) mnóstwo knajpek, sklepów, stoisk z pamiątkami i jak w całej Alanii wszystko otwarte prawie do rana. My akurat wybraliśmy sobie knajpkę Peckan dence bar. Atmosfera niesamowita, kelnerzy jak z wybiegu dla modelów ;) po angielsku z każdym można było pogadać, jednego to nawet po polsku kliku słów nauczyliśmy hehe dzielny był i nawet notatki robił :P śmialiśmy się, że za rok przyjedziemy i sprawdzimy czy nie zapomniał :P lol Zakupy też zrobione. Nie jakieś tam mega, ale to co chciałam to kupiłam. Czyli parę pamiątek w postaci kubka, kolczyków i bransoletki z okiem szczęścia, poszewki na poduszki, słoiczka z orzechami i ręcznika...aha i jeszcze okulary. I jakieś tam jeszcze inne drobiazgi dla rodziny. Tak jak już wspominałam wycieczki wykupiliśmy u Wujka i Mariolki. Za trzy wycieczki dla 2 osób zapłaciliśmy prawie 160 euro. Kapadocja - piękna :) ale sama podróż strasznie męcząca..także faktycznie jak ktoś chce jechać z małymi dziećmi to również odradzam. Jechały z nami dzieci i faktycznie marudziły. Jedno było zupełnie małe - 8 miesięcy. Byłam w szoku, że rodzice taką wyprawę maluchowi zafundowali. Umęczyli dziecko i siebie też... Przewodnika mieliśmy Turka, który świetnie mówił po polsku. fajny gość ale trzeba było na niego uważać w tym sensie, że często zapominał, że komuś miał oddać resztę pieniędzy - my daliśmy 100euro bo chcieliśmy iść na noc turecką, która kosztowała 15 euro od osoby, no i tak potem kręcił, że musi rozmienić, że on zapłaci za nas za obiad i potem nam odda 20 euro - no ludzie! dać 100 euro i dostać 20 euro reszty??...to mi się zupełnie nie podobało więc musiałam interweniować i dorwałam go i powiedziałam, że proszę o oddanie reszty naszych pieniędzy teraz nie później i nie 20 euro tylko 53,bo tyle nam był winien. Tak się zmieszał że pieniądze mu z rąk leciały hehe także taki incydent nas spotkał. No i nocleg mieliśmy w jakieś noclegowni hehe a nie w hotelu, bo warunki nie były najlepsze, no ale to tylko jedna noc więc jakoś przeżyliśmy :P Wycieczka do Side i Aspendos również się nam podobała, zwłaszcza teatr w Aspendos no i wodospady w parku tylko kurcze zapomniałam jak ten park się nazywał - można było wejść do groty i obejrzeć wodospad z drugiej strony..pewnie któraś z was będzie wiedziała o czym mówię .. Safarii jeepami - bombowe! Widoki piękne, chyba coś koło 8 czy 10 aut pędziło górskimi drogami :D walki na polewanie się wodą hehe naprawdę fajne przeżycie. Jedyne co nam nie pasowało, to te postoje przy jakiś osiołkach, stoiskach z pamiątkami - czyli naciąganie turystów :P i tracenie przez to sporo czasu. No ale tak to widać mają ustalone. Ale generalnie polecam, bo zabawa super! W Alani zwiedziliśmy jaskinie Dalamatas, twierdzę i byliśmy w porcie. Siedzieliśmy też w parku z fontannami i strzeliliśmy sobie fotkę z Ataturkiem hehe Atmosfera w Alanii, piękne widoki, codzienne słońce, uśmiechnięci turyści i Turcy, to wszystko sprawia, że to miejsce jest magiczne :) No to chyba tyle - jednak elaborat mi wyszedł hehe Dobrej nocy życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo;) ufff ....dobrze,że się odezwałaś Pariss, bo się usilnie zastanawiałam gdzież jesteś..ale poszłam się kąpać i myślę poczekam jeszcze..i proszę jesteś:D 😘 😘😘 iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cholercia znowu nie mogę się zalogować na mój profil...musiałam kolejną modyfikację nicka zrobić, żeby mi mój elaborat nie przepadł hehe no nic - jeszcze raz dobrej nocy wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po waszych relacjach ja też chcę być już w turcji 😭 co do tego ze nie mówili po ang to chyba u nich norma w blue starze na recepcji to chyba tylko po turecku mówią i nie mogę nigdy zrozumieć czy nie mają kogo innego zatrudnić ??? Pariss jutro dopiero jedziesz do stolicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja też ja też!:D już nie długo...ja tam wole poczekać,bo później znów szybko minie poza tym jak sobie pomyślę,że już jest połowa sierpnia i co prawda jeszcze miesiąc z 2 dniami pozostał mi do wyjazdu,a później wracam i od razu na uczelnie i zaraz jesień itd...to yhhh :O:O:O wole,żeby wolno leciał czas..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się po południu :) No to teraz ja również dołączyłam do grupy, która zazdrości tym wyjeżdżającym dopiero do Alanii hehe :P Brakuje mi słońca i ciepła... :( i w ogóle wszystkiego... Ja dzis pierwszy dzień w pracy i kompletnie nie mogę się odnaleźć :( nie wiem w co mam ręce włożyć tyle papierów czeka w moich kuwetkach :( ehh... trzeba znowu się rozkręcić i zająć się obowiązkami.. Buziaki popołudniowe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaslar! Ja znowu na szybko. Zaraz jadę z siostrą i córką koleżanki do galerii (tzn. jak wezmę prysznic, wymyję głowę itp. itd czyli za 2 godziny :D :D, to jest takie tureckie "zaraz" ) Pada i swieci slonce na zmiane i jest beznadziejnie. Posprzatalam juz sobie i mam wolne. Caly czas mysle o tym moim kompie w pracy i jestem zalamana totalnie. Fannky jade z samego rana kolo 5-tej bo na ok. 10 chcemy byc w Wawce u kuzyna. Bedziemy mialy nocleg w Rembertowie a to dosc daleko na Bemowo. Frogi ja tez sie ciesze ze niby czekam na ten wyjazd tak dlugo ale pozniej dluga zima przede mna a w maju chce na 100% jechac do Turcji bo nie wytrzymam dluzej. Ostatni urlop mialam we wrzesniu jak bylam w Niemczech i naprawde jestem zmeczona juz. Mielgo dnia! Trzymajcie kciuki zebym cos dzisiaj kupila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy znam to uczucie jak się wraca do pracy i w głowie kołacze się tylko jedno pytanie CO JA TU ROBIĘ ??? :D oj znam ten ból :D u mnie na szczęście nie pada ale zmierzła mi się już ta pogoda :O w sumie tego lata nie było nawet upałów na dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a o pogodzie to ja nawet nie wspomnę....na lotnisku w Rębiechowie powitała nas jesień w środę...zimno, wiało, potem zaczęło padać...ehhh można nabawić się depresji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zimę to ja miałam rok temu, wracam w połowie września a tu 10 st i deszcze :O makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss mam nadzieje,że zakupy sie udały:) Nie wiem co macie weekendowego w planie,ale...życze miłego wieczorku! Ja uciekam na urodzinowe karaŁoke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wieczorowe! Coś tam kupiłam. Kupiłam trochę ciuszków dla kolezanki małej i dla jej chłopca koszulę w kratkę taką fajną. Dla niej kupiłam zajebiste kolczyki i zachorowałam na nie wiec jak przyjade to pewnie sobie takie kupie bo nie wytrzymam. Moje Bulgari sie przy nich chowają i najchętniej bym je sprzedała. A te mimo, ze ze srebra są po prostu MEGA!!!!!!!!!! (to mega to juz mam po Frogi ;) ) Kupiłam tez torebkę duza. Dalej jadę jednak na boso bo nie mam butów ;) Zaraz sie naszykuję i idę spać bo rano o 5-tej wyruszam. Nie mam serducha dla Madonny bo wyciełam i zostawilam w pracy hi hi ale cos wymysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj :) I znowu tyle stron do nadrabiania ; ) Widzę, że kolejna zadowolona osóbka wróciła z Turcji. Ten hotel Monte Carlo chyba kojarzę, jak wracaliśmy na lotnisko to chyba zatrzymaliśmy się tam autobusem po kilku turystów, którzy też wyjeżdzalil;) Ja też cały czas wspominam Turcję, Syrię ... I już myślę, gdzie by to następnym razem jechać! Dobranoc dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss jedziesz na koncert Madonny?;) W takim razie życzę Ci suuuuper zabawy, wytańcz się, żeby nóżki bolały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie z kolei wróciłam z karałoke:D tak więc Pariss szalej i czekamy na relacje;) a mega jest extra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×