Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć laseczki U mnie dzisiaj świeci jak cholera 32, st na słonku i na dworze nie da sie usiedzieć. Kwiatuszek jak dobrze że zadowolona z pobytu w Egipcie ,a tym zadrośnicom czy zazdrośnikom dobrze dołożyłaś.Powiedz jak wytrzymałaś te upały i w ogóle jaka pogoda ile w cieniu. Jak z kąpielą w morzu? No i dawaj foty na pocztę.A ciekawe czy kartkę z Egiptu dostanę?? 🌻 Pariss- jak tam po koncercie , pewnie jeszcze nie dotarłaś do domku.! Frogii- już tylko miesiąc i Alanya Weelkom. Ale Ci zazdroszczę. Ty szczęściaro. Witam i pozdrawiam stare i nowe forumowiczki :Fannky , Szaza ,crazy--woman,Frogi , Pariss, Kwiatuszek itd. Marta 1984 włóż do paszportu 5 dolców i to zazwyczaj pomaga. Oni wiedzą o co chodzi i na pewno dostaniesz lepszy pokój. Pogoda we wrześniu jest na pewno , ja byłam w tamtym roku w październiku i było 28-32 st. A to już znacie na pewno: idę na działeczkę pogrillować i dokończyć wczorajszego drinka, bo goście nie chcieli dużo pić ze względu na upał. Frogi poczta!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wrześniu w Turcji jest ok 30-38 st upalnie :) ja już po rowerku, wypiję kawę i idę na festyn ( dzień drugi :D ) miłego dnia drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebration!!!! Dziewczyny tego nie da sie opisac. Stalam niedaleko sceny . Madonne widzialam caly czas Show byl niesamowity po prostu cudownie! Piosenki rewelacja http://www.youtube.com/watch?v=EbeyNZIi1OY nie mam sily na wiecej dzisiaj chyba do jutra kochane, pozdrawiam Kwiatuszek witaj 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
marta 1984 nie kupuj wycieczek u leny !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
to nie tylko moje zdanie www.odpoczne.pl/.../turcja.../alanyaturcj-wycieczki-fakultatywne-lena-pacho-tour_143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
sorki to nie ta stronka ale taAlanya/Turcj - wycieczki fakultatywne Lena-Pacho Tour poczytajcie sobie opinie niezadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan12345
kwiatuszek napisz troche glupot bo nudno sie tu robi.......................huhuhu hiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i po lenistwie trzeba się zabierać do roboty :) ale to nic jeszcze tylko 2 tyg :D jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))) już się nie mogę doczekać śni mi się ta Alanya po nocach :) ps. dalej czekam na wasze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOO! Moje dane odzyskane!!!! yupie! Pisze z kumpeli kompa, ale jak zrobia moj to zajrze jeszcze raz bo na tej klawiaturze jakos mi nie idzie. MILEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Pariss to superowo!!!i z koncertem i chyba jeszcze bardziej z DANYMI;) więc teraz już tylko mozesz myślec o MEXICO:D:D:D Fannky nawet nie wiesz jak Ci dobrze;)...ale mi jeszcze troche i tez będzie;) hihi Szazza chyba się jednak nie spisałam,ale dziewczynki juz odpowiedziały:) więc sama widzisz..:P pzdr;) Marta1984 nie masz czego obawiać się z pogoda!!!co prawda ja przeżyłam tam mega deszcz i burze,ale na temperature nie można było narzekać;) także spokojnie...mogą byc chłodniejsze noce,a właściwie poranki i tyle,ale i tak ciepło..jno i na pewno nie bedzie tak strasznych upałów,ale myśle że to tylko na + ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
frogi - deszcz, burze o rany, mam nadzieje że się obedzie bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- w jakim hotelu będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja niby w Turcji nie widziałam deszczu także spoko :) raz tylko do południa lekko się zachmurzyło ale cieplutko było Pariss po tym chyba koncercie takiego powera dostała że sama te dane odzyskała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta spokojnie!!!!!!!to podobno jest wielką rzadkościa!!!i ja miałam takie "szczęście" ,a czkolwiek przynajmniej jestem jedną z niewielu, która widziała deszcz tam:D także nie przejmowałam się bardzo;) ja byłam w 3* w tamtym roku i w tym również,ale innym podanym w stopce;) dzisiaj właśnie wpłacamy pieniążki;) i ja jade z wezyrem. a Ty juz zdecydowałaś? p.s.marta-po mnie w tamtym roku jeszcze była Bobo od01.10(chyba:P) i nie miała deszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- ja jade do tego samego hotelu co była Szazza, hotel Kleopatra Gondola z Exim Tours, i termin 16.09, normalnie już sie doczekać nie mogę :) no i na tydzień pojechałabym na dłuzej ale z moim psiulem nikt dłuzej nie zostanie, tydzień czasu jeszcze szwagier wytrzyma :) Chciałabym bardzo zobaczyć Kapadocje ale to 2 dniowa wycieczka no i na tydzień to tak średnio z czasem i nie wiem co sobie zaplanować na zwiedzanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
fannky- z moim szczęściem to i ja mogę być w gronie nie licznych którzy zobaczą deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta myślałam,że jedziesz23.09(bo tak pisałaś:P) hihi to zastanów sie nad Pammukale;) i zaplanuj Kale;) teraz się wyłączam bo burza u mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
no 23.09 lub 16.09 bo na 16.09 mam odbiór paszportu i mąż leci dziś pośfirować do Pań w urzędzie żeby może coś wcześniej czy jak, mi najbardziej pasuje 16.09 ale w ostateczności będzie 23.09. W Warszawie coś się zbiera na burze ale narazie nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz po:)... marta-no dobra to teraz już rozumiem z tymi terminami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- Masz jakąś miejscówkę na wynianę pieniedzy na liry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Frogi- własnie obejrzałam sobie ten twój hotelik Blue dream, wygląda całkiem spoko, kolejny raz będziesz już w tym hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1984- w tym hotelu pierwszy raz;) nie szykujemy się na rewelacje,bo i tak zakładamy,że mało będziemy spędzać czasu w hotelu..mieliśmy jakieś tam swoje kryteria przy wyborze-wiadomo!:) My wymieniałyśmy w kantorze(jednym z wielu:P)przy ataturka jest pare więc ciężko mi powiedzieć dokładnie.. W tamtym roku byłam w innym-pisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Hej Wszystkim, stało się KUPIŁAM WYCIECZKE:))))))) Dzisiaj kupiłam wycieczke jade 16 WRZEŚNIA do Wrocław -> Alanya hotel HEDEF KLEOPATRA GOLDEN SUN, biuro WEZYR!!!!! I wiecie co....ja wiem, że to dziwne, ale nie jestem tak wprawiona jak Wy i strasznie jestem podekscytowana tym wszystkim. To co mnie zaskoczyło, to to, że w kwestii formalności dostałam potwierdzenie wpłaty i taki jeden wyduk co robi niby za umowe, tzn. sa tam nazwiska wszystki dane wszystko oczywiscie przez dwie stronu podpisane ale zaskoczenie polega na tym, że spdziewałam się jakies mega stronicowej umowy, a tu...takie cos;) Pani mi tłumaczyła, że to dla Wezyra jest podstawa do wreczenia na lotnisku całej reszty...ale mimo wszystko dziwne... Frogi---> też zdaje sie z Wezyra lecisz? tez takie coś masz? Ja nie wiem, czy bede spac spokojnie do samego wylotu...a jeszcze miesiąc...MASAKRA, jestem zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia to extra!!!!!!!!!!!!:D:D:D hotel też fajnie;) a ile płacisz jeśli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia--> no to superowo :) ależ Ci zazdroszczę hehe tych emocji wiem coś o tym, bo to był tez mój pierwszy wyjazd do Turcji.. Nie będziesz żałować na 200% hehe :P Ja czekałam na wyjazd od marca do końca lipca także ty krócej będziesz czekać.. :) Dziewczyny właśnie wysyłam na pocztę foty hotelu Monte Carlo i kilka moich z wyprawy do Alanyi hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Frogi----> jak nie chcesz mnie przyprawić o zawał to napisz czy Ty też masz ten kwitek (kartke) z ,,tabelka' i potwierdzenie wpłaty'?;) Zadna tajemnica za ile...bo wystarczy wejsc na neta i sprawdzić;) dokładnie 2270 od osoby... Miałam czekac do samego końca, ale znalazłam ten hotel...stosunkowe dobre opinie i stwierdziłam, ze nie chce mi sie już czekac, poza tym wyszłam z założenia ze ponizej 2000 i tak nie zejdzie ewentualnie o jakie 100 czy 150 a tyle to chetnie dam za komfort psychiczny ze mam juz to załatwione:) Czekanie do samego końca jest fajne...ale pewniejsze jak się jakies biuro znajmoe ma, ze dadza znac...W każdym razie nie wytrzymałam napiecia i kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
JEDNO WAM POWIEM...CIESZE SIE ZE JESTESCIE:) INACZEJ TO BY CZŁOWIEK CHYBA OSIWIAŁ Z BRAKU WIEDZY;) Crazy-Women--> podziwiam za to czekanie, obiecuje sobie, że nastepnym razem tez bede wczesniej kupowac wycieczke, ale niestety nie zawsze ,,zawodowo'' jest to wykonalne... dopiero dzisiaj dostałam tak naprawde zielone swiatło na urlop...takie zycie! Jestem tak szczesliwa na ten wyjazd, że tak czy siak jak 16 września o zdaje sie przed 12.00 w południe wyladuje w turcji to bede skakac ze szczescia, że mi sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ale macie fajnie :D do tych co jadą .... Marta 1984-----nie masz co się martwić wymianą waluty na liry.Mam sprawdzony kantor ,blisko hotelu pracuje tam bardzo miły facet,można u niego skorzystać z internetu i kupić śliczne kartki pocztowe i znaczki.Jak będziesz chciała to napiszę gdzie się znajduje en kantor. Frogi ----czy u Ciebie już po burzy ? Mnie czeka znowu siedzenie w łazience ,bardzo boję się burzy a chyba zaraz się zacznie. Pozdrawiam Wszystkie Panie i Panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×