Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość Sajmon555
Mogę prosić o fotki z Alanyii ? sajmon_14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, oglądnęlam dopiero 2 czesci i juz mi sie podoba. Super zdjecia. Muszę koniecznie jechac na ten green kanion, KONIECZNIE w nastepnym roku. Cudownie tam jest naprawdę. Ta woda..... Powiedz mi jakiego aparatu używasz? .....ja ciagle nic nie mam i chyba za tym to juz nie zdaze połazić niestety. Łądują mi sie 2 pozostałe czesci bo ja z tej poczty zawsze musze zapisywac na pulpit zeby ogladac bo mi sie nie otwierają :O Aaaa i jedno juz ustawiłam sobie na pulpit - z kanionu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ja uzywam lustrzanki Sony alfa 200. Lustrzanka nie jest tak wygodna jak kompakcik,ale zdjecia sa piekne i daje taki aparat o wiele wiecej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam lustrzankę, ale Canon`a i też jestem bardzo z niego zadowolona. faktycznie takie aparaty są mało poręczne, ale zdjęcia robią super i tak jak Ania pisze dają dużo możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmon555
Dzięki AniazNL ! Ja jadę 02.09.09r. do Alanyii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej marta1984 jakie jeszczeeee tyleee,jedyne 25dni;) czyli wyrusza Pariss,a później Fannky z Sajmonem aktualnie a później marta,zuzia i ja..a może jeszcze Dżunia(?????) ania extra relacja!!:) spieszę oglądać fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
No tak 25 dni :) ustawiłam sobie odliczanie na komputerze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim suwaczku coś mam źle o jeden dzień:P ale już mam inne odliczaŃsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta zobaczysz jak to zleci. Tak jak i ten cały sezon. Mój urlop pewnie też. Szkoda, ze nie moge leciec na 4 tygodnie wtedy bylby maksior ;) Moze znajdę jakiegos sponsora i sobie polece na wiosne? he he .....pomarzyc dobra rzecz. Frogi witaj 🖐️ 👄 Powinnam sie wziasc za prasowanie bo juz 4 prania mi wyschły, ale czekam na byłą sąsiadkę bo ma wpaść na kawkę wiec pewnie do nocy mi zejdzie z żelazkiem w ręku. Fannky a wybrałas ten aparat juz? Ja mysle nad tym mju 9000 wlasciwie. Moze mi sie uda jutro podjechac do sklepu i to załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniłam sobie Internet Explorer i jakies dziwne te literki są. Jakbym miała zeza tak je widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i gdzie tu do cholery jest "odśwież" ? szlag mnie zaraz trafi. Zawsze jak chce sobie zrobić lepiej to cos zaktualizuję i pozniej buczę 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, mozille mam w pracy teraz od kilku dni i tez mnie wkurza. Dobrze, ze chociaz po ej instalacji nie zniknely mi moje Ulubione bo chyba bym osiwiala ze zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi wiesz, ze ja starej daty jestem ;) i nowości nie wszystkie mi odpowiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Cie tylko,że ja zaraz po napisaniu postu też miałam jakąś nowość w przeglądarce,ale na szczęście pozbyłam się jej szybko..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba!!!! W końcu raz mi się udało być pierwsza! Ja juz po kawce i zaraz pędzę na miasto tylko mi sklepy otworzą ;) Muszę oddać lamówkę do obrusa bo moja siostra złą kupiła. Ciekawa jestem czy bede mogła ją oddać skoro jest z metra. Jak mi nie przyjmą to się załamię bo i tak musze drugą kupić. Dobrze tez, ze wczoraj poprałam bo dzisiaj juz pada cały czas od samiutkiego rana, ale ciepło jest chociaż. Iyi gunler! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! No ,no Pariss jesteś lepsza ;) Ty w sobotę pierwsza ? Kiedy wyruszasz do USA ? Miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Szazza! Lecę w piątek z samego rana także w czwartek sie juz z Wami pożegnam. Moze uda mi sie czasem usiąść do komputera to coś tu napiszę z tamej strony Oceanu. Narazie wyruszam juz z domu. Przejasnia sie wiec chyba tak źle nie bedzie. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam się z wami w końcu nie ma nawet kiedy tu zajrzeć. Ania dzięki wielkie za zdjęcia :) na razie obejrzałam z grubsza bo mi muli net w pracy pieprzona TP :O:O:O ten canion faktycznie ładny Pariss napisz mi koniecznie tel. na moją pocztę będziemy pisać sobie wieści z frontu :D co do aparatu to chyba na razie się wstrzymam bo się okazało że do starego piasku się napchało i się tylko obiektyw do końca nie otwierał wystarczyło tylko palce tam wepchać i działa :D a jak znam siebie to nowy zdewastuje na wakacjach więc szkoda nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła jestem Kolezanki mamie z USA kupilam material na duzy obrus (12 osób stół), bardzo ładny zresztą. Chciałam go obszyć taką taśmą satynową a nie takim zwykłym zakończeniem. Moja sis wczoraj jechała do miasta i miala mi kupic. Kupila, ale taką beznadziejną (nie widziała innych wiec sie nie dziwię), ze szkoda słów. TE które ja widziałam są takie sztywne, ładne i napewno nie beda sie pruć. Chciałam ją dzisiaj oddać a ta klempa w sklepie mi jej nie przyjęła. I jestem w plecy 36 zł bo i tak kupię nową bo na tą nie mogę patrzeć! Za to zamówiłam wlasnie aparat i jutro jade go odebrać :) Powinnam sie szykowac i cos robic ale mi sie straaasznie nie chce. Mam spotkanie z kolegami i moze jak wroce wieczorem to mnie natchnie jak zobacze ze nie ma czasu i nie ma nad czym sie zastanawiac. Fannky zaraz piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie przewalone z tą taśmą nie powieziesz taki kawał jakiegoś badziewia :O czekam na nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merhaba! Pariss i Fannky :) Szazza pzdr;) a ja szykuje sie do pracy,dziś9h ..,ale potem znów 3wolnego:P czy ktoś teraz jeszcze jedzie?oprócz Pariss->Fannky i Sajmon..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinę mam wyjść a tak mnie sen zmorzył, ze zaraz zasnę. pewnie wypiję jedno piwo i na tym się skończy. Oczy mnie szczypią a kawę juz piłam wiec to nic nie da. Wyjęłam moje kosmetyki i śmiać mi się chce bo niektóre mam podwójnie i potrójnie kupione a niektórych wcale :D ale tylko ze 3 rzeczy musze dokupic cale szczescie a reszta bedzie jak znalazł po powrocie. niech juz bedzie piątek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Co słychać kobitki ? ;) U mnie pada , smutno bez słońca 😭 ale zapowiadają że słoneczko jeszcze wróci na kilka dni . Życzę miłej niedzieli ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja juz lecę po moj aparat za chwilę :) U mnie ciepło, słońce świeci i ma byc bez deszczu. Lekki wiaterek też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×