Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Witajcie, witajcie!! Też już się melduję ;) Wróciłam wczoraj rano...ale byłam taka zamotana cały dzień, że dopiero dziś jako tako się ogarnęłam i piszę... Nie będę oryginalna - zakochałam się w Alany już po dwóch dniach !! I na 100% jak będzie to możliwe to za rok znowu tam jedziemy! :D Mojemu facetowi tez się podobało i stwierdził, że Alany ma coś magicznego w sobie, że chce się tam wracać. Co do hotelu to nie mamy żadnych zastrzeżeń. Jak na 3* hotel wszystko było jak trzeba nie ma się do czego specjalnie przyczepić. Zdjęcia zrobione więc tak jak obiecałam wyślę na naszą pocztę to same zobaczycie.. Więcej wrażeń opiszę wieczorem.. Pozdrawiam Wszystkie buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaany mówię, że zmotana jestem jeszcze - myślałam o Czarnej Kobrze a napisałam Szazza...ehhh...idę po prysznic może to coś pomoże eheh :P Dziś mam jeszcze wolne, a jutro powrót do pracy niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłolecaca do Alanyi
nicke a coś było nie tak z jej wycieczkami? crazy woman a Ty korzystałaś z jakiś wycieczek? Ja lece do alanyi 19 sierpnia ale nadal sie waham z hotelami mam narazie zaklepany hotel gold ale jeszcze sie waham na tym my aytap ciekawe czy ja sie zakocham w Turcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie crazy-woman nie pomyliłaś się ;) ja też zakochana jestem w Turcji :) dobrze że nie w Turku 😭 nicke napisz jakie mialaś przygody u Leny ,jestem ciekawa ponieważ myślę że jest bardzo rozreklamowana a ona idzie na ilość a nie na jakość Dziewczynki !Słońca i pogody ducha ❤️Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza 🖐️ hehe no fakt dobrze, że nie w Turku :P a oni potrafią bajerować heheh no i niektórzy to naprawdę niezłe ciacha :P No ale w Turcji można się zakochać bez jakiś poważnych konsekwencji - no może jedyną konsekwencją jest fakt, że chce się tam ponownie pojechać hehe Tak - byłam na wycieczkach z biura Wujek i Mariolka. Wykupiłam 3 wycieczki - do Kapadocji, do Side i Aspendos oraz park z wodospadami i jeep safarii. Generalnie wszystko było oki. Ale o pewnych rzeczach dowiedzieliśmy się dopiero podczas wycieczek jednak nie miało to jakiegoś mega wpływu na sam przebieg imprez. Tak jak napisałam - więcej opiszę wieczorem. Papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania2
zapomniałam dodać,że cena do Kapadocji 65 euro ale z dwoma obiadami a u Leny-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) witaj crazy_woman czekamy na dalsze relacje i zdjęcia w takim razie jak zbierzesz siły:) Cała reszte kobitek pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna osoba zadowolona ciekawe czy ktoś po wczasach w Turcji nie chce tam wrócić :D ja oczywiście czekam niecierpliwie na zdjęcia 🖐️ wyślesz ja naszą pocztę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjghl
ja dzisiaj wrocilam z alanii. powiem tylko ze bylo bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Witam, Wybieramy się z mężem pierwszy raz za granice na wakacje i wybralismy własnie Turcję, jesteśmy zieloni jesli chodzi wogóle o biura podróży co mysliscie na temat biura exim tours była któraś z was może z nimi, interesuje nas ten hotel i ta oferta, co o tym myslicie? http://www.easygo.pl/wycieczka/turcja/riwiera-turecka/kleopatra-gondola-23156.html?od-2009-09-02 Będę wdzięcza za wskazówki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1984 Pytaj o co chcesz bo ja byłam w tym hotelu od 15 lipca ,biuro sprawdziło się w 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marta:) jesli chodzi o hotel gondola to Szazza ma wiadomości z pierwszej ręki;) kiedy się wybieracie? jesli chodzi o biura do jeszcze warto zobaczyć w wezyrze,gti oni są chyba gł.od Turcji;) (za Pariss mówi Frogi:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazaa, będę wdzieczna za wszystkie informacje co warto zwiedzić? wogóle ile na tygodniowe wakacje przeznaczyć na osobę pieniążków? jak jedzenie w hotelu obsługa, pokoje itd? gdzie można pieniążki rozmienić na te ichniejsze? i ogólnie może masz jakieś spostrzeżenia, ile płaciłaś za wycieczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza , bede wdzieczna za każde info, a najbardziej przeraża mnie samolot zaraz widze wszystkie filmy katastroficzne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza, jeszcze pytanko byłaś w Kleopatra Gondola, czy Kleopatra Hermes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza broń boże!ja tak nie uważam!więc wycofaj:P marta jeśli chodzi o zwiedzanie to myślę,że zależny na ile chcecie się wybrać:)i co lubicie.ahh teraz doczytałam,że na tydzień...bo np. Kapadocje warto ale ona jest 2dniowa..poczytaj o tych miejscach do zwiedzania coś wybierz a tutaj pewnie dziewczyny Ci bardziej jeszcze podpowiedzą,ale może Pammukale?:) warto kupować wycieczki z biur lokalnych, bo są tańsze niż u rezydentów. Jeśli chodzi o wymiane pieniądzy,to są kantory także nie ma się co martwic.Najlepiej wymieniać euro/dolary( w zależności co weźmiesz) na liry i w nich płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Frogi już klamka zapadła jesteś asystentką i już :) Marta---ja byłam w Kleopatra -Gondola z Exim Tours

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Szazzo ja nie dorastam do stóp godnej asystentce Pariss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci się oberwie jak to przeczyta Pariss ;) Ty wiesz Frogi że ja myślałam cały czas że Ty jedziesz do Blue Star ,a Ty jedziesz do Blue Dream ,kurcze coś mi się popieprzyło .Ale masz fajnie przed Tobą słoneczna Turcja ,przyjedziesz wypoczęta ,opalona . A gdzie jest Kwiatuszek ?Może została w Egipcie i już nie wróci ?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blue stara jadę ja :) ale nie dziwie się, że się pomyliłaś ja też jestem do tyłu kto, gdzie na ile i kiedy :D za dużo info. na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ale czy ja coś skłamałam?:P taka prawda:D A wyjazd przede mną:) jak wybierałam hotele z moimi znajomymi, to też myślałam o gondoli,ale ostatecznie padło na Blue Dream, na który troche psioczą,ale cóż..trzeba przecierać szlaki:P myślę,że po ubiegłym roku ja i Princeska jesteśmy zahartowane:) a tęskni mi się bardzooooooooooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky ja wiem że Ty do Blue Stara i też myślałam że Frogi do tego hotelu tylko w innym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
Szazza, a jak leżaki na plaży i parasole? czy są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta---leżaki są płatne 9lira za dwa leżaki i parasol na plaży, na basenie nie płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 1984 ---hotel jest adekwatny do 3* ,pokoje codziennie sprzątane jest czysto ,ładnie urządzone z telewizorkiem ,ręczniki codziennie zmieniane,jedzenie dobre i dużo,dobre położenie hotelu wszędzie blisko tzn.na plażę200m i do centrum około 800m.Sklep całodobowy na przeciwko hotelu, knajpka z kebabem całodobowa promenada nad morzem blisko ,Migros ,kantor,kafejka internetowa.Ja z moim towarzystwem wróciłyśmy bardzo zadowolone dla nas hotel to tylko sypialnia .Obsługa hotelu i restauracji super.Ja ten hotel polecam dla niewymagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1984
szazza, Dziękuję bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×