Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość juzjutroo
już jutro z samego rana tzm 7 lecimy rodzinką do Alanya, cieszę się i trochę obawiam: - tych upałów, ostatni raz przeżywałam je dawno temu tzn w 2000 roku w Rzymie - lotu z dziećmi mam nadzieję, ze dobrze pójdzie i też trochę zobaczymy zabytków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
upały faktycznie górują w Turcji..Warto zaopatrzyć się w nakrycie głowy,okulary przeciwsłoneczne i wysoki filtr.Mimo wszystko Turcja to piękny kraj,mimo panujących tam opałów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Zuzia a na ile chcesz jechac?i gdzie:do Alanyi? Wczoraj tak popatrzyłam na suwaczek Pariss no i wiem,że Fannky też zaraz jedzie i...jak macie fajowsko!!!!!!:D:D:D:D:D:D ja jeszcze ponad miesiąc..a dzisiaj właśnie sprawdziłam i mam paszport do odbioru:) juzjutroo to powodzenia!!!;) Alanyia jest przeurocza;) a kwiatuszek już wrócił? pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_9944 każdy tak ma;) niestety...pozostaje nam tylko czekac do kolejnego wyjazdy tam;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi do wyjazdu zostało 3 tyg i 1 dzień i będzie welcome alanya :D już się nie mogę doczekać im bliżej ten wyjazd tym bardziej za nią tęsknię ❤️ Pariss jeszcze szybciej wyjeżdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tęsknoty kupiłam sobie dziś klapki :P muszę tam jakoś wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja jest piekna
dobrze że sie spytalam bo bym szukala poeknej plazy w fethyie hehe dzieki Pariss ,a lecialas paralotnią warto za tyle kasy i czy to bezpieczne? a mozna robic zdjecia z góry swoim aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌼 :) Ja także już po urlopie, który jak najbardziej zaliczam do udanych.Turcję bedę wspominac w samych superlatywach. Podobało mi sie tam wszystko od hotelu, obsługi po wycieczki, miasto itp. Z pewnością jeszcze kiedys wrócę do Turcji. A teraz nastała codzienność :( Pozdrawiam Was i zyczę udanego południa. P.s. No może jeden malutki minusik to taki, że w połowie urlopu dostałam pokrzywki i pomimo tego,ze udałam sie do apteki po leki to dalej mam małe krostki, które swędzą, wiec nie obejdzie się bez wizyty dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bylam
hej , ja niedawno rownież wrocilam z Turcji:) bylam niedaleko miasta alanya:) bylo bardzo fajnie, hotel wypasiony, ludzie mili , pełno polakow co pozwolilo na zawarcie super znajomosci. obsluga smypatyczna, po kilku dniach wszsycy sie znalislmy i razem chodzilismy z turkami na imperezy:) co do zakupow to nie radze. mimo wszystko drogo jest, targujac sie i tak zawsze zrobia nas w konia i zaplacimy znaczeni wiecej niz Pl chyba ze komus mega zalezy na kupieniu podrobki LV czy CC:D hehe. ogolnie tee wszystkie torebki i portfeliki "markowe" to kicz. rozklejaja się klej widoczny wszedzie no i tandeta. radze zainwestowac w jakies rzeczy tyopu chusty -bardzo fajne typowo turecki wzory:Dczy tureckie smakolyki:) w Alanyi są super imprezy. muzyka do wyboru:) papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy co wracają z Turcji są zadowoleni co ona w sobie ma ??:) od czego zrobiła ci się ta pokrzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
To mnie pocieszyłyście z tymi biurami, bede wypatrywac okazji wedle waszych zalecen gti, wezyr, rainbow itd. Frogi--->niezmiennie chce jechać na dwa tygodnie w drugiej połowie września, co do miejsca to jest to sprawa drugorzędna, pierwszy wyjazd do Turcji wiec wszedzie bedzie fajnie:) fakt jest faktem, że alanya cenowo jest zdaje sie bardziej dostepna niż takie miejscowosci jak SIde czy już tym bardziej Bodrum, bardzo mi sie tez z fotografii Kemer podoba, ale co bedzie to sie okaze... bede czekac na lasta jakies sporego, zobaczymy jak bedzie sytuacji pod koniec sierpnia i na poczatku wrzesnia wyglądać dzisiaj w Gliwicach była piękna tęcza...musze przyznać, że Śląsk pokazuje mi swoje uroki...mimo, że tęsknie za Wrocławiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra Ty juz wróciłaś? To znaczy, ze Crazy woman tez jutro sie zamelduje. Naprawde czas leci jak szalony. Ja bym nei powiedziałą, ze to dwa tyg minęły. Szok! Marmaris fajne, prawda? Gdzie bylas na wycieczkach? Jadłas moze kumpira? ;) Jak promenada? i marina i stare miasto. ja tez bylam---> trzeba umeic wyszukac "perełki".Ja mam portfel "PRADA" od 2004 r. i jest super świetny. Miekka piekna czerwona skórka. Zuzia masz rację. Riwiera zawsze jest tańsza niz Egejska czesc. Kemer tez niestety drogi, ale piekny. Ja to wogóle mam bzika na punkcie calej Turcji i jak czasem ktos sie mnie pyta gdzie chcialabym tam mieszkac to nie wiem. Niby Antalia, ale daleko do Alanii, jak Alania to daleko do Antalii :p Jak Oludeniz to daleko do Alanii i Antalii. Jak Stambuł to wszedzie daleko. I wez tu wygraj w totolotka, same problemy bym z tym miala :D :D W Kemer mozesz ewentualnie patrzec w Wezyrze. Czasem na niektore hotele mają dobre lasty wlasnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie Kwiatuszek to chyba miala na tydzien jechac a nie na dwa teraz? czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety czas leci... na urlopie mógłyby sie ztrzymać albo chociaż troche zwolnić. Pokrzywke dostałam od słońca - tzw pokrzywka świetlna albo słoneczna. Juz kiedyś raz miałam - aż na pogotowiu wylądowałam a teraz nie jest tak zle - troszke na nogach i rekach. Marmaris piekne - mój hotel był 150 m od plaży, wiec z dala od promenady, na której od wieczora było głosno i imprezowo :) A niektóre hotele były tak usytuowane że tuz nad nią więc beznadzieja. Ja na szczeście jak chciałam mieć spokój to miałam :) Widok z okna nad morze i góry - bajera!!! Tak jak wspomniałam miasto tętniło nocą - wzdłuż promenady puby, dyskoteki do wyboru do koloru, w centrum podobnie. Zwiedziłam Marmaris oczywscie, zapusciałam się tez do pobliskiego Icmeler. Byłam tez w Efezie i na Rodos. Więcej wycieczek już mi sie nie chciało - za gorąco na zwiedzenia. Reszte leniuchowałam :) to na plazy to na basenie. Co do plazy rzeczywsciejest wąska i miejscami brudna, morze natomiast było zmącone, pewnie przez żwir i piach z dna a poza tym to zatoka więc krystalicznie czystej wody nie było. Za to na Rodos woda cudna - lazurowa, turkusowa. Kupiłam sobie torebke na Rodos a z Turcji spodenki :) ale nie tam żadne "Armani" czy "Dior" i tam jeszcze kilka innych pierdułek. Pariss - Jadłas moze kumpira? A co to takiego? Chyba nie jadałam. Kuchania mi odpowiadała, bo duzo warzyw, owoców, ryż, makaron - ja lubie takie rzeczy jeść :) Za rok bedzie Grecja ale Turcje napewno jeszcze kiedys odwiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ale ten czas leci ;) Pamiętam jak czekałam na przyjazd Bobo z Alanyi ,na jej relację a teraz połowa sierpnia. Kto jeszcze czeka w kolejce na wyjazd ?Pariss,fannky i frogi ,zapomniałam o kimś jeszcze ? Ja mam gośći jeszcze 10 dni i zaczynam "żyć" :) Czarna Kobra napisz proszę w jakim hotelu byłaś i z jakiego biura . Pariss czy Ty jedziesz na Madonnę ?Moja koleżanka wczoraj kupiła bilety po 400zł . Pozdrawiam Wszystkie Forumowiczki 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Korzytałam z biura Itaka i jestem zadowolona. Byłam w Holtelu Prestige 3,5 gwiazdki. Ale w moim odczuciu i nie tylko w miom zasługiwał on na co najmniej 4. Ten Hotel wybrałam w ostaniej chwili i nie żałuje :) Mimo że nie miał opcji all tylko HB było naprawdę extra. Miałam inny na oku i juz prawie byłam zdecydowana ale w ostnaiej chwili zmieniłam decyzje i jak się okazało była to słuszna decyzja. Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja byłam wczoraj z rodzicami u znajomych dopiero wróciłam i jestem na moment w pracy, zaraz muszę do domu jechać i się ogarnąć:) ale gęba mi się drze 💤 nie wyspałam się chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Czarna Kobra, kumpir to taki ziemniak z dodatkami. Pełno tego bylo przy promenadzie w tych budkach kolo plazy. A woda na Rodos rzeczywiscie czysciutka. I to w samym porcie gdzie pelno jest obok promow i statków. Niesamowite. Szazza pewnie, ze jadę. A Twoja koleżanka kupila ten bilet jeden za 400 zł? czy dwa? Bo tych za 400 zł to juz nie ma. Pewnie złapala jakas okazje. Teraz chyba ja pierwsza wyruszam. Co prawda nie do Turkiye, ale tez bede miec fajnie ;) Jeszcze 16 dni. yuppie! Fannky ja tez drę mordkę ;) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przyjaciółeczki! Jestem z Wami cały czas, ale jak wracam z pracy o 22-iej to mam dość. W domu do południa też się nie nudzę. Dzisiaj już byłam w mieście a konkretnie w szpitalu odebrać swoje skierowanie na rezonans magnetyczny bo leży już od kwietnia i tylko przestawiają terminy do realizacji.Załatwiłam sobie w Szczecinie i już we wtorek jadę. Idę znowu robić obiadek i do pracy. Wszystkim życzę miłego i ciepłego dzionka! Aha wczoraj w radio RMF FM rozdawali bilety na koncert Madonny,trzeba było tylko się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 🌼 Koleżanka kupiła przez internet od dziewczyny z Warszawy jeden bilet 400zł tj.sektor "D",miejsca siedzące.Ona chciała te bilety po 1200zł tzw.vipowskie ale już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza to miala szczescie. Ja wlasnie wtedy tego biletu nie dostalam :O ale juz mi przeszlo. Trudno. W szoku jestem, ze tyle biletów wogóle zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten koncert jest>? to Pariss w sobotę idzie szaleć ;) u mnie jest w sobotę odpust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turcja jest piekna
Pariss prosze o odpowiedz na mój wczesniejszy post chodzi o lagune czy jest warto leciec paralotnia za tą kase i czy bezpiecznie i czy mozna robic zdjecia swoim aparatem czy tzreba u nich kopic z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Fannky Pariss wiem,że zalegam z emailem,przepraszam,jutro odp:) Byłam dzisiaj odebrać paszport,ale! mieli awarie systemu z warszawki i można było odebrać na własną odpowiedzialność(w razie jakby coś się nie zgadzało potem),ale na szczęście jak ktoś dzisiaj nie odbierał to od jutra już będzie można i bez kolejki:D iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam z kuzynem. Pewnie sie zgubie w tej Warszawie z siostra. Jakby ta Madonna nie mogla do Gdanska przyjechac cholerka. turcja jest piekna--> nie lecialam paralotnia. Dalej jest to w sferze marzen. Podczas mojej wycieczki z Marmaris do Oludeniz byla taka opcja ale nie wzielam tyle kasy. Nastepnym razem na pewno wezmę ;) Jak dla mnie na pewno warto. Zdjecia swoim aparatem mozesz robic. Frogi forgive you ;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicke
hej wszystkim byłam i wrócilam ale odradzam wycieczki u LENY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jest wyrachowana i bezczelna!!!!!!!!!!! ale ogólnie było fajnie pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowe dzień dobry bardzo 🖐️ Pariss taka globtroterka jak Ty nie może się zgubić w stolicy :P dacie radę a Madonnie powiesz, że rzuca ci kłody pod nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×