Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość frogi
Jak dobrze, że dorwałam ten link do Basi (kwiatuszek?) ale music obsłucham już jutro ;) Generalnie strasznie się ciesze,że dostałam link do topki ;) tutaj jest tak suuuuperrrrrrrrrrrrrrrr dziewczyny!!!!!!!!!! buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że ludzie się tam różnią od nas. To inne wychowanie inna kultura. Ta ich zawziętość....duma...czasem drażni. Po jednym pobycie nie zawsze to się dostrzega, ale po kliku razach widać jacy są w większości. CO dla nich jest najważniejsze. My w Europie inaczej żyjemy. Mimo wszysko kocham ten kraj cholera.... i kiedyś tam bede mieszkać....mam nadzieję. Dobranoc, szykuję się spać bo jutro znowu pranie mózgu w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Bardzo miła niespodzianka mnie zastała dzisiaj wieczorkiem, po całym dniu.Dziekuje Pariss ;) dostałam 2 emaile ;) własnie słycham sobie...a dla mnie nieważne jakie to utworki,ważne że tureckie =] jak coś to ja zawsze chętna na większe ilości =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, lot samolotem to nic strasznego. Tak mi się spodobało że powiedziałam mężowi żeby rozważył zakup samolotu i budowę lotniska to do pracy będę latała. Miałyście rację i dziękuję Wam za psychiczne nastawienie mnie do wypoczynku .Dzięki temu nic wokół, oprócz piękna Alanya i słoneczka na plaży, nie zakłóciło moich wczasów. Biorę się za porządki , pranie itp. Piękne wspomnienia wciąż w mojej głowie i nie można się przestawić , ana dodatek zimno jak cholera. Wczoraj w Poznaniu po wyjściu z samolotu mimo grubych ciuszków trzęsłam się z zimna. Zakupy udane , Raki wypiłam morze , Kapadocja zaliczona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to już???? Jak ten czas szybko leci. Powrót do rzeczywistości jest oszałamiający, prawda? Kilka godzin temu tam a teraz tutaj :O Ja się cieszę, że mam dużo pracy i wracam do domu padnięta i nie mam czasu myśleć o plaży. Frogi podeślę coś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , jak to zleciało 8 dni, nie wiem kiedy. Miłość do Turcji. ? Raczej nie ale \"niebo\" to tam jest. Rano wstaję do pracy na 6:00 i aż się boję że przez pracę zapomnę o plaży Kleopatry. W przyszłym roku , jak starczy urlopu to Turcja na pewno i może Maroko . A co z waszymi planami i co powicie o Maroku. Pariss--- doradź coś, pomału zbieram pieniążki , ale już w styczniu trzeba będzie coś wybrać. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, Maroko jest piękne. Znajomy był i opowiedział mi wszystko ze szczegółami i poparł zdjęciami. Od tamtej pory jest na mojej liście niezrealizowanych marzeń. POpatrz może też na Hiszpanię. W tym roku w styczniu objazd Portugalia/Hiszpania z pobytem na Costa del Sol był w granicach 2800 zł +ceny wstępu. hotel 3* HB niestety, ale w Europie all jest drogi a ceny na mieście zbliżone prawie do naszych wiec mozna podjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
To prawda czas leci nie ubłagalnie,zwłaszcza jak się ma tutaj zajęcie,praca,uczelnia itp...ja cały czas chodzę jeszcze do tyłu pomimo,że minęło9dni (nawet nie wiem kiedy)...ehh;/ A jak wczoraj u mnie świeciło słoneczko i siedziałam na balkoniku i tak cieplutko mi się zrobiło to wyobraźcie sobie co czułam...dzisiaj też świeciło i byłam w parku, a myślami w Alanyi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witajcie! Bobo, Ty nie myśl o Maroku, tylko wracaj do Turcji! :o i tyle zostało, wspomnienia... oj, gdziekolwiek bym pojechała... bo ta pogoda ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Pariss bardzoooooo dziękuje raz jeszcze =)Utworki piękne,że aż.... Wczoraj byłam na małej imprezie iiiiii puścili na disco mój ukochany utwór z Alanyi=D (a tak naprawde jeden z wielu,ale mniejsza=P ),co prawda to nie jest tureckie,ale rozumiecie?no masaaakraaa nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić na tym parkiecie i razem z moimi dziewczętami(z którymi teraz byłam w Turcji)tak wydarłyśmy gardła na tym,że hej!nie wiedziałam czy to jawa czy sen, czy może jestem w Alanyi =p Tak więc jak widać niemozliwe czasem staje się możliwe =D=D=D jeśli chcecie to macie link : http://pl.youtube.com/watch?v=CdXDWtDT6j0 Bobo63 Ty znasz to na pewno z naszego hotelu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi zaraz coś podeślę. Przed nami dłuuuugaśna zima a niedługo nowe katalogi wyjdą i jakoś przeżyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, ze sobie pogadujecie o Turcji...i nie tylko :0, a tak się składa, że też tam byłam i owszem.... zaraziłam się miłością do Turcji :) Już teraz myślę jak to zrobić, żeby w przyszłym roku tam wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia tu większość z nas o tym myśli :) Czekamy na katalogi (już tylko miesiąc) i zacznie się rozeznawianie w terenie. Nie wiem tylko jak to bedzie bo kryzys finansowy odbija sie na wszystkim. Planowałam kupić walutę bo wydałam wszystko do cna ostatnio, ale Euro za 3,7 mnie załamało. Pamiętam jak kupowałam w maju 2007 po 3,56 i to było dużo! Dolar nawet nie wpsomnę, że choćby w poniedziałek był po 2,60 a dzisiaj bo 2,77! Masakra :O Niech to się zmieni bo nigdzie nie pojadę w następnym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam kiedyś do gti to mi powiedzieli że katalogi będą w pażdzierniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie błysnę tu, pisząc, że było przecudownie :))) Ja pamiętam Turcję jakieś 15 lat wcześniej i to tylko Istambuł i tzw. kontakty handlowe, więc nie do końca byłam przekonana do wakacji właśnie tam..... ale to co zobaczyłam i przeżyłam, przeszło moje oczekiwania...po prostu zabujałam się w tym kraju, klimacie, ludziach,przyrodzie, jedzeniu. Po prostu marzę, zeby tam wrócic....i dobrze... człowiek musi miec jakiś cel w życiu :) Chętnie chciałabym jeszcze parę namiarów na turecką muzę taka jak np. Mustafy. Będąc tam słyszałam na disco takie kawałki, że wow !!!! i raz udało mi się w zetce usłyszeć ten utwór i echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to musimy mieć oczy i uszy szeroko otwarte ;) Dżunia osobiście nie byłam (jeszcze) w Bodrum, ale mam w planie zobaczyć to miasto kiedyś. Jak masz jakiś program do ściągania muzyki to mogę podać Tobie tytuły albo przesłać na skrzynkę kilka piosenek jeśli masz dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwójne rr, zamiast ss, więc goraco polecam Bodrum : nie bez kozery nazywane jest Sant Tropez Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj moja stara lista kawałków: 1. Robert Hatemo – Senden Cok Var 2. Bertug Cemil – Yagmur 3. Ferhat Gocer – Cennet 4. Serdar Ortac – Dansoz 5. Nilufer – Degisir Dunya 6. Ferhat Gocer – Gidemem 7. Mustafa Sandal – Aya Banzer 8. Tarkan – Dudu 9. Rafet El Roman – Gonul Yarasi 10. Serdar Ortac – Bebegim Oldun 11. Doga – Sakin Sevme Beni 12. Mustafa Sandal – Indir 13. Izel – Belli Mi Olur 14. Petek Dincoz – Yolun Acik Olsun 15. Sibel Can & Tarkan – Cakmak Cakmak 16. Nilufer – Ah Sensiz 17. Nilifer – Cok Uzaklarda 18. Sinem – Yaz Yagmuru 19. Sinem – Yalvarma 20. Mahsun Kirmizigul – Sevdigim 21. Mustafa Sandal – All My Life 22. Ibrahim Tatlises – Agri Dagi (Cano Cano) 23. Nilufer – Boyle Ayrilik Olmaz 24. Saber Rebai – Sidi Mansour 25. Asya – Git Gule Gule 26. Serdar Ortac – Korkma Kalbim 27. Burak Kut – Bebegim 28. Burak Kut – Sonbahar 29. Ceza feat Sezen Aksu – Gelsin Hayat Bildigi Gibi 30. Emre Altug – Kapis Kapis 31. Emre Aydin – Kim Dokunduysa Sana Ona Git 32. Mustafa Ceceli – Unutamam 33. Ferhat Gocer &Asli Gongur – Kalp Kalbe Karsi 34. Ferhat Gocer – Yastayim 35. Gokce Kirgiz &Emre Altinel – Kalbime Gomerim O Zaman 36. Gokhan Ozen – Tovbeliyim 37. Gulsen – Canin Sagolsun 38. Neslihan – Hic Sevmedim 39. Hakan Altun – Nefesimsin 40. Hander Yener – Romeo 41. Izel – Isikli Yol 42. Izel & Celik – Ah Yandim 43. Izel Celik Ercan – Donmelisin 44. Mercan Dede & Yildiz Tilbe & Ceza – Tutsak 45. Murat Boz – Puf 46. Murat Boz – Maximum 47. Mustafa Sandal – Melek Yuzlum 48. Mustafa Sandal – Pazara Kadar 49. Mustafa Sandal – Bombaci 50. Mustafa Sandal – Bize Gidelim 51. Mustafa Sandal – Coban 52. Mustafa Sandal – Farketmez 53. Mustafa Sandal – Gel Askim 54. Nazan Oncel & Tarkan – Nereye Boyle 55. Nilufer – Karar Verdim 56. Nilufer Haram Geceler 57. Ozan – Sekerim Benim 58. Ozgun – Kivirir 59. Selcuk Sahin – Cicili Bicili 60. Sertab Erener – Buda 61. Sezen Aksu – Ikili Delilik 62. Sezen Aksu – Sen Aglama 63. Sezen Aksu – Unzile 64. Sezen Aksu & Yildiz Tilbe – Dayan Yuregim 65. Sibel Can – Lele Devri 66. Tarik – Eremez Oldum ( I cant arrive) 67. Tarkan – Gitme 68. Tarkan & Sezen Aksu – Belalim 69. Tugba Ozerk – Aci Hatiralar 70. Yalyn – Pio Mentroso 71. Ferhat Gocer – Takvim 72. Yeliz – Yalan Yalan 73. Yildiz Tilbe – Ben Senin Var Ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z tych powinnam jeszcze mieć. Niestety po zrobieniu porządków ostatnio na kompie źle zgrały mi się na płytę i niektórych nie mogę otworzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki , dziewczyny. Nie mogę dojść do siebie po naszej Turcji. Wracam na przyszły rok i to do Alanya. Mam nadzieję że ten kurs Euro się nie utrzyma zbyt długo bo ja też muszę pomału zbierać pieniążki. Moje Maroko jest w dalszych planach. Jak się otrząsnę to do Was wrócę. Pa. Frogi masz rację , ten utwór słyszałam w Alani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo podoba mi się Twój tok myślenia :D ALe dlaczego wyczuwam jakiś żal, tęsknotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×