Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

GTI to tylko turcja poniewewaz wspołudziałowcem jest Turek. Własnie dobrze jest jak firma sie w czyms specjalizuje bo ma jedna rzecz a pozadna a nie kilka i byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili, GTI ma tylko Turcję i tylko Riwierę :O Od tego sezonu od lipca czy sierpnia wprowadzili również mieszane pobyty Cypr+Turcja, tydzień tu i tydzień tu. Ale jak GTI da firsty to zaraz Triada i Tui, Jak Tui to Scan i się wysypie. Jeszcze dwa tygodnie, trzy może i się wysypie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam w biurze, pani poleciła mi Selectours, wzięłam tegoroczny katalog, ale Turcji nie widzę...ale na stronie mają na promocji wycieczki: Maroko, Jordanię...polecała Oasis...znacie te biura? ja tylko ze słyszenia, nie byłam z nimi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w duchu myślę jeszcze o Teneryfie, cały czas śledzę, ale problem leży w urlopie! na styczeń i czy to dobry czas, mogę trafić na deszcze, zwłaszcza na północy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostałam pismo z biura podróży gti zaczyna 20,10 triada 07,11 scan hol. 27,11 tui początek grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek GTI to spółka tylko turecka założona przez Turka. Są dobrzy, nie przeczę. Lubię ich, byłam z nimi dwa razy, ale w tym roku było trochę skarg jak nigdy dotąd. Na forum co chwilę ktoś pisał o zmianie hoteli i innych takich. W tym roku też wprowadzili loty z nowych miast Polski co wiązało się z nowymi hotelami, ale te nowe hotele były po prostu okropne. Nawet z "obrazka" bym ich nie chciała. Nie można też było nigdzie znaleźć żadnych info o nich. A pozniej narzekania na forum. Polecieli na opinii w tym sezonie. Mam nadzieję, że jednak podtrzymają poziom i dadzą fajne hotele w tym sezonie. W końcu to naprawdę dobre biuro. WIdziałaś ich siedzibę w Antalii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky super wiadomości nam tu podajesz. Ja nie wpadłam na to żeby zadzwonić do mojej zaprzyjaznionej Pani Małgosi :) Vanili Selectours znam tylko z tego, że moj kolega jest tam rezydentem w Egipcie. Nie mają Turcji. Raczej Arabowo. Oasis Tours to też znane, ale mniej znane biuro. W Tene wogóle się nie orientuje, ale znajomi byli raz w lutym i bardzo sobie chwalili super pogodę. 25 C słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo już kupiłam przewodnik i wyczytałam,że na północy często pada, a może trafię w rejon Santa Cruz, a w Americanos raczej nie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.talhagorgulu.com.tr/en/milestones.html tu jest o GTI i ich wypasiony budynek, znajduje się na przeciwko wodospadu Duden (duży). Cała siec hoteli Riva, Adam&Eve (widziałyście ten hotel w Belek??? shock!) Sky Airlines its należy do holdingu Kayigroup. Vanili Scan jest drogi bo należy do niemieckiego Tui i ma ich hotele. Marka się ceni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ten budynek. Ale ja przyznam ze jak mam jechac w orgaznizowanym przez firme to tylko GTI. W tym roku przeliczyłam co lepiej kupic bilet na zwykłe linie i potem autobus do Alanyi i spac tylko u mojego mena czy zorganizowane wakacje. No wiec jak na złosc Kenan miał pracowac do 19 a bilet kosztował koło 3000. Wiec za 3000 miałam samolot, dowozke do Alanyi, duzy baseny (tam na prywatnych osiedlach sa baseny ale małe) jedzenie all inclusive i jeszcze pojechał ze mna przyjeciel (w domu juz by nie było dla niego miejsca) efekt miałam z kim chodzic na wycieczki, plaze i odezwac sie do godziny 19. A tak bym była sama i jeszcze musiała gotowac a tego mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam 2 razy z Gti i póki co się nie zawiodłam. chociaż w tym roku byłam świadkiem jak mieszali z tymi lotami przekładali np. z łodzi na wrocław :O ja już się nie mogę doczekać i dziś mnie tchnęło żeby do biura zadz. dowiedziałam się właśnie że katalog będzie w poniedziałek i że właściciel biura jest własnie w turcji na prezentacji tego katalogu- ale mu fajnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku i Pariss, dzięki za informacje :) :) :) Ale kobietki daleko widzę poszłyście z planami urlopowymi, podziwiam i generalnie popieram......szkoda, że ja tak nie dam rady :( Mnie to przyjdzie na jakies lastki polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się kafe przyblokowało... a jeszcze mi ta babeczka opowiadała ,jakie ludzie robili awantury w tym roku, bo kupili w zimie, a latem kazano im dopłacać opłaty lotniskowe i to niemałe sumy...i jak to bedzie w 09, waluta skacze, kryzysy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Kwiatuszku i Pariss proszę uzbrojcie się w cierpliwość=p napisze na pewno ale raczej jutro...a dzisiaj jakoś tak dziwnie wyszło z moją obecnością,bo wieczorkiem wypadło mi coś i musiałam pojechać załatwić co trzeba i wcale nie utknęłam na skypie=D ( wręcz właśnie lipa,bo dość że mieliśmy mało czasu to jeszcze skype się zerwał i koniec gadki=/=/=/...wrr!) Kwiatuszku przecież napisałam imię!=) Pariss koleżanka powiedziała mi,że teraz i tak będą katalogii z ofertami na zime więc mnie akurat to nie tyczy,bo na pewno(NIESTETY!!!=( ) nie pojade...ale widze,że Ty sama jesteś świetnie zorganizowana,chyba,że chciałabyś coś się dowiedzieć to pisz,ja jej przekaże,bo na targi jedzie tak czy siak. Szkoda,że się na to szarlotke na dodatek nie załapałam =/...ale wierze,że pychotkowa =D=D=D A tutaj jest bardzo rodzinnie,bo jak ma być inaczej z takimi osobami=))) Dobra lecę spać!Do jutra=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Dżunia ja też będę polować na lasty. Póki co chce sprawdzic tylko ceny. Z jakim biurem byłaś w Bodrum? Jet TOuristic ma fajne lasty w czerwcu. Hotele mają jednak dla niewymagających. Vanilli to niestety jest ten minus firstów. Na jednego trafi na drugiego nie. Zależy od biura i od kierunku. W tym roku moi znajomi kupili firsta w Scanie do Turcji (czerwiec) i do Egiptu (sierpień) i do Turcji nie było dopłat a do Egiptu tak. Płacz i płać. Ja dopłacałam raz do Egiptu też, jak jechałam na rejs. Wszystko ma plusy i minusy. Trzeba pytac o stałą cenę, wykupić \"gwarancję niezmienności ceny\" i zobaczyć jakie są jej warunki. SPytać o ewentualny zwrot zaliczki, jak to wygląda, o dodatkowe opłaty paliwowe itd. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi niech Twoja koleżanka się dowie co i jak z ofertami na lato po prostu. Katalogi na zimę to juz widziałam w sierpniu. Szaleją te biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To zależy od biur, oferujące tropiki już w maju wydały katalogi. Niekiedy jest tak, że katalog jeszcze nie wydrukowany,a na str są oferty do sprzedaży, tak kupiłam w ubiegłym roku i zaraz brakowało tych dobrych hoteli. Ja konkretnie poluję na 2 hotele w Marmaris na wakacje...a Egipt całoroczny mają bez promocji praktycznie. I może jakiś last mi wpadnie zimowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to zauważcie,że biura mają pkt - dot. opłat przewożnika i tu jest dla nich furtka, a klient kupuje lub siedzi w domu...jego wybór. ..i w tym roku pojawia sie ...cena od...a jak sprawdzisz, to 3 lub 4X drożej wychodzi. Myślę, że dzięki Pariss nie zginiemy..🌼 Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam..Sun Maris i Club Negris.. zobaczę jakie będą ceny? tak to forum się rozrasta i pewnie nie pamiętasz, ale udzieliłaś szczegółowych wskazówek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, ja byłam z Jet Tourist, hotel był kategorii tureckiej 4 gwiazdek, w miejscowości Torba , oddalonej 7 km od Bodrum, nazywał się ten kompleks Club Onura, nie pamietam linku, ale jak byś mogła sobie poszukać na necie, to fotki można zobaczyć. Ośrodek położony nad samym morzem, właściwie można było korzystać z dwóch hoteli generalnie położonych sąsiedzko w jednym , zresztą przepięknym ogrodzie (nie pamiętam nazwy tego drugiego. Może to fakt, że Marriot to to nie był, ale na prawdę nic nie brakowało, jedzenie pyszniutkie i dużo , i często, piciu , ile tylko możesz, pokoje sprzątane codziennie, ręczniki również codziennie świeże. Nie ma co narzekać, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili sorki, o Sun Maris to pamiętałam ale ten drugi nie :) Powiem Tobie, że jak Sun Maris to ja bym czekała na lasta z Jeta. Znowu będą za 699 zł pewnie i jaka to oszczędność! ;) Dżunia ja z Gdańska nie mam wylotów do Bodrum bo pewnie bym planowała to miasto. Póki co mogę do Marmaris i do Bodrum skoczyć na 1 dzień. Mi tureckie 3* odpowiadają, nie trzeba mi więcej. Jestem dużo poza hotelem i wolę walutę zakupić na złoto :p niż dopłacać do 4. Chociaż moim marzeniem jest pojechać kiedyś gdzieś do 5 * i stamta nie wychodzić. ...ciekawe ile bym wytrzymała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, Ty mnie nie przepraszaj! bo udzielasz rad lepszych niż fora i biura,mapy i zdjęcia poogladałam!..ja szukam takich , żeby wylot był z Krakowa, no jedynie Maroko i Tener..z Wa-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś się orientuje czy cena w biurze podróży a na str inter. jest ta sama? zastanawiam się czy nie lepiej od razu z gti zarezer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tę samą, ale może się zdarzyć,że nastąpi aktualizacja zanim dojdziesz do biura i kupisz taniej o 100Pl np....w biurze mają aktualne i z reguły dzwonią do głównego , aby potwierdził cenę i dostępność...w soboty , niedziele już po zamknięciu biur, na int. mogą być tańsze lasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GTI ma cenę ostateczną podaną na stronie. Nie zawsze na wszystkie hotele maja lasty. Ja np. pamietam, ze ten w Kemer ktory chciałam to od maja jak wrocilam to do sierpnia jak kupiłam była ta sama cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witajcie.duzo mnie tu ominelo informacji,w odpowiedzi na wasze pytanie,mam wrazenie,ze znacie sie od dawna a ja tu wczytuje sie w inf typu pieke ciasto.Wiem przesada.ale mam nadzieje,ze bylo pycha.Polujcie Kochani i dajcie znac.Ja mam tak malo czasu a wasze rady sa nieocenione.Szkoda,ze Poznan daleko no i praca.Jak wybralam sie w warszawie na targi to juz bylo PO.....bylam przekonana,ze sa do niedzieli.niestety ale pocieszam sie,ze nie bylo chyba ofert letnich jeszcze.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×