Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość frogi
Kochane Wy moje=) nie siedze teraz na skypie=p (jeszcze hehe) Ale żeby nie było..Yurek...nie jest tak,że wielkie love(tzn. z mojej str)i nie wiem czy można powiedzieć,że to początek...ehh w ogóle miałam się ukryć i nic nie pisać,a z drugiej strony chciałabym z Wami pogadać(rozumiecie? ->Pariss i Kwiatuszek)...nie daj boże zaraz się wkradnie jakiś jeden i zacznie swoje gadki(jak czytałam wcześniej,że aż jedna musiała zmienić nick)...więc musze dłużej pomyśleć jak to najlepiej napisać=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Pariss dowiem się, bo właśnie moja arkadaszka coś mi wspomniała przed chwilką o Poznaniu,a studiuje turystyke i rekreacje więć pewnie to te targi, o których myślisz=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie kradnie to chyba jednym narzedziem bedzie całkowita ingnoracja, nieragowanie na zaczepki tak jak by ta osoba nic nie pisała. I jak kazda nic do tej osoby nie napsze to zapewne szybko sie to znudzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek masz rację, najlepsza jest ignorancja bo jak ktoś sie uprze to i tak nie da za wygraną i bedzie pisał swoje "racje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie neguje sama taka jestem gupia ze poza Turkiem swiata nie widze i coz a jak sie komus nie podoba to nie ten adres formu i tyle. Kocham Turcję, język, Turecki i Turka. a poza tym Pariss fajna historyczna ksiazke czytam polecam. To nie powiesc tylko historia Prywatny świat kobiet otomańskich" Goldifray Goodwin. Pokazuje jak powstała Turcja i jakie był tradycje za czasów sultanatu. Wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za ta piekna polszczyzne ale własnie pisze z tej ksiazki wypracowanie po turcku i jakos nie moge sie skupic na polskij stylistyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kwiatuszek bede miec na uwadze, zamowie sobie na pewno. Narazie musze moj Stambuł skończyć bo zapominam o nim albo nie mam czasu (a mam moze ze 130 s do konca. W kolejce mam Upadek Konstantynopola i erotyk turecki Lubieżny Turczyn i inni okrutnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
oki napisze tylko troszke później=) aa!tylko nie mam Twojego emaila Kwiatuszku... za niedługo postaram sie wrócić,tym razem też nie skype=p mnie odciąga.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zwijam do jutra. W pracy mam pranie mózgów wiec moze tylko w przerwie na śniadanie coś skrobnę i to tez nie zawsze. Za to wieczorem bede. Dobranoc bo i tak juz nic nie widze ;) Kwiatuszek a Ty pisz, pisz tą pracę. paaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobranoc ja tez ide bo ostanio w pracy nie mam czasu zjesc ani isc do łazienki a co dopiero myslec o necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale ..wessała ta Turcja i w sercu zakręciła niektórym...❤️ EXIM ma promocje do 15.10 25% ...ale jak dziś zaplanować urlop? to dobre dla osób, które maja płynny urlop albo własną firmę... znajomy kupił wczoraj Maroko 2t all /za 2250PL na czerwiec, oczywiście dał tylko zadatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gti ma promocję do końca stycznia chyba 15 % i mam nadzieję się na to załapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych : gti zaczyna sprzedaż 20.10. babka w biurze powiedziała ze maja byc fajne promocje, także polowanie czas zacząć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem z doswiadczenia ze w listopadzie to juz nie ma za bardzo w czym przebierac. Ale niestety w biurach ukrywaja niektore fajne hotele i rzucaja dopiero kolo czerwca jak np ktos jedzie w lipc czy sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! To super wiadomość Fannky. Jeszcze tydzień i sobie porównamy, w pracy mam katalog GTI z tamtego roku i może też i cennik znajdę to zobaczymy. Lecę robić ciasto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Dzieki za wiesci o promocjach jestescie fantastyczni i z przyjemnoscia tu zagladam choc czuje sie z tym troszke dziwnie.Jestescie fajna ekipka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jak dziecko nie mogę się doczekać poniedziałku żeby przekonać się co to za promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło słyszeć, ze już można planować urlop na przyszły rok....słuchajcie, mam pytanie pisałyście o takim komunikatorze jak mns czy msn....może i ciemna jestem, ale naprawdę nie wiem, czym to się je.....proszę oświećcie mnie. Mój znajomy Ahmet.. też mi o tym wspominał, a ja za bardzo nie zajarzyłam o co chodzi. W Was moja nadzieja :)))) Pozdrawiam wszystkie miłośniczki Turcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msn to jest taki komunikator windowsa taki jak Skype czy gadu-gau, tlen. Kwestia przyzwyczajnia w Turcji jest on podobno najbardziej znany i szczerze mowiac zdecydowanie lepiej sie gada przez kaere i sluchawki wlasnie przez tego msn niz skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinę wisiałam na telefonie z koleżanką. Jej koleżanka wróciła dzisiaj z Alanii. Była na wycieczce w Kapadocji i mieli wypadek. Autobus raz koziołkował, kilka osób wylądowało w szpitalu. Byli chyba z biurem Jolcia a nie z Wezyrem. Pisali o tym na tvn24. Tej dziewczynie akurat nic poważnego się nie stało, jak moja kumpela się z nią zobaczy to więcej sie dowie. Dżunia msn możesz tutaj pobrać : http://www.download.net.pl/203/MSN-Messenger-Polski/ jest bardzo popularny w Turcji, bardziej niz skype czy yahoo. Kwiatuszek szarlota wyjęta, jeszcze ciepła :) Podrzucam Wam po kawałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Kolega Ahmet, kolega "skype" ;) ;) a tu katalogów nie ma i nie można nic planować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie dzisiaj Frogi sie podziewa? Bobo a parzyłaś sobie już herbatkę turecką? Kupiłaś wogóle? Chyba się nie chwaliłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije swoja herbatke codziennie i parze w czajniczku a potem chlipie z małych szklaneczek (bardak). Taka kilogramowa torba starcza na bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak się tu cieplutko zrobiło i rodzinnie , tylko kominka brakuje... a powiedz mi, Pariss, to GTI oferuje tylko Turcję? bo przeglądałam ich stronę i tylko to widziałam i Cypr chyba...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×