Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

abysmy nie zobaczli za duzo hehe:p a ja wam wszystkim zyczekolorowych snow i ide sobie spac bo padam na pysk. Ta praca mnie wykonczy pewnego dnia i nie zobacze juz wiecej Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iyi okulcalar Kwiatuszek :) p.s. nie wiem czy dobrze napisałam. Ja też zaraz lecę, jutro piątek. Jadę na weekend do przyjaciółki na ploteczki, może jej mąż udostępni mi kompa w ciągu weekendu to się zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodził błąd, a tu ...masz... Pariss, pytałaś o Teneryfę, śledzę ten hotel, w ubiegłym roku w styczniu było 25% upustu, 2 tyg. wychodziły ok. 2000 tyś. na maj, potem ceny wyższe...ale jakie będą teraz ...kto to wie? Zrezygnowałam z wyjazdu w styczniu, bo...jednak jest mało słońca, o 14 już zachodzi...podobno..a latem są ceny wysokie! Zobacz na str. Alfa Star - wydaje mi się najtaniej. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili a patrzyłaś tą Hiszpanie z Portugalią w Rainbow? Fajny program mają. Jak nie pojedziesz teraz to dołóż sobie do tego i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, wszystkich srok za ogon nie złapię, nie da się finansowo, w Hiszpanii byłam...o Portugalii myślę za jakis czas.. Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ta oferta blue stara ale maj to stanowczo za szybko na wakacje :) a ta teneryfa HB. też trochę ubogie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teneryfa all to kosztuje w granicach 9tys. znalazłam najtańszą wersję, wynajęcie samochodu i paliwo -tanie, więc bym sobie pojeździła na różne plaże; czarne, czerwone, z piaskiem Sahary...i na wulkan...tania jest żywność, alkohole i odzież już od roku szukam osoby towarzyszącej...i nie wiem czy znajde chętnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili wiem, ze wszystkich srok sie nie da złapać. Myślałam, ze po prostu skoro rezygnujesz z Teneryfy to moze ta Hiszp+Port byłaby ok z firsta. Niestety w Europie trudno o dobry hotel z all. W Hiszpanii znalazłam kiedys w Rainbow jeden ale cena była ooogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest właśnie największy minus, trudno teraz po urokach all w Turcji przestawić się na HB w europie :O a w sumie tu też jest co zwiedzać vanilli szkoda że mam już zarer. wakacje ja bym z Tobą pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co Wam all
?? Trzeba latać do hotelu 3 razy dziennie:D nie wystarczy HB rano sniadanko a po powrocie z wycieczki porządna obiadokolacyjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to Turcji, ani jakichkolwiek planów wyjazdowych się nie tyczy, ale usłyszałam kawał, który w sumie jest na czasie i mnie rozśmieszył. Może i Wam się uda uśmiechnąć : Szalejący kryzys ekonomiczny. Dzwoni bankier do bankiera: - Cześć stary, jak sypiasz? - Jak niemowle. - Żartujesz? - Nie. Wczoraj cala noc płakalem i dwa razy sie zesrałem. Pozdrawiam wszystkie Turkomaniaczki. Ja zachowuje spokój, gdyż do Turcji wybieram się dopiero, niestety jesienią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Kwiatuszku podaj mi jeszcze raz emaila,bo coś mi ciągle zwraca mój email, który usiłuje Tobie i Pariss wysłać wiadomo z czym związane=))) pzdr cieplutko reszte Turkomaniaczek!!!!!!=))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Kwiatuszku już jest ok,wpadłam co jeszcze może być nie tak i już wysłałam do Was=)...pliss poratujcie troche=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiatuszek
Frogi ja juz odpisałam na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Sluchajcie jestem tak zla,baba z biura podrozy do mnie sie nie odezwala,GTI tam nikt nie odbiera,martwie sie troszke,ze przejdzie mi kolo nosa ta Turcja.Zostanie polowanie3go listopada w ITACE.A widzialyscie cene jaka teraz jest za dwa tygodnie2700.KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia własnie to tak jest po swinku. Napisałam wczesniej ze mnie baba tydzien po katalogu zaproponowała Blue Stara za 1600 i nie ma znaczenia ze ma miejsc. Powiedziała ze najwzyej komus innemu odmowi. Oni nie chca tracic stałych klientów, któzy wyjedzaja po 2-3 razy rocznie i kupuja wczasy dla paru osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
zwalam i tak na babke posrednika jej chyba nie zalezy na kliencie.staram sie nie denerwowac zobaczymy w poniedzialek.Jesli nie to moze Itaka potraktuje mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia ja bym zadzwoniła może do centrali i sprawdziła czy jest tam rezerwacja na Twoje nazwisko. Spróbuj. Kwiatuszek ja tak siedzę i sie gapię, to w kompa to w tv i nie chce sie szybko kłaść bo godzinę dłużej i tak spimy ;) Wróciłam od koleżanki ok.21, usiadłam i nie mogę wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Turlusia pisz co się udało zrobić. Ja już po śniadanku i kawce, podjadam sobie moje ulubione tureckie ciasteczka z czekladą w środku - Tutku - które wypatrzyłam jakiś czas temu u mnie w sklepie. Polecam są pyyyyyszne.... http://www.youtube.com/watch?v=Iv8xUMwF8LE Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Witajcie.ja juz po pracy.Pariss w tym GTI na centrali nikt nie odb tel wisze na sluchawce po15min,zeby sluchac prosze czekac cholera mnie bierze.Musze dzwonic z komorki nie wiem moze linia zajeta ale caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×