Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

ja chciałam portugalię kiedyś ale jest strasznie droga, połowa tego co mi w turcji oferują a cena jeszcze wyższa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądźmy dobrej myśli, może w końcu ceny spadną....Niemcy kupują Teneryfę all za 400-500E...i my też pojedziemy ...:O moje pierwsze wyjazdy to były objazdy autokarem i kosztowały tyle, co teraz samolotem i nawet nie pomyślałam,że spojrzę na świat z góry 1x w roku. Póki co odkładam kasę, niezawiele...ale zawsze coś, ciuchów nie kupuję,bo przywiozłam, więc muszę wytrzymać do wiosny! A w Grecji jeszcze taniej i plaża marzenie, piaseczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier wczoraj spr mi ceny w niemczech i oni mają 2 tyg all w turcji 4* za 700-800 e :o w porównaniu do ich zarobków to pare razy do roku mogą co niektórzy latać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Czesc.co do oplaty paliwowej to babka w biurze mnie uprzedzila,ze istnieje mozliwosc takowej.nie bardzo mi sie by to podobalo ale coz...portugalia to tez moje marzenie ale trzyma sie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mi babka zazproponowała Blue Stara za 1600 zł. A p;oniewaz u mnie wchodzi tylko termin lipiec sierpien wiec babka powiedziała ze na poczatek lipca moze ma zajete miejsca ale dla stałych klientow wyrzuci kogos z listy. spoko nie. Odmowiłam jej bo nie moge narazie nic planowac ale nie dopytałam ile na poczatek sie włacza zaliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
30 procent zaliczki kazali zaplacic.no i troszke kasy poszlo.za piec osob sumka jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarlusia [zgłoś do usunięcia] Czesc.co do oplaty paliwowej to babka w biurze mnie uprzedzila,ze istnieje mozliwosc takowej.nie bardzo mi sie by to podobalo ale coz.. Dziewczyny, sprawdźcie, co jest napisane w umowie, może mają jakieś ..ewentualne zmiany, bo wtedy każą dopłacać i niestety, oni będą górą. Brałam katalogi i babka mnie poinformowała,że w tym roku wiele biur tak robiło. Musi być na bank! że nie zmienia ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam wcześniej w tamtym roku miałam dopłatę 80 zł /os więc w sumie to nie były jakieś wielkie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
Kwiatuszek i jak tam?minęła cisza z Turcją?=))) U mnie też już drugi dzień,tylko akurat nie chodzi o kłótnie...tak wyszło. Iyi geceler =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj juz nie miałam siły nic pisać. Podobno na kwiecień i maj, oraz sierpien wrzesien zostały jeszcze oferty czerwiec i lipiec sie sprzedał. Zablokowali tez na jakis czas terminy bo za duzo było chętnych. Szaleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jednak poczekam do stycznia, muszę coś znaleźć...aktualnie oglądam zdjęcia z Teneryfy i chciałabym tak w ty czarnym piachu się wytarzać jak w błotku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jestem na wakacje.pl i Alanya 2 tyg. za 1268 PL HB tylko mnie nie interesuje, więc myślę,że te promocje można w różnych m-cach kupić... w ubiegłym roku za małe pieniądze w styczniu...tylko to dla szczęśliwców, którzy już dziś mogą zaplanować wyjazd... ..a w dodatku po 2 dniach pięknej pogody znów u mnie pada od nocy i...muszę pomyśleć o zimie...jak ją przeczekać i w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a u mnie dalej cisza ale tylko w mojej stronie. staram sie obrazić na jakis czas :p A ja sobie czekam na jakas ciekawa oferta w jakas egotyczna podroz a co z teog wyjdzie to sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsasdasda
a ja zawsze jeżdżę z Niemcami, nie ma ukrytych opłat, są zdecydowanie lepsze warunki niż dla Polaków, jest zdecydowanie taniej. Tak byłam w Turcji ****+, All inclusive, 10 dni - płaciłam 320 EURO. W tym samym czasie moja sąsiadka poleciała na 7 dni, ****, HB i buliła 1800 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
A ja troche sie denerwuje bo mi biuro jeszcze nie potwierdzilo rezerwacji cholercia nie bardzo chcialabym szukac czegos innego.troszke mnie to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie może już zarezer. tylko Tobie nie dali znać. jak się martwisz to zadz.do niech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Staram sie byc spokojna ale jak slucham jakie jest zainteresowanie podobno nie ma mjejsc juz w lipcu na wyloty z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia zadzwoń do biura, po co sobie nerwy psuć? Wiecie co? Kupiłam wczoraj rano dolary za 2,90 a dzisiaj patrzę 3,10 SZOK!!!!!!! Euro kosztuje 4,10 - za tyle to ja kupowałam chyba z 5 lat temu! Słucham teraz tvn24 i mowili o tym, podobno w połowie listopada ma się ustabilizować waluta. Poczekam bo bede bankrutem. Dzisiaj na wczorajszym zakupie jestem 60 zł do przodu! Z dnia na dzień. Jak tak dalej pojdzie to kupie sobie hotel za małe pieniądze i spedze cały urlop na plaży bo nie bedzie mnie stać zeby cos zobaczyc i sobie kupic. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, to samo przeżylam dzisiaj :(, stanęłam jak wryta przed kantorem : Euro (a musiałam niestety kupić 20) po 4 zł !!!!!!! Szczęka mi opadła....Mam nadzieję, że to się jakoś unormuje i waluta spadnie euro przynajmniej do 3,5 w sprzedaży . Tak się zastanawiam o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety widzę, że dziś więcej osób szok przezyło, moja mama też miała kupować ale pan w kantorze odradził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to rzeczywiście nie jestem sama ze swoim Szokiem dzisiaj! Nie bede kupować wiecej narazie. Nie dam za dolara powyżej 3 zł i za euro powyżej 4 bo to przegięcie. Poczekam aż się unormuje. Dzisiaj analitycy mowili, ze powinno w połowie listopada wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiatuszek
a ja mam jeszcze i USD i EUR i kazdy mi mowił po co je trzymam bo tak ida w dół ze strace i prosze cały czas mowiłam ze czesniej czy pozniej pojdzie waluta do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak już raz kupię to nigdy nie sprzedaję, mam na następny wyjazd i dokupuję. Dzisiaj się z kumpelą śmiałyśmy, że lepiej wyjdzie jak sprzedamy dzisiaj to co mamy i odczekamy trochę i kupimy więcej jak spadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie zainteresowałam, a może ten kryzys ma wpływ na walutę? akcje spadły..jak pójdzie waluta, to ceny wyjazdów wzrosną...wariacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie tutaj: http://waluty.wp.pl/kat,53234,wid,10496683,raportwiadomosc.html?ticaid=16d65 http://www.tvn24.pl/12692,8097,0,1,kryzys-zjada-pieniadze-swiata,raport.html http://www.tvn24.pl/12692,1569940,0,1,paniczna-wyprzedaz-zlotowki,wiadomosc.html Wszystko zaczęło się od USA odbiło się na Europie, a teraz mimo, że nasza gospodarka jest stabilna to niestety jestesmy w gorszej sytuacji bo nie jestesmy w strefie euro. Wycofują się inwestorzy, wyprzedają \"zapasy\" złotówek i dlatego jej wartość maleje. Ja wierzę, że nie na długo. Na 7.11 jest zapowiedziane spotkanie nadzwyczajne UE w sprawie kryzysu a juz w drugiej połowie listopada ma być spotkanie w USA zwane G20 na którym tez beda omawiane te sprawy i po tych \"akcjach\" zobaczymy co się bedzie działo z walutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×