Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

a mnie Tarik barman :D byłam w havanie, fajna dyskoteka. a najbardziej to mi się tam jeden z kelnerów podobał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Tarik mi sie nie podobał ale ten co siedział w Budce przed hotelem mniam mniam ale niestety to kolega mojego wiec kablował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky a pilas tego arbuza bo ja jak wypiłam z moim klega na poł to nie byłam wstanie sie podniesc z fotela i potem wkurzyło mnie to ze nagle basen stanał mi na drodzem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam w tamtym roku, ale na 4 os. i po mimo tego że Tarik nam ciągle dolewał jakoś nas nie zmógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi ozdoby metalowe do balkonów ozdbone schody znaczy standard w tureckich domach. To ogrodzenie w meczecie (tam gdzie stały wszsytkie taksówki - od havany w góre) w centrum tez robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie fajną ma pracę, ale szkoda że miał kabla w hotelu byłaś cały czas pod obstrzałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja przed śniadaniem jestem i zaglądnęłam. Po śniadaniu znowu \"burza mózgów\" ;) Wkurza mnie to, ze nie ma tych ofert na www GTI i nie mogę przejrzeć!!!! Dżunia ja też lastuję w 2009 r. bo nie mam pewnych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
fannky, po co czekać;-)przecież katalog jest na GTI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
fannky, po co czekać;-)przecież katalog jest na GTI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, nowego nie było dopiero od dziś jest dostępny w biurach a tak w ogóle to ja już nie potrzebuję katalogu bo ...... zarezerwowałam już wrzesień 2009 :D wiem, wiem jestem szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
fannky:-) ha ha żyje sie raz;-) ja zarezerwowałam w ciemno a dopiero teraz ogladam katalog na ich stronie. co wybrałas na wrzesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue star jak zwykle :) jak mnie chłop z biura zobaczył to od drzwi mi mówi że powinnam tam rabat dostać :D a Ty co i na kiedy rezerw>. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wiedziałam gdzie i kiedy więc nie miałam z tym problemu, tylko cena mnie interes. i w sumie w tym roku mam taniej niż 2 lata temu nie mówiąc już od zeszłego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
ja leciałam w sobote rano bo facet z biura robił zapisy:-) hihi szybka decyzja na Alanye - Eftalia , w zeszłym roku było Side, też z firsta. Czyli co? Teraz czekamy i robimy zapasy euro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
1 lipiec i 2 tyg :-) na samą myśl już mi ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrzesień, tyle trzeba czekać 😭 to pewnie dostałaś w dobrej cenie firsta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×