Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

aa już widzę że pisałaś wcześniej o tym :) dobra cena ja zapł 1000 zł więcej na os :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
1688zł tak pisze w katalogu, facet chyba mówił 1650zł. ale coś koło tego:-) jade ze znajomymi a ono dzieciaki mają, ja tez mam ale moje sie nie łapie na dziecko;-( w tym roku 2 dziecko grais jest czyli wychodzi,że 2 jedzie za 499zł. czyli bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta promocja dla dzieci faktycznie jest świetna, ale póki co takich się nie dorobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to znaczy zapłaciłaś na początek wrzesnia za 2 tygo Blue Star ok. 2600zł? A ile płaciłaś poprzednio za ten hotel w podobnym terminie? Widzisz jak szybko załatwiłaś sprawę. Super! Ale ja Wam zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Jak wy to robicie?zaklepujecie wakacje a mi mowia,ze oficjalnie jutro bedzie prezentacja katalogu i moze jutro cos z GTI beda dla mnie miec.farciary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia bo to zależy od agenta. Jak bardziej obrotny to juz ma karty na stole, a jak olewa to juz stracił. Zadzwoń do kilku biur i agentów i pytaj. U kogoś na pewno bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że już sobie rezerwujecie wyjazd, no i trochę zazdroszczę, ale no cóż... Pariss my się też doczekamy :) :) Póki co idę na angielski (jestem niemieckojęzyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarlusia
Dzieki pariss.juz wyslalam meile i jutro dzwonie i jezdze,dzis zreszta tez pytalam ale wszedzie robili wielkie galy o czym mowie.Jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea i jak zapłacone dzisiaj? Twoja cena jest naprawdę super. Fannky a Ty tysiaka drożej? Przecież lipiec powinien byc nieco droższy. Bea , podałam Twoją przykładową cenę na innym forum i dziewczyny nie wierzą. W katalogu to ja ne mogę nic wyszukać bo co powiększe to nie widzę góry albo dołu :D i mi ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarlusia daj znać jak poszło jutro. Dżunia ja to się cieszę jak słyszę że ktoś po raz "enty" jedzie do Turcji. A sama poczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
No dziewczynki tak się ostatnio po udzielały,że nie mogłam nadgonić tutejszych turkomaniaczkowych wydarzeń=D i nic dodać... Przede wszystkim fajowsko,że już niektóre z Nas mają zaklepaną Turcje=))) jednak równocześnie trochę zazdroszczę,ale POZYTYWNIE rzecz jasna=) Ohhh Pariss oby tak się stało,że i na Nas przyjdzie kolei...dzisiaj nawet miałam"koszmar",że miałam jechać na wakacje nie dość że z inną ekipą co mam jechać w rzeczywistości to jeszcze niby nie do Alanyi,no tragedia! Dobrze,że to sen =p Kwiatuszku i Pariss nie myślcie,że zapomniałam o tym co pisałyśmy,pamiętam!i wybaczcie za tą zwłoke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
acha!odnośnie GTI, to już sama nie wiem czy to ja jestem na tyle glupia i nie umiem poruszać się na ich stornie,czy w internecie rzeczywiście jeszcze nie mają ofert na2009 =/=/=/...ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi witaj! Na stronie GTI na dole masz katalog, wejdziesz i tam jest katalog do pobrania, dalej --> cennik. Na stronie 14-15 masz zaznaczone terminy i hotele, a u góry ceny zależnie od ilości gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogi
noooo widzisz=D bez Ciebie już ani rusz=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciała zaplanowac wakacje ale nie moge bo dzis zakonczyłam kontakt z Turcja heh zapewne jutro dam sie przeprosic tylko gardło mnie boli od wrzeszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja dziś zapłaciłam za same wczasy ok 2480 + ubez. w razie rezygnacji razem ok 2600/ os dla porównania w tamtym roku 3100 !! ( rezerw. ok kwietnia) 2 lata temu 2650 ( rezerw. na miesiąc przed ) na moje nieszczęście blue star jest jednym z droższych hoteli 😭 co do tak szybkiej rezerw. to oni dziś na papierze dopiero pisali czekają na otwarcie oficjalne :) aha jak ja byłam o 12 to było już razem ok 2000 !! zgłoszeń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a nie obawiasz się, że na kartce to moze Ciebie nie objac. Zanim facet wpisze 2.000 rezerwacji to moze sie okazać ze np. nie ma juz miejsc na ten termin. Jaka była gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko , nie obawiam się :) przecież to dotyczy wszystkich rezerw. w Turcji, nie sądzę żeby wszyscy chcieli akurat tam i w tym terminie jechać :) ludzie raczej na początku polują na tanie wczasy a nie na zwykłe rezerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jakie ja mam gorące policzki! Jakbym sama jechała. Patrzę się w ten cennik i patrzę jakbym miała coś kupić :D Szkoda, ze nie wszystkie hotele są, ale pewnie beda dodawać powoli jak na te się skończą miejsca firstowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek co to ma znaczyć, ze się obraziłaś na Turcję, heh? Bez żadnych mi tu takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie ja jestem na straconej pozycji bo nie chcę innego hotelu a można by coś dużo tańszego znaleźć :o ale tak jak poprzednio zarzekam się że ostatni raz tam jadę :D zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea33
ja podpisuję sie pod fannky, zapłacone tzn zaliczka i raczej pewnie, bo facet z biura jest rewelka;-) nigdy nie polecił hotelu w którym nie był albo nie miał tam pewnego człowieka. Też oglądałam Blue Star ale wzięły góre 3 zjeżdżalnie w Eftali;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea a my w tym samym rezerwujemy ?? :) Kwiatuszek ile razy tam byłaś ?? ja właśnie czekam aż mi się znudzi bo będę mogła z czystym sumieniem w końcu gdzieś indziej lecieć :O mam nadzieję że teraz będzie 3 i ost raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky byłam w Blue Starze 3 razy i teraz myslałam nad Kathia ale jak narazie jestem na wojennej scierze i nawet na Sylwka tam moge nie pojechac a co dopiero na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Kwiatuszek co to za wojenna sprzeczka? O co poszło? Fannky dobra myśl z tym porzuceniem Alanii na rzecz Marmaris. Bedziesz zachwycona widokami i klubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tylko póki co nie wyobrażam sobie odpuścić alanii 😭 ale mam nadzieję że po 3 razie też mi się już przeje to miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleććie hotel w alaniy
ślicznie Wam dziękuję! :) Zwłaszcza Tobie, Pariss! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×