Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluśka

Co mam zrobić??

Polecane posty

Po krótce: byłam z facete 3 lata, były to cudowne lata naprawdę. Zawsze troskliwy, opiekuńczy, kochający. I nagle poznał dziewczynę, powiedział mi o tym i postanowił że zerwie z Nią znajomość. Po tygodniu jednak stwierdził że nie potrafi bo ciągle o Niej myśli. Od Naszego rozstania minęło dopiero 3 tygodnie, dzisiaj powiedział mi że ją kocha, planują razem zamieszkać. Wszystko byłoby dla mnie jasne gdyby nie to że On do mnie ciągle pisze że tęskni za mną, chce nadal kontaktować się ze mną spotykać. Co mam o tym myśleć i jak postąpić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
calkowicie, on nie chce cie starcic, dlatego,ze chce siebie usparwiedliwic, On chce by bylo miedzy wami ok, ale przeciez skoro go kochasz, to chyba nie bedziesz potrafila byc jego przyjaciolka tylko prawda? Szanuj siebie, niech facet wybiera.poki ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mnie bardzo u niego denerwuje. Pisz do mnie żebym mu pomogła a ja nie chcę aby czuł się lepiej. Niech cierpi tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dostałam smsa od jego dziewczyny że Ona chce się ze mną spotkać. Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
a spotkaj sie, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa czego Ona chce? Dzieli Nas sporo kilometrów ale czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
to niech oina do ciebie przyjedzie, w koncu ona ma sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna31
Nie chce zrywać z Tobą kontaktu, bo nie ma 100 % pewności, że mu z tamtą wyjdzie... Więc nie chce sobie zamykać do Ciebie furtki, żeby w razie jak z tamtą nie wyjdzie, mógł do Ciebie wrócić. To proste. Olej go, bo jeśli nawet do Ciebie wróci, to nie masz gwarancji, że za chwilę innej znowu nie pozna. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie denerwuje mnie ta cała sytuacja. Facet którego tak bardzo kocham, któremu ufałam bezgranicznie w ciągu tygodnia zmienił się całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
Eluska, wies, moze zapytaj czego ona tak naparwde chce, bo takie sytuacje tylko cie dobijaja, Masz o nim zapomniec i juz, Kiedys znajdzie cie taki mezczyzna, dla ktorego tylko ty bedziesz wazna.Bo dla aktualnego to ja bym sil nie marnowala. Miej to za soba, bo tylko cierpisz, zachowaj twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgestrdgherdtg
nie kontakruj sie z nim. nie reaguj na smsy, telefony. wtedy poczuje co to tesknot ai milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam że jak mu nie wyjdzie to wróci do mnie ale ja jestem jeszcze w takiej sytuacji że pomimo wszystko przyjełabym Go, może wtdy by zrozumiał że jesteśmy sobie potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
odpowiedz sobie na pytanie , co bys powiedziala gdyby ten wlasnie problem miala np twoja znajoma i przyszlaby do ciebie po porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On był moim pierwszym facetem, pierwszą miłością i nie wiem czy jeszcze kogoś tak pokocham. Jest to smutne ale nie widze swojej przyszłości bez Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetnij sie od niego
wlasnie teraz masz okazje by to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkaj sie z nia, ale to ona ma do Ciebie przyjechac!!! Zobaczysz czego chce, pogadacie... Facet swoja droga przegina, ale zgadzam sie, ze stwarza sobie \'\'furtke\'\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ale jak ja widze te wszystkie pary wokól mnie i jak Oni się zachowują, jakie mają podejście do siebie to wiem że miałam wiele szczęścia bo nigdy mnie nie zawiódł, był moim księciem z bajki. I gdzie ja teraz znajdę drugiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno spotkam się z Nia ale boje się że to będzie dla mnie zbyt przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Miałam taka sytuacje i to po 8 latach. Słuchaj teraz nic nie zrobisz, narazie nie licz na powroty, ale też nie narzucaj sie i nie pisz... Najlepiej sama wcale sie nie odzywaj. Masz moje słowo ,ze zrobi to pierwszy i jeszcze bedzie prosił o spotkania,bedzie nalegał. Sprawdzone. Ale warunek to nie odzywać sie, wziść sie za siebie, nie zaniedbywać swoich spraw. Z tą laską sie nie spotykaj, nie pisz o niej nic, żadnych brzydkich słów, olej jakby jej wogole nie było. Najlepiej podziała. Ta siksa z mojego przypadku też pisała coś do mnie, a ja nawet nie zadałam sobie trudu żeby odpisać i to było najlepsze. Widze to z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Zachowaj twarz, z tamtą sie nie spotykaj. Nawet nie odpisuj. Mnie też korciło i dzisiaj sama sobie dziekuje ,ze zwyczajnie sprawe olałam. Wyobraź sobie jak to ty byś napisała, wiadomo, ze czekałabyś na reakcje itp. a tu zdziwko ,bo cie po prostu ktoś olał. To ona poczuje sie głupio taka na maxa olana.Nie daj jej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona napisała że chce się spotkać ale ja wcześniej napisałam jej że życze im szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Matko po co? Po co pisać to wszystko, przecież sama siebie oszukujesz, nie życzysz im szcześcia przecież. Teraz zamilknij i niech cie nie kusi ,by cokolwiek pisać inaczej wyjdziesz na desperatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinas
Milczenie ma wiekszą siłę rażenia niż tysiąc słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ją poznać.Ja Go kocham i chcę aby był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×