Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Passoa

Sposób na szczupłe nogi!!!

Polecane posty

Gość gość
Próbowałam pedałować ale samej to ciężko i brak motywacji. Koleżanka namówiła mnie na Pole Dance w Lejdis Studio na Kolejowej w Wawie, jestem na początku ale powiem wam że ćwiczenia dają w kość czuję wszystkie mięśnie nie tylko nóg. Dodatkowo super atmosfera na zajęciach, w grupie raźniej się ćwiczy. Polecam serdecznie taką aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Ciekawe, aż tez tak poćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyłam rowerki w powietrzu przez całe wakacje 3 lata temu. Zaczynałam od 3 minut i stopniowo z każdym dniem zwiększałam o minutę, lub dwie. Byłam wstanie "pedałować" aż 60 minut po 2 miesiącach codziennych ćwiczeń. Efekty były niesamowite! Zawsze miałam problem z masywnymi udami, które uważałam za największy kompleks. Byłam bardzo szczęśliwa i zmotywowana, gdy po 2 tygodniach zaczęto mi mówić, że moje uda wyglądają dużo szczuplej. Wtedy postanowiłam nie rezygnować z tego wspaniałego ćwiczenia i robiłam je dalej. Pod koniec wakacji rodzina i koleżanki były pod wrażeniem, ponieważ udo było szczuplejsze prawie o połowę. Gorąco polecam ! PS: Ćwiczenie to świetnie poprawia mięśnie brzucha ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nogi świetne efekty daje taniec. Odkąd tańczę w szkole royal dance center zauważyłam, że moje nogi sa smukłe i ładnie wyrzeźbione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 29
Jestem w miarę szczupłą osobą, dbam o dietę, chodzę na zumbę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne balsamy wyszczuplające, rękawice do masażu- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czesia
Witam ile razy w tygodniu cwiczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Ady (kom.731 154 299) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

ja polecam masaże! szczególnie w https://www.spavitao.pl/❤️ wykupiłam sobie całą serię i byłam mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani9aM

Na rynku w większości są niestety tylko cudowne suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Pewnie nie tylko na mnie. Na ten moment zaczęłam kurację tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Zuzii - 881 354 456 . Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×