Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość bardzo
musisz wysłuskac tę perełkę, nikt Ci w tym nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
idę spać...pomyślę, że przytulam sie do męskiego torsu:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
w imieniny przyśnił mi się taki jeden, ale już go nie chcę mam misia:) potem gdy będe spa na boku wyobrażę sobie, ze mnie obejmuje z tylu jakis fajny miś :) ...branocka :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
bardzo---> 🖐️;) będę łuskać...dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
łuskaj, łuskaj, warto na pewno ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
ażebyś juz nie mógl Ty co mi się śniłeś 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!! Widzę,że brak seksu jest często spotykany?? A pomyśleliście o tym dlaczego tak jest że macie braki ?? Czy to przez kobietę\\faceta?? Zakładając to forum miałam jakiś czas wcześniej podobny problem.Jdnak stwierdziłam po rozmowie m.in. z Anii,mozna,aniuha8,slodka minka,lelka,ti1 oraz talala ,że to problem nie tkwi tylko w nim ale również we mnie.Zaczełam już przed założeniem forum myśleć nad tym i zaczełam dzięki temu o siebie baardziej dbać... Moja sytuacja diabetralnie się zmieniła,seks przestał gościć a zaczoł przebywać w naszym związku.Przestałam mieć pretensje do niego i zaczełam się malować,stroić a wszystko żeby zauważył,że nadal jesem warta wzięcia przez innego.Dzisiaj mogę powiedzieć,że półrocny kryzys znikł.W ciągu niecałych20godz potrafiliśmy się kochać cztery razy i sądzę,że wszystko dzięki zmianom jakie wprowadziłam... Piszcie dalej na forum ponieważ wygadanie się bardzo pomaga. :) :) :) --> anii -- przeprowadziłam z nim poważną rozmowę odnośnie tej koleżanki,powiedział,że nie mam powodów do obaw i że napewno on kocha tylko mnie... Daliśmy sobie dwa dni pełnego spokoju.Spotkaliśmy się,poszliśmy na spacer i zaczeliśmy nowe życie... Mam nadzieję,że tak jak jest tak zostanie... Anii czekam na ciebie na forum :P a dzisaj jest czwartek wiec pewnie nie wejdziesz ale moze jednak ... hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
ja bez seksu nie mogę życ czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 lat dałam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
odp. do pani powyżej po prostu bardzo lubie seks,i nie wyobrażam sobie życia bez niego,chociaż czasami mozna trafic na złą partnerke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soxoholiczkaaa.blog.onet.pl
cisza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
3 miesiace, moj smutny rekord :) jak do tej pory. seks uprawiam od ponad 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Obuchowska
eeee am ja potrafie awet i sto lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotka
tu tak naprawde niehodzi oto zeby wytrzymac tylko oto ze jak sie hce uprawiac sex to czemu nie ale gorzej jak ktos jest bardzo mlody i hce zaczoc zycie sexualne ze swoim partnerem a bez sexu sie nieda wytrzymac predzej czy puzniej itak dotego dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia.
hohoho....ja tak trwam 5ty miesiąc i juz nie wyrabiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko 4 dni
najdłuższa przerwa, a potem zaciągnęłam faceta do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym chciala czesciej niz raz na tydzien czy cos takiego ale niestety nie mieszkamy razem.A chodzi mi w moim pytaniu o czas wytrzymania spiac w jdnym lozku z facetem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej8271
Ja nie sypiać z dziewczyną od roku, ponieważ ona jest bardzo nieatrakcyjna. Jednak.. wcale mi to nie przeszkadza, bo zadowalam sie sam. :) Seks nie jest mi potrzebny.. a już z brzydulą... to ochydna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsrt
to czemu z nią jestes?? po prostu ją kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arteglami
Mi się tylko raz zdarzyło, że nie uprawiałam z moim Misiem, bo akurat byliśmy oboje strasznie zmęczeni, a tak to nie było czegoś takiego jak tydzień bez (Boże, nie wytrzymała bym xD). Ale to może dlatego, że jesteśmy jeszcze dosyć młodą parą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak śpimy w jednym łóżku to jeden dzień bez seksu to maksimum:)A teraz musimy wytrzymywać 3 miesiące ale śpiąc oddzielnie,bo mąż za granicą.Ale jutro wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×