Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość ti1
w takim razie hiszpanska tez probowalam, ale tez nie mam zbytnich wraunkow do tego :) jesli chodzi o przyjemnosc wtedy gdy on mnie lize to napewno jest to zupelne inne odczucie i superowa gra wstepna ale i tak piorunujaca i elektryzujaca przyjemnosc mozna uzyskac przez 69 :) przynjamiej my tak mamy :P:P a co do smsa to warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
a probowalyscie anala? bo ja nie umie sie do tego jakos przekonac :/ i chyba nie sproboje nigdy! raz sama probowalam i to bardzo dziwne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> ti1 -- wlasnie wsyslalam ciekawe co mi odpisze... A probowalas jeszcze czegos ciekawego z pozycji?? Ja slyszalam jeszcze o milosci greckiej (lizanie odbytu) ale nie wiem czy do tego sie bym posunela a ty jak sadzisz ?? Jakie to wywoluje u ciebie reakcje?? Milosc grecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anala raz kiedys probowalismy ale nie mogl wejsc (to normalne z tego co wiem to trzeba uzyc wazeliny czy czegostakiego) i chyba kiedys jeszcze sprobujemy... Dlaczego dziwne uczucie???Jakie to jest uczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
na milosc grecka chyba sie nie skusze...jakos to do mnie nie przemawia jako przyjemnosc ;p;p a i moj chlopak pewnie by tez nie chcial :) co do anala to tez mielismy problem z wejsciem...ale kiedy sprobowalam palcami to naprawde dziwne odczucie jakby kupa stanela w odbycie i nie chciala wyjsc...:/ a najgorsze jest odczucie po wyciagnieciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosci greckiej ja tez napewno nie sprobuje jakos mnie obrzydza. Dziwne uczucie??Palcem nie probowalam ani niczym innym ale chyba z moim sprobujemy jutro moze jak bede miala humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti1
zycze wam w takim razie powodzenia i duzo przyjemnosci :) ja moze jeszcze sie keidys skusze z ta wazelinka ;p choc bardzo sie tego boje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ja czasem się masturbuje, bo nie wytrzymuje napięcia seksulanego. do miłości hiszpańskiej też nie bardzo mam warunki. a anala i miłości greckiej, to raczej nie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
kobitki a jak się zabapieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mogę się przyłączyć do dyskusji? Dopiero wczoraj wróciłem z wakacji, a tam nie miałem dostępu do neta. A tu widzę ciekawy temat. Modlishka--> jeśli chodzi o pytanie postawione na początku topika - to odpowiadam: można bardzo długo nie uprawiać seksu z kimś, z kim codziennie śpi się w jednym łóżku. U mnie obecnie reguła są półroczne celibaty. Po pół roku - jeden numerek i znowu posucha. Wcześniej było tak ok. 1 raz na 1-2 miesiące. Na początku bolało to kurewsko, jak może ukochana osoba tak ciebie zlewać. Męczyłem się jak pies. Teraz przywykłem, nawet nie startuję i nie nastawiam się na nic, bo wiem, że tylko wściekłość po kolejnej odmowie zasnuje mi oczy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
korbak...> jejku tak rzadko, Twoja dziewczyna nie chce, a po ile macie lat? jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
moj facet nie miałby najmniejszego problemu, gdybym ja nagle przestała chciec:( ja mam duzy temperament - moge nawet codziennie:) po prostu to uwielbiam..hmm...a on ciagle sie wykręca"wiekiem". Ma tylko 26 lat a mówi, ze jest z tym coraz gorzej..ciagle zmęczony itp..ale robimy to 1-2 razy w tygodniu, chociaz bywa ze i raz na 3 tyg..Ale czesto robi to dla mnie, tak na szybko, aby mnie zaspokoic, chociaz i to nie zawsze wychodzi, bo on dochodzi bardzo szybko i gdy juz skonczy to mu sie po prostu nie chce, a nade mna trzeba niestety popracowac - czesto potrzebuje nawet 20 intensywnych minut :( no i smutne to.ech..ta różnica temperamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> anii -- ja sie w ogole nie zabezpieczam jest to decyzja podjeta przez nas obojga ale glownie przez niego,ko chamy sie kiedy mamy na to ochote i nie zwracamy na nic uwage procz tego aby wyjsc w odpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
hmm..dodam ze jestesmy 5 lat razem - juz 4 lata "śpimy ze sobą"..smutno mi, bo wydaje mi sie ze sie mu znudziłam..on po prostu twierdzi, ze jego to coraz mniej bawi, nie ma takich potrzeb. Ostatnio spróbowalismy filmików, aby podgrzać atmosfere - tzn. ja sciagnełam kamasurte itp. Ale wyobrazcie sobie ze on wczoraj to ze mna obejrzał, ja sie napaliłam nieco :P a on siadl do kompa i zaczal cos pisac..:| zero kontynuacji..wieczorem połozylismy sie wczesniej - ja z zamiarem miłej "zabawy" a on sie odwrócil po prostu i zasnął, chociaz dalam mu do zrozumienia, ze potrzebuje bliskości. On w dodatku wie, ze ja sie moge poryczec ze zlosci, gdy mi odmawia, wie jak ciezko mi wtedy zasnąć, jaka mnie rozsadza złośc, czesto mu to mowilam, aby mnie tak nie zostawiał, bo oszaleje..a nie hcce tego sama robic...ale juz to na niego nie dziala, po prostu zasypia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
my od zawsze uzywamy gumek. Nie przeszkadzaja nam i nie zmniejszaja wrażeń. D* nawet w nich dochodzi bardzo szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> korbak -- oczwiscie ze mozesz sie przylaczyc do dyskusji --> talala -- 26 lat i mowi ze jest co raz gorzej ?? To nie jest normalne.Moj facet ma 31lat i ani razu nie uslyszalam tak odnosnie seksu.Prawda mamy inne potrzeby ale staramy sie im sprostac. Dziwie sie ze on nawet po filmikach nie ma ocoty... Moj gdy mysli ze ja nie mam ochoty (a mam zawsze) to proponuje jakby nigdy nic zebysmy filmik obejzeli czasami ogldamay caly nawet i dwa i dopiero cos jest a czasem nawet 10min filmu niepoleci a my juz w trakcie ... Po filmikach jest u nas zawsze cos... Dlatego sie dziwie. A probowalas jakis podniecajacych srojow?? Kolacji w milej atmosferze ?? Feromonow ?? Afrodyzjakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Modlishaaa...> aha, a jak długo kochacie się w stosunku przerywanym? taalala...> my też używamy gumek i jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stosunek trwa najkrocej ok 10min (bez gry wstepnej) a najdluzej 2godz ale wiadomo ze z przerwami a bez prerw o ok 25-30min (ale to chyba jakbysmy non stop sie kochali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przerywanym ?? Czyli jak dlugo sie kochamy z rzerwami az do wytrysku ?? Kiedys dochodzilo nawet do 6godz a teraz tego nie robimy bo nie mamy juz tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
u nas, to chyba od 15 do 30 min. gra wstępne jest zawsze, czasem on za szybko dochodzi. a tak długo to nie próbowaliśmy, za bardzo jesteśmy napaleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
hmm..też zaczełam o tym myslec. Gdybym miala pewnosc, ze feromony podziałaja, to bym ostatnie moje stypendium wydala:P hehe..czasami jestem zdesperowana.. moze cos mi polecicie, np. jakies afrodyzjaki sprawdzone? jesli chodzi o seksowne stroje, to to chyba nie dziala - gdy chodze przy nim nago (np. po kapieli lub gdy sie przebieram) to zaraz niby zartem krzyczy - ubierz sie!! aa cycki!!:) heheh..smieszne moze, ale do czasu, bo ja widze ze to juz nie dziala na niego moze to dlatego ze juz 4 lata współżyjemy? moze sie znudzilam.. ostatnio zainicjowalam te pozycje z kamasutry..dzialalo 2 dni - teraz znowu nic..juz nie mam pomysłow hmm..kolacja..owszem - pewnie by sie ucieszyl, ale on tych dwoch spraw nie łączy - jedzenie tylko w kuchni, przy stole..i broń boze cos do łóżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
gra wstepna - raczej krótka..no chyba ze przy pozycji 69..samo pieszczenie bardzo krotkie, bo on jest bardzo niecierpliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> talala -- powiem ci ze jest to dla mnie dziwne... Apropo nagosci faceta nie zawsze podnieca nagosc a czesto cialo w jakis ciuszkach ... Afrodyzjaki to np kako, banany cynamon ... zaraz sie dowiem wiecej to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
talala...> a może to u niego tylko przejściowe? modlishaaa...> nie mierzyłam mu członka ;), ma chyba takiego średniego, chcoć czasem wydaje mi się że jest mały, no ale pasuje do niego, bo mój chłopak nie jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×