Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość talala
z reszta juz ma taki ton glosu jak do mnie mowi, ze na kochanie sie nie zanosi..no cóż..obym sie myliła. Teraz po powrocie dzwoni znowu do swego brata i gadaja o technicznych sprawach wiec godzina z głowy..wiec ja na Kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rolkami ze sie obrazil to powiem ci ze tez jest cool hehe ja bym zaraz mu powiedziala kilka slow ze na rolki chce isc i ze dlaczego ja mam wciaz mu robic przyjemnosc jak on nawet niepotrafi mi milosci okazac ale to mowie ja jakbym sie wsciekla na mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
talala...> no to masz chłopaka ciekawego :), hmm musza być na niego jakieś sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
heheh...no bo to śmieszne jest i zabawne, jak tak codziennie sie przekrzykujemy "kawyy!" i jak ktos juz nie moze ze smiechu to idzie ja zrobic. Bo chodzi o to w tej zabawie, kto bardziej zaspanym glosem to powie..hehe no ale dzis wcale nie bylo mi do smiechu z tego powodu..ja na niego juz zupelnie nie dzialam..kurcze..sama sie podniecilam tym pieszczeniem..heh..a on nic..chociaz to ja go piescilam nie on mnie wiec chyb apowinno byc na odwrót:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a moze wlaczysz wieczorkiem filmik jakis jak masz oczywiscie jakims balsamikiem sie wysmarujesz wiesz ajaks kompiel cos :P i moze wtedy ... moj sie niepotrafi oprzec po filmiku a co dopiero mokrym pachnacym cialku hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Modlishaaa jesli chodzi o orgazm to mam go bardzo rzadko, ale mi to nie przeszkadza, nie przywiązuje do tego dużej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
hehe..wiecej wam powiem..tak sie na poczatku obrazil, ze mnie wyprzedzial i zostawil specjalnie z tylu = tak szybko szedł..teraz smiac mi sie chce bo on tak czesto robi jak sie obrazi...ale teraz poczekal i sie odezwał..cos tam..nie pamietam...ale to moze dlatego ze to ja klucz od domu mialam..hehe...26 lat a jak dziecko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii no ja tez nieprzywiazuje ale kurde chcialabym chociaz raz zebym razem z nim doszla ... to jest moje wielkie marzenie... hehehe a jakie to jest uczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
nie..:) on taki jest..ja juz sie przyzwyczailam przez te 5 lat.. dzis zapytalam go dlaczego on nie okazuje uczuc..a on na to, ze taki juz jest..:( ja zapytałam" nawet mi ?" - nic nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
bardzo błogie uczucie. jeszcze będziesz miała orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
nam sie nigdy ..nie raz tylko..udalo rownoczesnie..;) staramy sie zaspokajac nawzajem, ale na raty..heheh..najczesciej najpierw on mnie a pozniej ja jego..trudno jest razem, bo ja potrzebuje stymulacji łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
talala... > a ile Ty masz lat? a może on ma jakieś zdrowotne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze kiedys moze jak zamieszkamy razem i bedziemy sami i niczego juz nie bede sie \"bala\" (czyt. ze ktos uslyszy) too moze wtedy dam sie poniesc ekstazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a już niedługo zamierzacie razem zamieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to niesprawiedliwe to jest ze faceci nie dosc ze maja zawsze orgazm podczas stosunku to jescze trwa dluzej od kobiety ... ;( niesprawedliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
ja 23, on 26..nigdy nie narzekal na zdrowie - pod zadnym wzgledem..nie wiem sama..moze go to po prostu nie kreci juz? czy to mozliwe w ogóle? ze tak z czasem slabnie libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa plany po skonczeniu mojej szkoly (koncze technikum i teraz mam rok maturalny)... czyli jeszcze rok,ale mamy zamiar od kwietnia starac sie o dzidzie wiec ... hmmm slub tez jest w planach a co za tym idzie wspolne zamieszkanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
jej..temat dziecko i slub u nas to odlegla sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no pewnie że niesprawiedliwe :) hmm mój też ma 26 lat i nie narzeka na brak ochoty ;). ale możliwe że mu tak jakiś libido tylko na jakiś czas spadło. długo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozliwe z czasem facet sie wypala,ale chodzi mi w sensie seksu ma mniejsza ochot na seks to jest normalne... Dlaczego duzo par po jakims czasie rzestaje wspolzyc ?? Bo ich libido jest juz tak male ze nie maja zapotrzebowan jak mlodzi ludzie... Po za tym ile mozna \"jesc to samo ciastko\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to niezłe plany ślub, dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> talala -- u nas slub i dziecko jest tematem z racji jego wieku on chce miec bardzo dziecko i widac to po nim szczegolnie teraz gdy jego siostra urodzila... A slub jest dla niego wazny ... A dlaczego u was to odlegla sprawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no dobrze on chce. a Ty chcesz w wieku około 20 lat mieć już dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja baardzo chce,moze tez ze wzgledu na niego ale bardziej ze wzgledu na siebie... Raz okres mi sie spoznial 15dni i zrobilam sobie test bylam psychicznie nastawiona ze jestem w ciaz a jak sie okazalo ze nie jestem to sie rozplakalam ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
też coraz częściej myśle o dziecku, no le najpierw ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×