Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość anii
to z domkiem to niezłe, pewnie mocno Was podniecała taka sytuacja?my tylko w domku, no ale były pieszczotki w miejscach publicznych, niedużo brakowało do seksu na polance, ale gumki nie mieliśmy, więc skończyło się na pieszczotach. no i kiedyś byliśmy sami w przedziale pociągu i zaczął ostro pieścić moje piersi, byłam przykryta kurtką, a pod kurtką goła, prawie miałam ograzm. jak kochaliście się pod mostem w zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedaleko mojego domu jest taki baaardzo duzy most przejezdni a pod nim jest drozka przy rzece i tam szlismy sie przejsc az sobie stanelismy i zaczelismy sie calowac no i stwierdzilismy ze chcemy sie kochac wiec kurtki na podloze my na nich i jazda :D a jaki strach byl ze ktos bedzie przechodzil tamtedy (bo czesto tamtedy ludzie chodza) a z tym domkiem bylo fajne hi hi hi tylko patrzylam czy sasiad (ciekawskie i plotkarskie jajo) niepodglada :D:D:D My na szczescie o gumki sie nie maartwimy bo niezabezpieczamy sie w ogole... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
kurcze, to Wam pewnie trochę było zimno w styczniu ;). no tak pozycja misjonarska, to jedna z moich ulubionych, wyjątkową bliskość się czuje. my czasem też się kochamy u mojego chłopaka w mieszkaniu w dzień, w czasie kiedy jego wspólokatorzy przechodzą obok jego drzwi, także w każdej chwili mogą zapukać i coś chcieć, albo z roztargnienia wparować bez pukania. tak jak pisałaś raz na 3 dni, to jest chyba optymalnie. a nie boicie się wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bylo zimno?? Hi hi hi nie nie bylo :D wrecz przeciwnie... No w pozycji Misjonarskiej jest przyjemnie... Czy nie boimy sie wpadki? Kochamy sie tak od 2lat :d i na poczatku bardzo czesto :D jak to bywa na pczatku zwiazku. Przez pierwszy rok ja mialam wciaz watpliwosci czy nie jestem w ciaz ale teraz uz mu ufam.Nawet gdy raz przeczytalam ze facet sie stresuje gdy musi wyjsc w najwazniejszym momencie to zaproponowalamm mojemu ze zaczne brac tabletki i ze nie bedzie musial wychodzic ale on sie sprzeciwil temu pomyslowi i powiedzial ze on nie widzi takiej potrzby abym musiala je brac. Ze moimi poprzedniczkami rowniez w zaden sposob sie niezabezpieczali. A wkoncu on juz od ok 14lat wspolzyje wiec sadze ze wie co robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to ma wyjątkowe wyczycie twój facet, bo nie każdy to potrafi. kochacie się gdy Ty masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to ma wyjątkowe wyczycie twój facet, bo nie każdy to potrafi. kochacie się gdy Ty masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to ma wyjątkowe wyczycie twój facet, bo nie każdy to potrafi. kochacie się gdy Ty masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no to ma wyjątkowe wyczycie twój facet, bo nie każdy to potrafi. kochacie się gdy Ty masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest jego koncowka np ostatni dzien (tak bylo w niedziele) bo ja wiem wtedy ze prawie nic nie leci ale w srodku ja bym sie nie zgodzila poniewaz czulabym sie niekomfortowo.A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest jego koncowka np ostatni dzien (tak bylo w niedziele) bo ja wiem wtedy ze prawie nic nie leci ale w srodku ja bym sie nie zgodzila poniewaz czulabym sie niekomfortowo.A wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
od 4 dnia okresu sie kochamy, ostatnio nawet 3 dnia wieczorem, krawiewienie jeszcze było takie średnie, kiedyś bardziej się krępowałam, teraz już prawie nie, no ale jak narazie 1, 2 dnia okresu nie zamierzam, mimo że jemu to zupełnie przeszkadza. masz może większą ochotę w połowie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam i dlatego jest to dla mnie problem bo wtedy najchetniej bym go zjadla (nie mylic z modlishka :D) ale niestey na szczescia moj cykl trwa 4dni :D ale czasami o te 4 za duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
kurczę ciężko mi z Tobą gadać o seksie, bo nachodzi mnie ochota, a będziemu się kochać dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
chyba chciałaś napisać, że okres trwa u ciebie 4 dni, a nie cykl 4 dni ;), bo to niemożliwe. a mi chodziło o to, że w połowie cyklu czyli około 15 dnia, jak się zaczynają dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
bo dopiero w czw będziemy się widzieć, taki kawał czasu jeszcze ;). a gdzie się z reguły kochacie u Ciebie czy u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze u mnie bo u niego jak juz pisalam to pokoj przejsciowy wiec nie bardzo mozna :D a u mnie sa zawsze rodzice ale co tam :D A jaka sytuacje zapamietasz ktora sie zakonczyla seksem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
nie rozumiem za bardzo, o co pytasz, możesz jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o jakas sytuacje ktora sie zakonczyla seksem np klutnia??Zebys wiedziala jasniej o co mic chodzi to ci napisze. Otoz kieds rozmawialam z moim facetem (gdzies tak po roku zwiazku) ze sie boje ze mnie zdradzi,zostawi itp i rozmowa zabrnela daleko i sie rozplakalam i przytulilam sie do niego i plakalam wtedy spojrzal mi w oczy obieal ze nic takiego sie nie stanie i ze bardzo mnie kocha i zaczol calowac pamietam ze kochajac sie z nim mialam jeszcze mokre oczy i poliki... Sytuacja zapadla mi w pamieci i w niej zostanie to bylo wedlug mnie takie romantyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
taki pokój przechodni to nieźle działa na podniecienie ;). my też zawsze chcieliśmy w wanie, ale u mnie nie ma, a u niego też zawsze wieczorem ktoś jest w mieszkaniu. no a nie masz obaw, że np. mama mogła by wejść w trakacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
wiesz my się bardzo rzadko klócimy, jakoś nie pamietam takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam chyba nigdy jeszcze nie weszla zawsze mnie wola :D a jezeli chodzi o ten pokoj przechodni no to ok fajnie ale w dzien do nocy wciaz ktos siedzi w nim a tak w ogole to ona ma psa ktory niepozwolilby mi krzywdy zrobic i pewnie zaczolby szczekac jakby zobaczyl jak on nade mna sie rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
to dobrze że Cię woła ;). generalnie to kochamy się jak mamy na to chotę, czasem od razu jak się spotkamy, czasem później. oboje nie mamy oporów, no ale też nie przesadzamy, mam wrażliwe ciało także po 2 razach z rzędu czuję mały dyskomfort i więcej już nie próbujemy. no ale fajnie by było zrobić maratonik, no ale to może na jakiś wakacjach się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy taki dzień żeby być z nim cały dzień w łóżku i z niego niewychodzić... Cały dzień i nie patrzeć na to ile razy się już kochaliśmy... Tak wiesz leżeć w łóżku,oglądać TV,coś ześć,rozmawiać i w miedzy czasie maratonik... jeden się skończy... chwila spokoju nagle spojrzeć sie na siebie i znowu ... kurde ale mam marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
fajne marzenia i odpowiednie do wieku, kurczę jak byś w ogóle nie chciałą się z nim kochać, czy jakoś psychicznie się blokowała i nie mogła, to by był problem. natura robi swoje i jest git :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z nim chce bo on jest dobry w te klocki hi hi hi tylko jeszcze nigdy nie mialam oragzmu ... ;( ale sadze ze to psychika mnie blokuje bo ... rodzice w domu ;( mam nadzieje ze jak zamieszkamy razem to bedzie juz ok a jak u ciebie jest z orgazmem>??? Masz go czesto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
hej jestem:) w sumie ten usmieszek nieco naciągany ale co tam;0 chociaz tu se wygadam świetne to marzenie - sama mam takie, ale wiem ze nie do zrealizowania: bo po 1. nie mamy tv - on nie lubi , po 2. jedzenie musi byc! i to w kuchni..wiec marzenie pozostanie niespełnione po obiadku nic nie wyszlo, bo gdy tylko zaczelam go delikatnie calowac i piescic i sie rozpaliłam, to on powiedział "kawy!" i prysło wszystko..po czym zrobil sobie kawe..:/ wieczorkiem sprobuje ale nic z tego raczej nie bedzie bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
on sie na mnie obraził..tak, tak..bo nie chcialam juz isc na nasze miejsce gdzie jexdzimy na rolkach bo nie mialam juz sily i powiedzialam ze mi sie nie chce, wiec podejrzewam ze tez powie ze mu sie nie hcce. Dziecinne to ale takie mam przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×