Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

modlishkaaatlen.pl

BEZ SEKSU ??? ILE MOZNA WYTRZYMAC???

Polecane posty

Gość anii
ja nigdy nie miałam podejrzeń, że jestem w ciąży. w sumie tak za 2 latka fajnie by mieć dzidzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak my chcemy slub,ale sadze ze przed narodzinami i sadze ze cos czerwiec-sierpien lub wrzesen ale to jeszcze temnat do uzgodnienia... A co twoj facet sadzi o slubie i dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takie powazne mialam tylko raz no ale wiesz mi sie dziwic nie mozna hi hi hi 15dni sie okres spoznial :d wiec sadzilam ze jestem ale jednak nie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
mój facet o ślubie myśli pważnie, że w przysłym roku, ale o dziecku to jeszcze tak nieśmiało, chcyba jeszcze nie jest gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
pewnie tak :). czy Twój facet lubi pieścić Twoje piersi i jak to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ach teraz mnie zaskoczylas z tym pytaniem :P Lubi i zawsze to robi podczas stosunku i gry wstepnej a czesto nawet jak jetesmy w domu lub w sklepie.. Jak to robi?? Hmmm.... rekoma no nie wiem jak mam ci to opisac... zazwyczaj w trakcie stosunku to podczas calowania i seksowania sie... i czesto je wtedy caluje,a w sklepie zazwyczaj obejmuje mnie rekom i wtedy je dotyka.. A twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
mój to uwielbia się nimi bawić ;), czasme już to jest męczące, no ale robi to bardzo delikatnie. zawsze w grze wstępnej całuje je, masuje, przygryza i ssie sutki, a tak normalnie to lubi mnie delikatnie obmacać w różnych sytuacjach ;). no a jak czasem jestem bez stanika, to już ma radość na całego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
wiesz raczej nie jestem zazdrosna, ale jestem czujna ;). a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie bylam ani zazdrosna ani czujna przez prawie dwa lata a za to od miesiaca jestem tak zazdrosna ze niepotrfaie tego opanowac a co z atym idzie czujna na kazda drobnostke... bo kurde w moich oczach widze ze powody mam a przez to sie strasznie klucimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a jakie powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
chętnie tylko teraz nie zabardzo mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
napisz może w skrócie tu na topiku, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to troche dla mnie dziwne bo nigdy zazdrosna nie bylam... Chodzi mi o kolezanke mojej szwagierki z ktora utrzymuje kontakt od niedawna moj facet... Odnosi sie do niej wedlug mnie slodko cos typu jakies zarciki itp ponad to ona ma jego nr tel i on ma rowniez jej nr o czym mi nie powiedzial tylko gdy zainteresowalam sie kto to jest OLO w jego kom to wtedy sie wydalo ze jest to ta kolezanka (ma na imie Ola) dziwilo mnie to ze nawet mi niepowiedzial ze ma jej nr i ze ma wpisany pod inna nazwa (raczej meska) tez mnie zdziwili (wtedy jeszcze zazdrosna nie bylam) , az pewnego razu pojechalismy sobie na dzialke (ja,on,szwagierka z facetem,kumpel i Ola) ja z moim poszlismy do sklepu i wtedy ona dzwoni na moj kom i puszcza do mnie haslo \"Mozesz dac mi Slawka??\" (moj ma na imie Slawek) wiec ja mu dalam tel a ona chciala mu tylko powiedziec zeby kupil dwa piwa normalnie wtedy mialam o nia pierwszego focha.Nieuwarzasz ze to troche dzwine ze niemogla mi powiedziec tak prostej rzeczy?? Dobra ale dalam sobie spokoj.Potem zaczely sie smsy o 1 w nocy jak spalismy a on wtedy z usmieszkiem ze to Ola napisala i jej odpisal. Potem gdy bawilam sie jego tel zobaczylam polaczenia odebrane w godzinach kiedy on pracuje i podobno nie ma czasu rozmawiac (tak mi tlumaczy) oczywiscie on sie wyparl ze pna do niego dzwonila ale ja widzialam lepie no chyba w polaczeniach odebranych rozmowy same sie nie pojawiaja :( no wiec zzaczelam byc zazdrosna o nia i jestem strasznie do tej pory bo w sobote przyszedl do mnie z nerwem (nie wiem z jakiego powodu) i pisalz kims smsyy (a na mnie wyzywa ze za duzo idzie kasy na smsy) a jak sie spytalam z kim pisze to mi odpowiedzial ze z kumplem ,potem wzielam go na podpuche i powiedzialam ze Ola mi powiedziala ze pisali smsy a on na to ze pisal do swojej siostry a ona odpisaywala z Oli tel (bo nie miala nic na kom) ale prawda byla taka ze jak zapytalam sie oli czy pisali to powiedziala ze nie pamieta ... A wieczorem gdy looknelam w tel w wiad wyslane zobaczylam smsa do Oli typu \"Czesc.Siedze wlasnie na czaterii aty co porabiasz\" i wtedy mialam szok poprpstu :( zalapalam dola Przed chwila dostalam smsa od niego ze juz dzisiaj chyba z 60smsow wyslal do mnie i czy mozemy troszke przystopowac to napisalam mu na zlosc ze ciekawe ile do Oli wyslal to odpisal mi ze jezeli tak bardzo chce wiedziec to dwa ... Kurde nie wiem czy mam byc o co zazdrosna czy nie ale kurde strasznie mnie ta sytuacja senerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujnik
No to kobieto masz problem, zdarza się tak że z kobietą się nie sypia bo nie można się zgrać, szczegolnie jak ma się małe dziecko, jest wtedy ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
myśle, że masz powód do niepokoju. ale bez przesady jeszcze nic złego się nie stąło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujnik
Jako facet mogę ci doradzić, sprawdź jakie ubiera gacie, tzn te najlepsze czy te gorsze, sprawdź czy nie stroi się bardziej niż zwykle, czy nie zmienił pory kompieli, czy męczy się za szybko itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Nie rób nic pochopnie, obserwuj go, bądz czujna. ja miała w zimie taką sytuację, że mi kolega nagle zaczął jakieś dziwne akacje robić, całuski na gg, kartki internetowe przysyłane z serduszkami, gadki na gg z podtekstem. trochę mówiłam o tym mojemu chłopakowi, to widziałam, że się wkurzał i był zazdrosny, ale szybko przestał jak zobaczył, że ja go totalnie zlewam i mu wprost mówię żeby przestał, byłam daleko od tego żeby coś z nim zacząć kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies na cipki
jakies pół godziny:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
hej hej, co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
nio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
ta na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sexu
nie mam z kim...sami napaleńcy w koło a ja nie chcę z byle kim, zeby np.myślał, ze się moze spoufalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×