Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pikander

Taki sobie sam jestem -

Polecane posty

Ale ty Pikander romantyczny jesteś! To rzadka cecha wśród mężczyzn niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jeśli coś się \"wydarzy\", więcej stanie się jasne, a mniej owiane tajemnicą to....to odległość nie będzie miała znaczenia. Po prostu zostawię moją ścianę i pojadę do Niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak romantyzm czyli dawanie tego co duchowe, a nie tylko materailne to rzadkosc. dla takiej osoby;) nawet usmiech, czy szkanka ktora dotykala ta osoba ma wartosc... do dzis pamietam jak moja dodzia zakochana ogladala tysiace razy szklanke, w ktorej on pil kawe..nauczyla sie na pamiec wszystkich linii papilarnych:) tacy ludzie umieja kochac bardziej i mocniej, dzis dodzia jets happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Pikander a jeśli się oczekuje by dać z siebie jak najwięcej..aż do zatracenia? nie czekać by brać, jeśli serducho pełne jest nie spełnionej miłości, pragnienia, by dac siebie drugiemu człowiekowi i co się dzieje z człowiekiem, który boi się, że już nie potrafi kochać? ryzyk-fizyk nasze uczucia lecą w kosmos, a my coraz bardziej jak..skała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi masz racje - stajemy się twarde jak skała, a może tylko udajemy takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ona bedzie chciała miłości i tego by miec w Tobie miłosc i wąłsnie taka osobe, ktorej moze zaufac zwierzyc sie czy dzielic pasje, przyjaciel. To 2 w 1:) a ja mysle ze wazne ze Ona kocha:) I romantycy sa wspanialymi przyjaciolmi i ukochanymi:) w jednym:) to cos o czym pisze piesn nad piesniami:) taka milosc, takie pozadanie, taka ie scalenie:) jeste chora z milosci..- jak go nie ma ona umiera... chodz przyjaciolko nasze pozadanie jest tak mocne jak.. - odsylam do pieknej milosci:) w pismie:) Bog wie co to miłosc, to taka dusza i cialem:) rzadko kto tak kocha a jeszcze rzadziej kocha tak oboje, razem:) sie nazwajem:) zaden dran;) mysle ze to jak odczuwamy ma wplyw osoby obok, to wlasnie one powoduja ze cos sie w nas wyzwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem już więcej nie kochać. I dlatego cieszę się na każde zawirowanie i wariackie myśli o Kimś. I nawet jeśli mają to być uczucia niespełnione i zakończone fatalnie - chcę ich, bo robią w moim organiźmie wiele dobrego :-) Nie stanę się szybko zramolałym kapciem z piwem przed telewiozorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, z wiekiem trudnioej o poryw serca, o to cieplo, te wariacje:) Ale jak juz jest TO to wart isc za glosem serca:) a czemu ma byc zle? Przecierz od dawna kazdy wie, ze to miłosc spelniona, mozna i trwała, tak wyczekana by cielm i dusza byc razem;) To prawda daje Cos, co czyni nas inymi, zmienia nas, daje siłe, nie mozna tego okreslisc, ale czlowiek czuje sie pelen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie kiedyś marzyłem, byśmy usiedli sobie wieczorem na fotelach i porozmawiali do długiej nocy. I żeby nie było czasu liczenia i liczenia ciszy i odstepów pomiędzy słowami. I to było marzenie. No i tak się stało wczoraj. NO i chyba będę sobie dalej marzył :-) Bo do naszych marzeń Bóg dodaje siłę do ich spełnienia..... To chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> KokaX my się stajemy jak skała, serducho nie udaje bo ileż można ? jesteśmy ostrożni -> boimy się zranienia, kurcze boimy sie kopa w samo serce kalkulujemy czy warto? czy bogaty, czy mądry, a z jakiej rodziny zakładamy te pieprzone różowe okularki, a po tygodniu, dwóch...jebudu zasłona spada i znów bezradnie drepczemy w miejscu wyjąc do ściany, czy kto tam co woli ile razy dasz się kopnąć w serce? bo ja raz jeden jeszcze zaryzykuję, kiedyś...nie teraz, póki czuję że jeszcze je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech to kalkulowanie....... jak się człowiek zaczyna zastanawiać to znak że to nie to. W Miłości nie ma zastanawiania się i nie ma rozumu. Potem boli???? Trudno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
Pikander!a czy powiesz z której strony Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samiutkiego południa jestem a co? Doszukujesz się czegoś lub kogoś tajemnicza istoto? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest wogóle trudna...Ciągle jakies schody...tak jak w całym życiu. Bo miłosc to nie zakochanie, nie zauroczenie..miłośc to COŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
a nic takie miałam wrażenie przez chwilę że znamy się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
Pikander===>a czy lubisz chodzić po górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
przepraszam jeśli tak się poczułeś.to było osobiste pytanie.nie musisz odpowiadać...chyba że chcesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz Kogoś po prostu. Ja to rozumiem. Umysł i nadzieja często nas gnają w stos takich pytań i poszukiwań jak te Twoje ;-) Kocham góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie oberwało do zycia, to potem sie zastanawia czlowiek czy to co teraz czujemy, czy to prztra itp a to co ty piszesz czy bogaty czy taki, to kalkulacja, ale na zasadzie wyrachowanie. Nie kocham lubie ale bede, po co mam byc sama. to 2 rozne sytuacje:) Hmm nie ma to jak przesluchac tak doglenie;) co lubi jesc, ale to wiem;) czy zaprzyjaznil sie z rekinami, mnie to nurtuje, moze foty strzelil:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Pikander życzę Ci spokojnej nocki i Wam wszystkim również 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
miałabym jakieś inne pytania...ale nie będę zadawać już żadnych pytań...bo nie wypada...poczujesz się jak na przesłuchaniu... a ja tego nie chcę....hmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz proszę---> a może Ty powiedz kogo szukasz? :-) opowiedz trochę o Twojej historii....posłuchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
Pikander....przypominasz mi Kogoś....czuję że Nim jesteś...przez klawiaturę i przez myszkę...ale dziwne....sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty skąd jesteś??? Ano dziwne...ale przyjemne, prawda? Wiesz ilu ludzików dookoła? Mówię Ci - to Twoje serducho Cię zagnało w takie przekonanie że jestem NIM :-) Popatrz za okno, może Go nawet zobaczysz jak stoi na przystanku i moknie patrząc w Twoją stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przez klawiaturke i myszke, tylko intuicja, sercem, dusza;) Bo jak ktos znany jest z takich slow przekornych jak cos o tej naiwnosci,i z pracowitosci, bo pisał tyle i jakim stylem, potem wie sie jakie perelki twory w tych rekopisach. Piekna dusza to i piekne t co sie tworzy:) nawet na papierze. i jak cudnie sie rozmwaia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz proszę
nie szukam nikogo...przez pomyłkę weszłam na Twój topik...i tu niespodzianka...bo bardzo podobny jesteś stylem pisania do kogoś...ok.już nic nie mówię.jestem męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś męcząco...uśmiecham się z tej Twojej \"niecierpliwości\" i pytań...widzisz, fajne takie wieczory gdy traf Cię gdzieś prowadzi, a potem przez parę minut, godzin dzieje się coś dziwnego jak teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×