Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

Gość inny niż wszyscy inni
no no..już widzę jakbym jej robił masaż........serca w 1/3 wysokości mostka:P w sumie to nie miałem na kim poćwiczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
jeśli nikogo nie trafię "kropeczką" to myslę ,że się pojawie...z reszta jednym z moich czarnych jest kurdupel vel śmierć......... ŻARTOWAŁEM:D pewnikiem pojawię się pod nickiem DESIGN:)nie chcę rezerwowac kolejnego bo sie pogubię:) Słodkich znów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu też wzbudzasz silne emocje:) bananka mówisz....hmmmm....chwilunia ja wolę epoke lodowcową:) wiewiór mi się nigdy nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....\\ \\ ......\\ \\ .......\\ \\___ ....../ \\ ...../ \\ \\ \\ _ @ .....\\ \\ \\ \\ / / / \\ ......\\ \\ \\ \\ / / / \\ .......\\ \\ \\ \\_____ / / / // ........\\ \\ \\ / / // .........\\ \\ \\_________/ / // ..........\\ \\__________/ // ...........\\________________// masz bananka:P wiem straszna tandeta ale się starałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....\\ \\............................................. ......\\ \\............................................ .......\\ \\___....................................... ....../ \\...................................... ...../ \\ \\ \\ .................._ @............. .....\\ \\ \\ \\............./ / / \\......... ......\\ \\ \\ \\.........../ / / \\........ .......\\ \\ \\ \\______/ / / //....... ........\\ \\ \\ / / //...... .........\\ \\ \\_________/ / // ...... ..........\\ \\__________/ //........ ...........\\________________//..... pewnie znów nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....\\ \\............................................. ......\\ \\............................................ .......\\ \\___....................................... ....../.........\\...................................... ...../...\\.\\....\\ ................._ @............. .....\\....\\.\\....\\............./...//.\\......... ......\\....\\.\\....\\.........../...//...\\........ .......\\....\\.\\....\\______/..//...//....... ........\\....\\.\\................//...//...... .........\\....\\.\\_________//...// ...... ..........\\....\\__________/....//........ ...........\\________________//..... mocy "czykita" przybywaj:) przepraszam ale ja uparty jestem i nie popuszczam:P no dobra czasem mi się popuści ale co ja na to zrobie:) heh sprawy stuednckie mam jutro do załatwienia z resztą zaraz musze do nich usiąść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to niepojęte...ale szykuje się kampania wrześniowa i wolę jak jest okazja pare rzeczy oddac teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipan mówisz:) może się uda coś wyczarować niekoniecznie przy pomocy klawiatury:P o mojej polibudzie wolę nie myśleć...no ale czasem trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 :P damy radę Dobrywieczór dea 🌻 wyobraź sobie ,że to żółty tulipan albo weź świecówkę i pokolorój ekran:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi wybyli gdzieś na wakacje a ja jak na razie mam zajęcie na całą dzisiejszą noc, projekta muszę trzasnąć i wreszcie go skończyć... jak ci brzydko wyjdzie to użyj korektora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć dawno nie byłem na żadnej imprezie, zdarzyło się tańczyć po stołach ale to lata świetlne temu...co pijesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety są jak wino:P my tu dziewczyno wszystko projektujemy, od domeczku po fabryke, pamiętaj ,że tutaj głównie liczy się pomysł, koncepcja rozwiązania...mamy wyrażac jakąś ideę itd. wiem już ,że w życiu wygląda to inaczej ale teraz architekt bez konstruktora i jeszcze paru pomocników raczej za dużo nie zdziała, gorzej jak ci odpowiedzialni za inne rzeczy biora się za projektowanie, często niby mają doświadczenie i kompleksowo obsłużą klijenta ale nie ma co liczyć na jakiś indywidualny charakter..po prostu sztampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół klasy z podstawówki, spora część z liceum:P do 2050 jestem zarobiony i będę Nikiforem polskiej architektury:) ah! a sposoby są niecne i nieczyste, na Twoim miejscu bym w to nie wchodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie, jak mniemam to ty już wiesz z jakiego grzechu:P zakładaj habit i chodź do mnie na plebanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ma byc fetysz to bierz pończochy i szpilki bo jak Ciebie w sandałach zobaczę to mnie ochota na \"nieszpory\' przejdzie:P kucharka zadowolona...jej wystarczy odrobina lubczyku do zupy i pozamiatane cokolwiek będe robił będe to robił z uczuciem, wręcz z \"pasją\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habit tylko na drogę, bo wilka jeszcze złapiesz albo prędzej kogoś zbałamucisz... och będzie pełna asceza, włącznie z biczowaniem....a co do pokuty to w trakcie pare różańców zmówisz...nie ma lekko szpilki.....Oh yeah, przepraszam za pogański okrzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino jest z księdzem dyrektorem na etykiecie:) kielichy są, a własnie jaki chcesz...z czerwonymi czy z niebieskimi kamieniami...oba złote:P pejczyk pejczyk...gdzie on jest.....kurcze??? hmmm??? OOOOOO tu jesteś:P ja nie rzucam słów na wiatr:D jak widzę temat o cipce i robaczku świętojanskim to my mieścimy się w ogrooooomnym marginesie między normalnością a nienormalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea zostaw w spokoju niskich i brzydkich.... zajmij się lepiej nooooooooooo ..................... eeeeeeeeeeeeeee ................... yyyyyyyyyyyyyyy ......................... innymi niskimi i brzydkimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh moją słabością jest lewica ale klaps z prawicy to będzie istne wyczucie tempa z dźwiękiem ciepłego mlaśnięcia o jędrną skórę:P na plebani...w kościele jest zbyt wiele odstających elementów jeszcze mnie porzucisz dla własnej rozkoszy... gotuj się.....(a co mi tam) \"suko\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko wtedy jesli po tym wszystkim przyszłabyś do mnie...lecz co byś ze mną zrobiła to Towja wola..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne musiałbym Ciebie srogo ukarać, że tak prefidnie bawisz się z moją żądżą......Twoje ciało zapłonełoby z chęci jej zakończenia czy to są klimaty bdsm czy jak to się nazywa??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:P wychodzi na to ,że są zadatki.....a Tobie czy to jest \"w to mi graj\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ,że wolę dominować....a ja takie pokorne ciele jestem...no ale tutaj role się odwracają.....ja jestem sprite Ty jesteś pragnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie \"tak wiele kobiet a tak mało czasu\":P a z tym mrrrauuu to przez chwilę chciałem być uległy ale mi się nie spodobało...przypomniał mi się \"pokrak\" z pulp fiction:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×