Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

to nawet nic nie ugotujesz??? :classic_cool: mnie zawsze dziwi ,ze rano w tych serialach babeczki mają kompletny makijaż, zero woreczków pod oczami czy innych śpiochów nie mówiąc juz o nienagannej fryzurze i zawsze wyprasowanej pidżamce czy w czym tam śpią:) no ale jesli tak ma być to na to przystanę, byle z Tobą zagrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat Twoja wyobraźnia mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie:D nie bój nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej nie będe musiał z Ciebie pudru zlizywać....uffff:P a jak nakręcimy sceny nocne?? ty wiesz ,że faceci ida w takich scenach do łózka w rajstopach czy innych wynalazkach?? czy bedziemy pierwszym serialem z naturalnie pięknymi aktorkami i takimi także scenami erotycznymi?? zapewniem ,że nie bedę potrzebował dublera, nawet do ujęć z pośladkami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było sztucznie to musimy się umówić na zdjęcia próbne:P zobaczymy na co nas stać:P spokojnie do łózka zabiorę tylko skarpetki na stopach....to będzie takie urocze a przede wszystkim przemówi do widza. Będziemy prawdziwi do bólu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wpis 666przypadł na mnie:P wezmę i elektryczną szczoteczkę kupię:D bedzie więcej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej nas nie skasują:P no to moze na włączonej pralce, na drzwiach, ścianie, stole w kuchni, podłodze i balkonie....tam gdzie dzieją się codzienne sprawy. My to pokażemy w sposób niecodzienny. Szczoteczka była z myśla o Tobie:P ale do czego miałbym się nadstawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę masz jak w banku:P oj, będziesz się ze mną uczyć gotować...jak na nie bedzie wychodzić to się będziemy pocieszać w naszej beznadzieii. W dodatku utrzymamy linię i zaoszczędzimy na jedzeniu:) na szczoteczkę?? na łyzeczkę od kawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaparzę dobrą kawę, aromat rozniesie sie po całym studio a wtedy...nie pozwolę byś ostygła po takim napoju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czego:) sama natura, z reszta tylko My tam bedziemy, powiedzmy ,ze ze względu na brzydką pogodę , zdjęcia zostana odwołane:P A jak nie to sam je odwołam przy Twojej zgodzie oczywiście, w koncu jestesmy wspólnikami i wszystkie decyzje podekmujemy razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię bardzo być porównywany ale okej.... a to źle czy dobrze?? bo ostatnio jak kogoś komuś przypomniałem to było ,źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh własnie o tym samym pomyślałem, że mnie nie porównujesz no ale tak to przynajmniej wiesz:) Choć to akurat nie jest chyba żadną unikalna cechą. znak zodiaku jest tragiczny:( Rak juz wolę z chińskiego bodajrze świnia:) czyli z deszczu pod rynne....heheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ugodowy człowiek i jestem przyzwyczajony do słuchania, mozna mnie przekonać, jednak nie pójdę na to gdy ktoś mówi tak ma byc bo ja tak chce.....nie sprawdzam swojego horoskopu, nie iteresuje mnie to zbytnio, mam jako taki zarys swojego znaku bo jstem ciekawy wszystkiego. świeczek 23 ale wypadło w sesji więc zero święta, byłem na maksa rozdrażniony i niewyspany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ,ze nie ma skrótów:P w życiu nikt nie mówił ,ze będzie lekko:P jam cierpliwy i pokorny......oczywiście jak każdy mam swoje granice ale jest mało sposobów by się do nich zbliżyć z resztą i tak za dużo duszę w sobie, choć mam ostatnio powiedziałem pewnej osobie co myślę i było nawet ciekawie.....gdyby to było rozmowa w 4 oczy zapewne nie musiałbym tyle tłumaczyć no ale myslę ,ze sie opłacało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
no nie, nie ma mnie chwilke i wychodzi na to ze mam grac same 'ogony' 😭 a ja chce byc taka Alexis jak w Dynastii:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
Alexis sie nawróci:D przy pomocy Brada Pitta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałem wyjasnic sytuację, bo pewne zachowania mi nie odpowiadały...batów nie było bo ja tez przeprosiłem.Wiem ,że bywam przewrazliwiony w konkretnych sytuacjach więc widziałem sprawy tak jak chciałem je widzieć....No aleta osoba tez nie była bez winy i chciałem ,żeby to wiedziała bo juz stara dupa jestem a chciałbym otaczać sie ludźmi ,którym moge zaufać choć na prawdę żadko obarczam ich swoimi problemami.Radzę sobie sam, gorzej jak przestanę.... Dea musielibyśmy w 4 oczy porozmawiać to wtedy bym tobie powiedział czy jestes w stanie podnieść mi ciśnienie...jest takie zachowanie kobiet (u faceta tez spotkałem), którego nie rozumiem i nie pojmuję...nie powiem co bo jeszcze rozochocę ciebie do niecnych czynów....a bardzo ale to bardzo ich nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dowiesz się w swoim czasie:P z reszta nauczyłem się to szybko wyłapywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na łyżeczkę?? będę mógł się wtulić w twoje włosy..... rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...... mówiłem ,żeby mi takich rzeczy nie mówić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśniesz uśniesz;) może jutro....ja już tylko się posunę i czekam:) Spokojnej nocy, bez dziwnych dźwieków i strachów....kolorowych snów, choć w czerni tez korzystnie wypadam:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
ide spac💤 jestem ciekawa co Wam sie ciekawego śni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór🌻 gdzie mi po erotycznym latasz:P powiedział człowiek bez skazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D już jestem... i mam szklanke cukru moze coś nam się upiecze??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nikt nie wycałował... w nocy coś się sniło ale nie pamiętam nic a nic....tylko mam tyłek podrapany:P zaraz odpowiem tylko się namyslę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zeby nie ciągneła za wystające kończyny, nigdy nie wiadomo co się trafi:P ja chciałbym wreszcie kogoś znależć w swoim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×