Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alga50

Likwidacja zmarszczek po 50!?

Polecane posty

Gość gość
Ładna jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg jaki do tej pory zrobilam,a probowalam wiele to kompleksowy zabieg 3 laserami za jednym razem nazywa sie Triniti dowiedzialam sie o nim przez forum najlepsze jest to ze dziala bardzo silnie ale nie zostawia sladow mozna bormalnie isc do pracy na drugi dzien a efekty widoczne bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutaaaaaaa
polecam do tego zabiegu tylko dr Pospieszałowska jest perfekcyjna dokładna widać że kocha swoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama robiła w gabinecie medycyny estetycznej Dream-med uzupełnienie policzków i wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym u Pani Majcherczyk i wygląda nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkadvb
Moja mama robiła jakieś zabiegi na zmarszczki w Wrocławiu w klinice Estetica widać efekty naprawdę także może najlepiej popytaj w gabinetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka444
Może warto poczytać o tym zabiegu? http://klinikaestetica.pl/wypelnianie-zmarszczek/ słyszałam, ze jest skuteczny i skóra wygląda zdecydowanie młodziej :) Kuracja kwasem hialuronowym umożliwia wprowadzenie w głąb skóry odpowiedniej formuły naturalnego polisacharydu, który odpowiedzialny jest za jej jędrność i elastyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda334s
Początkowo to się botoxu bałam, ale ostatecznie przekonała mnie do tego zabiegu pani dr Agnieszka Ledniowska. Udało się wyraźnie podnieść kąciki ust, ale efekt jest ładny, naturalny. Już jestem umówiona do pani doktor na kolejny zabieg, tym razem będę miała robioną lipolizę. Ktoś może miał taki zabieg, boli coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie gdzie w Gdyni mozna zrobic ten zabieg trzema laserami Triniti ? Bo szukam w internecie i na razie tylko szczecin i chorzow mi wyskakuje. Ogladalam zdjecia z efektami i jak nie ma rekonwalescencji to super ja to chce. Moze ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela44ss
Bardzo jestem zadowolona z tego jak mi kwas zrobiła Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska z Imeiaa. Polecam bez dwóch zdań! Naturalny efekt przede wszystkim, to jest to co panią Aleksandrę wyróżnia na tle innych „specjalistek”. Wie jak wstrzyknąć kwas, żeby nie przedobrzyć. A powiem szczerze, że ja akurat miałam bardzo duże zmarszczki, więc trochę trzeba było się napracować i nagłowić, żeby to naprawdę optymalnie wygładzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że kluczem do sukcesu jest trafić do odpowiedniej osoby. Ja miałam to szczęście, że trafiłam do dr Wioletty Sikorskiej. Ona dla mnie jest najlepsza w tym, żeby odpowiednio dobrać zabieg - tak, żeby odjąć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg Triniti jest super! Efekt juz po pierwszym razie, moje bruzdy przy ustach zniknely , nie spodziewalam sie takich efektow. Zabieg jest dlugi i skomplikowany ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli usuwanie zmarszczek to tylko w klinice Bonadea, polecam dr Pospieszałowską do tego typu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można bez problemu zrobić zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Tu wam mogę polecić http://klinikabochinska.pl/ miałam tam kilka zabiegów i efekt jest jak najbardziej super. Dużo lepiej wyglądam i dużo lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy to prawdziwy przyjaciel kobiet po 50 roku życia, a przynajmniej jest moim ;) Dlaczego? Gdyby nie wizyty w Team Beauty na wypełnianie zmarszczek wokół oczu, to nadal wyglądałabym 5 lat starzej. Na razie nikt nie daje mi więcej niż 48 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka fajnego gabinetu medycyny estetycznej ze Szczecina albo okolic to zdecydowanie polecam zajrzeć do http://www.mediluxclinic.pl/ różnorodne usługi, dobra jakość oraz rozsądne ceny. W prosty sposób można o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wieku można to zrobić :) Ja byłam na zabiegu w tej klinice http://quantumpiekna.pl/ i nie żałuję, przedłużyłam sobie młodość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 52 latai regularnie korzystam z zabiegów u kosmetologa. Moje ulubione zabiegi, po których skóra robi się gładka i bez zmarszczek to: dermapen, pqage i tox peel. Dbam o całą skórę aby cały czas była w dobrej kondycji, naromiast wiele moich kosmetyczek myśli, że jak wypełnią sobie zmarszczki to już są piękne. Niestety nadal wyglądają źle tylko nie mają zmarszczek. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię miękki lifting w Imeiaa. Bardzo dobrze nawilża, a że mam problem suchej skóry to idealne wsparcie. Efekt trzyma długo. Szczególnie solidna opcja przed wyjazdem na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam niedawno zrobiony zabieg Sono Queen, skóra jest widocznie ładniej napięta na twarzy. Czeka mnie jednak kolejna seria za 3-4 miesiące. Jednak po tym zabiegu u dr Krajewskiego jestem już dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 30 roku życia chodzę regularnie na odżywianie skóry do Imeiaa w Opolu. Efekty znacznie lepsze niż stosowanie nawet najdroższych kosmetyków naturalnych, ale do tego doszłam własnym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o likiwdiacje zmarszczek nie miałam pomysłu zaczęłam chodzić na oxybrazja i infuzja tlenową. Chodziłam systematycznie co 3 tyg. i efekty są bardzo dobre zmarszczki się delikatnie sprasowały moja buzia nie wygląda jak u 30-latki ale efekt według mnie jest bardzo dobry. Jeżeli ktoś chce naturalny lifting twarzy polecam dziewczyny z Shintai Day SPa na kabatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeikova
teraz przy takim rozwoju medycyny estetycznej to zmarszczki ani po 50-tce ani nawet po 60-tce nie są problemem. Wystarczy dobry lekarz, dobry preparat i odwaga by po to sięgnąć. :) Poczytaj nawet o samych zmarszczkach jakie teraz są możliwości: http://misjame.pl/services/rodzaje-wypelniaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zniwelować zmarszczki na jakiś czas kwasem hialuronowym to jest chyba najlepsza opcja. Modelowanie twarzy, uzupełnianie policzków tylko wszystko w granicach rozsądku. Jak dobry lekarz się za to weźmie to potrafić będzie powiedzieć kiedy przestać co robić a czego nie. Tak jest w mojej mamie przypadku dlatego wszystko jest pod kontrolą u dobrego specjalisty. Jeśli któraś z was szuka sprawdzonego gabinetu dla swojej mamy w Łodzi to polecam Dream-Med z teofilowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z takich mniej inwazyjnych zabiegów, które powinno się regularnie wykonywać przynajmniej raz w miesiącu, to najlepsze będą Oxybrazja (http://olwin.pl/oferta/oxybrazja/) i Infuzja Tlenowa (http://olwin.pl/oferta/infuzja-tlenowa-2/). To po prostu oczyszczenie skóry, nawilżenie i rozświetlenie. Efekty są naprawdę fajne i dają skórze kopa do samodzielnego funkcjonowania :-)Natomiast z takich bardziej mocniejszych zabiegów, w intensywnej serii mogę polecić karboksyterapię (http://olwin.pl/oferta/karboksyterapia-2/) i Fale Radiowe (http://olwin.pl/oferta/fale-radiowe-bipolarne-laser-biostymulujacy/). Oczywiście najlepszy efekt daje połączenie tych zabiegów. Tylko wszystko z umiarem, taka seria około 6 zabiegów, max raz na parę miesięcy. Na koniec polecę Gabinet, któremu warto zaufać: Olwin w Lublinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja58
Szanownie Panie. Mam 58 lat, mieszkam w Wilanowie. Posiadam własną firmę - wiązało się to z ogromnym natłokiem pracy. Teraz? Odcinam kupony. Niestety moje zmarszczki dały o sobie znać... Już kilka lat temu, ale w ogóle się tym nie przejmowałam ze względu na męża. Teraz mi to zaczęło przeszkadzać i postanowiłam coś z tym zrobić. Skorzystałam z usług profesjonalnej doktor Beaty Dethloff. Rewelacyjni lekarze, piękne gabinety, nowe urządzenia - to mnie przekonało, aby skorzystać z miłego zabiegu RF z igłami. Po trzech zabiegach, zmarszczki (kurze łapki...) zniknęły, niedużym kosztem (700 zł). Także drogie Panie, polecam tę klinikę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie zmarszczki bardzo dobrym zabiegiem jest SonoQueen. Robiłam go kilka miesięcy temu w Klinice Estivance. Miałam 2 zabiegi w odstępie 3,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te "super zadowolone klientki " to wpisy reklamujące konkretne gabinety. Źadne forum nie jest wiarygodne , bo zawalone reklamami gabinetów szukających naiwnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie ? Moja mama ma tyle lat i regularnie się ostrzykuje aby nie mieć zmarszczek, robi to u drkepa.com i jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×