Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość patichris1
to moj numer3965375 ,ale teraz ide ogladac moja serie.to sie nazywa po polsku gotowe na wszystko,moze jutro pogadamy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ja na kuznikach mieszkalam .wiesz gdzie to jest? kolo nowego dworu i kosmonautow,miedzy tymi osiedlami .w domkach jednorodzinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestes tam??wiesz ide juz do meza!!!!!!!buzka!odezwij sie jutro.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi też oglądam Gotowe na wszystko :) Pati, Twój mąż jest Niemcem? Fajnego macie synka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Patichris - witam.Śliczny dzieciaczek i słodkie ma pyzy. Ja za soba mam bardzo ciężki weekend - odwiedziny przyszłej tesciowej Brrr.Umęczyłam się psychicznie teraz mogę się zrelaksować. Pytanko- czy pownnam sie martwić.Mój Bartek od dwóch dni nie robił kupki a wcześniej to jedna dziennie to norma. Pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie!!!!!!!!!!!! troszke mam zmartwienie .. mojemu synkowi wyszly zle wyniki z morfologii... a do lekarza dopiero w piatek i troche sie martwie bo nie wiem o co chodzi.. :(:(:( Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej dziewczyny.ciezka noc z nami!!!!!!!!!bylismy z malym w szpitalu .mial 40.5 goraczki!dzis z rana jeszcze do lekarza ,a wrocilismy dopiero kolo 2 do domu!kurde ma cos z uchem .jakos blone bebekowa zaczerwieniona i spuchnieta .dostal antybiotyk do anulka05 nie martw sie!moj maly tez nie robil kupy czasem 5,6 dni .tez sie martwilismy.ale to normalne.dawaj mu starte jabluszko i przyciskaj nozki do brzuszka (taki masazyk)ale mozesz tez lekarza spytac...dzieki.moj max jest moim malym zlotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej .tak moj maz mieszkal tu od 5 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patichris- dzieki, trochę mnie uspokoiłaś.Jak Max? to zapalenie uszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej.on jeszcze sie meczy.ma goraczke.ale dalam mu antybiotyk i na spadek goraczki lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak troszkę powazniejsze, zrobił w końcu kupkę ale taką zielono czarną.Byłam już u lekarza, dał skierowanie na badania moczu - prawdopodobnie za dużo zelaza bo mały dostaje nan1.Na szczęscie humor nie przestał mu dopisywac więc będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchachacha
Rudamaxi no ja mieszkam w obornikach ale rodzilam w trzebnicy:P i chwale sobie,naprawde bylo o.k Chemikal mam rodzinke w klokoszycach:) fajny ten wasz topik,bo kobietki z bliska;-) ale jestem juz zaklimatyzowana na innym od dluszego czasu i nie mogłabym zostawic moich dziewczynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej.rudamaxi.znasz moze pauline puchale?ja chodzilam z nia kiedys do szkoly sredniej(dio jednej klasy).z tego co pamietam to mieszkala w obornikach.i maja rodzice czy cos sklep(chyba z zoologiczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniap82 mam nadzieje ze wytrzymam do 14 kwietnia ,leze w domciu i nie robie prawie nic mam nadzieje ze to pomoze bo moja szyjka macicy ma tylko 2 cm. Chociaz dzisiaj sie zwleklam z lozka i pojechalam na uczelnie chociaz bylo warto bo zaliczylam KPA wiec jestem szczesliwa. uchacha no prosze jak blisko siebie mieszkamy:)Powiedz mi tylko czy mialas przy porodzie swojego lekarza ktory cie prowadzil czy zdalas sie na tego ktory byl na dyzurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ej sorki.tam pisalam wczesniej,jak sie ktos pytal ze moj maz mieszka od 5 roku zycia w nie........ch .ale sie pytalas czy jest niemcem.on jest polakiem ale ma paszport niemiecki(oczywiscie po niemiecku umie lepiej niz po polsku)no i ten akcent..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
o sorki znowu zle patrzylam uchachacha sorki to mialo do ciebie byc.czy znasz paulina puchala???ona tez z obornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jest tam ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
uchachacha jestes??czytalas moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej rudamaxi moj max urodzil sie 24 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ma slicznie na imie twoja mala -victoria tez mi sie podoba jest to twoje pierwsze??? ja chcialam dziewczynke,ale jak dowiedzielismy sie ,ze to chlopak to tez sie cieszylismy.wazne zeby bylo zdrowe!!!!!!no a dziewczynke tez chcialam zawsze victoria nazwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 6 letniego synka Konradka. A co do tej dziewczyny o ktora pytalas to niestety nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ok to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podzialy wszystkie mamusie z wrocka??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje ale tylko na chwile w sobote i w niedziele mama maraton na uczelni nie wiem jak ja wytrzymam tyle godzin bez lezena,bedzie ciezko:( Pozdrawiam was wszystkie 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez sie melduje, choc pewnie i tak nikogo teraz nie ma ale może jutro? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jest ktos na forum??? odezwijcie sie.jak wam weakend minal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×