Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Gość patichris1
ja skonczylam w listopadzie 22lata.a mieszka we wroclawiu moja rodzinka na kuznikach oczywiscie nie cala.tu mam ciocia namiejscu siostre mojej mamy.a jak przyjezdzam do wroclawia to wlasnie tam.nie dawno wlasnie bylam jakis tydzien temu po suknie slubna bo bedziemy slub z mezem brac w sierpniu.po cywilnym juz jestesmy 2 lata w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jak masz na imie ? ja patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej w ktorym miesiacu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniap82 jakos zawsze mam problemy z zasnieciem zato rano moglabym spac nie wiem do ktorej:) 🌼 zycze wszystkim milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, pomału tu się gg robi ;) Ja dalej chora jestem, ale do pracy chodzić trzeba :/ Bez sensu. Za to zrobię sobie dziś pzyjemność i pojdziemy gdzieś na obiad na miasto. Trzymajcie się brzuchate kobitki :) Ładna dziś pogoda, słonko sobie świeci, ciekawe czy ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja będę wiedziała czy to już i kiedy jechać do tego szpitala? Mam nadzieję, że to będzie noc, bo nie będzie korków. Jedziemy taksówką, bo nie mamy własnego auta. Czy mam jakoś zabezpieczyć taxi przed wodami czy cos? Już chcę mieć małego Rysia na rękach...dzisiaj umyłam okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarysia nie szalej z tym myciem okien nikt ci nie powiedzial ze nie wolno wyciagac rak do gory! Bedziesz wiedziala kiedy masz jechac,przyjda bole ktore beda sie powtarzaly a co do taksowki to mnie to tez czeka wiec planuje wziasc jakis recznik wrazie czego Buziaki i uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, mamarysia, taksówkarze we Wrocławiu są sprytni, omijają korki jak się da, więc nie będzie źle :) Jechalam z kotem na kliniki, koteczka miała podejzenie ropomacicza, kierowca tak się przejął, że zastosował objazdy przez parkingi centrów handlowych itd :P A co dopiero przy porodzie - dopiero się będzie spieszył, żebyś mu w aucie nie urodziła :) A unormowany wysiłek fizyczny jest najlepszym sposobem, żeby wszystko \"wystartować\" - wiem od mojej mamuśki, która urodziła czwórkę dzieciaczków :) Tylko może faktycznie nie szorowanie okien, a dłuższe spacery :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry Ja juz nie spie od 6 a teraz leze i sie ucze. Mam zamiar zaliczyc jak najwiecej przedmiotow przed urodzeniem Wiktorii:) 🌼Pozdrwaiam wszystkich i trzymajcie sie cieplo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybybylotak studiuje prawo ale zaocznie wiec wroce na studia:)troche za stara jestem na dziekanke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
gdzie we wroclawiu mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patichris - piekny chlopak! Niech rośnie zdrowo! P.S. Ja mieszkam na Psim Polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patichris super chlopak!!!!!!!!!! pozdrowionka dla wszystkich mamus z wroclawia... jeszcze 11 dni... (juz mi niosa suknie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej.agunia 82 bierzesz slub??? dziekuje dziewczyny.max to nasz skarb!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patichris tak biore koscielny :) cywilny byl 03.12.2005 juz praktycznie wszystko gotowe:):):) pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi widzialam ze termin na 14.04 moj synus sie urodzil 16.04!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej fajnie!ja tez po cywilnym .mielismy 2 lata temu.mija w marcu 30. a bedziemyw sierpniu brac koscielny ,ale tu u nas w niemczech napisz cos wiecej:gdzie robicie?jak sie nie myle to ty jestes z kuznik ,czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×