Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Witam Mamusie z Wroclawia!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze nie przemarzlyscie zbytnio dzisiaj i nie nabawicie sie kataru...:) dodalkam zdjecie mojego lobuza... pozdrawiam Kama 8282 witamy serdecznie... chemical buziaczki mamarysia witanko Jonka to super ze juz w domku.. najwazniejsze ze maly zdrowy... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem jak ogladnac zdjecia waszych szkrabow ,,, dodalam synka a nie umiem go znalezc i ogladnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na etapie uczenia się kwiatuszków i serduszek i chyba mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. udało się, nad zdjęciami pokobinuje jutro, jak ci się uda to daj znać jak to zrobić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwie pierwsze strony pokazują to samo zdjęcie a w ostatnim nie da się powiększyć.Fajny chłopak i wie co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak mija kolejny zimny dzien?????????? caluski dla pociech!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam jeszcze jedno zdjecie ale jest zlej jakosci i okropnie na nim wyszlam.... prosze sie nie smiac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze pod kocykiem i oglądam Małysza :) Straszne mdłości mam, aż nie chce mi się wierzyć, że to przez tego małego szkraba :) Moja połowica bagatelizuje to, mówiąc, że sobie wmawiam, bo przeczytałam że większość mamuś ma takie przeboje :) Twierdzi, że zabierze mnie dziś na zakupy i mi przejdzie :P Mi pasuje taki układ. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemical tez bym tak chciala..:) wspolczuje z powodu mdlosci ja dzieki bogu takich nie mialam ... milego leniuchowania pod kocykiem ;) papapapapapap pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniap_82 - jezeli ta cyferka w nicku to twoj rocznik - to jesteśmy rówieśniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej, mieszkalam we wroclawiu na kuznikach.teraz od okolo 3 lat w niemczech (niedaleko Düsseldorf).mamy 10 miesiecznego synka (wlasnie dzis konczy 10 miesiecy)Maximilian nazywa sie nasz maly. pozdrowienia PATI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemical tak to moj rocznik a z kajiego jestes miesiaca? masz gg? moze popiszemy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchacha
kobietki jedzcie rodzic do trzebnicy jest bardzo o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytaM poprzednie strony i widze, ze ciezko tu u nas ze zgraniem czasowym :) To jak coß o porodzie w wodzie, jakies wiadomosci? Pozdrawiam i milego Czy byla ktoras z was na dworze, mowia ze cieplp, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchacha 🌼ja bede rodzic w Trzebnicy ale to z tego powodu ze ja mieszkam w Trzebnicy:) aguniaap86🌼 jesli chodzi o ogladanie zdjec na fotosiku w prawym gornym rogu jak wejdziesz na swoja strone zielony kwadracik jak na niego najedziesz to pokarze sie od razu komunikat \"zobacz pozostale zdjecia\" kliknij i wyswietla ci sie pozostale:) A ja dzisiaj wreszcie sie wyspalam i od rana mam palerka posprzatalam juz dwa pietra podlogi mylam na kolanach bo podobno wtedy dzidzia ma duzo miejsca i moze wreszcie sie odwroci w odpowiedni sposob:) Teraz odpoczywam bo lekarka kazala mi jak najwiecej lezec bo szyjka macicy ma tylko 2cm ,tyle ze mnie nosi i za dlugo nie moge ulezec:) Wynioslam czesc rzeczy z pokoju gdzie bedzie pokoik Wiktorii wole to zrobic stopniowo a nie wszystko naraz. zaraz zjem obiadzik a potem jak odpoczne to posprzatam reszte domku teraz musze troszke czasu poswiecic synkowi.Trzymajcie sie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej ja rodzilam w wodzie.bylo super ze tak owiem.potrafilam sie zrelaksowac.ciepla woda,mila atmosfera.zreszta zawsze lubilam kapac sie w cieplej wodzie takze w ciazy!musze przyznac ze to byl swietny wybor.przeslalabym ci zdiecie wanny w ktorej rodzilam ale nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko mi sie tak nudzi, źe cały czas tu zaglądam? mój mąż nie zabierze mnie na zakupy - tak jak chemical, bo nie cierpi zakupów, zresztą ja też nie mam cierpliwości do tego Ale zjadłabym lody śmietankowe z żurawiną - w lodziarni na solnym Sprzątam w domu (całe 21 m2), ale robię to bardzo powoli i z przerwami, bo maleństwo w brzychu się buntuje. ~Zjadłam sobie obiad, kończy się pranie, koty snują się i też nie wiedzą co robić, Herman pływa sobie w akwarium... Chyba na serio się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
niestety nie moge ci zadnego polskiego szpitala polecic bo nie mam pojecia jak jest w jakim kolwiek.ja rodzilam w niemczech bo tu mieszkam(kolo düsseldorf).ale slyszalam ze polskie szpitale to mozesz zapomniec ,pewnie nie wszystkie ale .........ja mam zdiecia ale nie umiem wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jest to twoje pierwsze dziecko??a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
skad jestes?ja mieszkalam we wroclawiu.a teraz od okolo 3lat tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestes tam?a moze nie masz czasu to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, naszych szpitali nikt nie poleca, ale to tylko kilka dni a potem całe źycie z urwiskiem... Właśnie od jakiegoś roku, jak ktoś mnie się pyta ile mam lat, to nie pamiętam - rocznik 81. Do wro przyjechałam na studia i już zostałam, bo poznałam swojego męża :). Mieszkamy sobie w maleńkim mieszkaniu przy pl. solnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×