Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

cześc ja jestem.Właśnie uśpiłam dzidziusia.Weekend był świetny,mój brat przyjechał z irlandii zobaczyć mojego maluszka.a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej ,maly tez zasnal i wlasnie z siostra z polski pisze!przez msn gadamy.a bylismy dzie u mojej cioci.i triche sie przejsc.nie wiem czy mam twoje fotki.juz sama sie pogubilam ,bo ostatnio tyle dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie masz zdjęć ale jesli chcesz to mogę wysłać. A wy planujecie powrót do polski? ja się zastanawiam czy nie wrócić do irlandii ale chyba wolę poczekac az bartek będzie trochę starszy, bo nie mam zaufania do tamtejszych lekarzy a z takim maluszkiem to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej jest ktos? my raczej nie .bo tak to juz jest jak sie dziecko ma,to jak wyjechac jesli ono sie juuz przyzwyczai do tutejszego zycia ird.a poza tym anulka-im wczesniej tym lepiej!pozniej maly bedzie mial ciezej ,jesli starszy bedzie.a jesli ´tam sie juz zamierzasz przeprowadzic ,to zawsze sie znajdzie sytuacja ,kiedy chory bedzie i przeciez wtedy tez nie bedziesz do polski wracac (z tego powodu)albo nie pojdziesz do lekarza ,bo im nie ufasz....... a napisz cos wiecej o tych lekarzach zdiecia mi przeslij prosze na patichris@web.de moj maz mieszka tu od malego i ma bardzo dobra prace,a ja jak jeszcze mieszkalam w polsce ,to nie mialam zadnej pracy.pracowalam troche u mojej mamyw firmie.tzntam gdzie ona pracuje. a na pewno 10000razy lepiej nam tutaj niz w polsce by bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dziwczyny co wy sie nie oddzywacie ????chyba juz nie spicie.a tak wogole nie ma was nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
probuje jeszcze raz jest ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, w sumie ten topik od poczatku nie za bardzo się klei.zabawiam cały czas małego i nie daje mi chłopak chwili wytchnienia, jest naprawdę niezmordowany.twarz już boli mnie od robienia głupich min, ale dla jego uśmiechu-wszystko. Jesli chodzi o irlandię byłam tam jak zaszłam w ciąże i po jednej wizycie w szpitalu(są zaledwie dwie, bo pozostałe sa u lekarza rodzinnego, który co najwyzej zmierzy ci ciśnienie) postanowiłam wrócić.Zobaczymy, może jeszcze pojedziemy,chociaz wolałabym w polsce, gdyby tylko te zarobki były normalne.A twój synek ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
moj max ma 10 miesiecy .skonczyl 24 .mam tylko jednego. a to prawda ,te zarobi w polsce sa mizerne!!!!!!! dwoje pracuje i i tak na nic nie starcza-oplaty i jedzenie.na nic nie mozna sobie pozwolic.my tu w niemczech to mamy jeszcze dobrze ,ale sytuacja znacznie sie pogorszyla odkad euro weszlo."za marki bylo lepiej".chociaz nie mieszkalam tu jeszcze jak marki byly,ale moja ciocia tu mieszka parenascie lat juz .ale nam calkiem dobrze sie powodzi.na poczatku bylo ciezko ,bo maz zarabial troche mniej,bo jeszcze sie uczyl i nie bylo zaciekawie.ale teraz jestesmy bardzo zadowoleni.starcza nam wlasciwie na wszystko.i tez sobie mozemy cos kupic.na slub nie musimy brac kredytu czy czegos ,albo odkladac nie wiem ile lat.ale tak 500 miesiecznie i spokojnie zyjemy-wiec bardzo mnie to cieszy ,ze nasza sytuacja sie zmienila na lepsza.no i tylko on sam pracuje! oczywiscie wolelibysmy mieszkac w polsce ,ale mozna powiedziec ,z enie mielismy wyboru...niestety!!!bardzo tesknie za rodzinka.dobrze ,ze ciocie na miejscu tu mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
piszcie dziewczyny! a ile maja twoje?? na jakim siedzisz jak tu tak pusto anulka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
oj jaki maly jeszcze !!! a moj wazyl 3440 i 50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
anulka .wyslij mi zdiecia na maila.patichris@web.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
o sorki.jeszcze raz u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy ja leze w lozeczku i odpoczywam jakos wytrzymalam cale dwa dni nw uczelni ale bylo ciezko brzuch jak kamien ,nogi mi tak spochly ze wygladaly jak balony:) teraz zebym jeszcze dala rade 17-go wytrzymac caly dzien na uczelni a potem to juz zostanie mi tylko czekac do 14-go kwietnia kiedy bede mogla wziasc wreszcie w ramiona Wiktorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, coś kompletnie nie możemy się zgrać w czasie. Patichris - dostałas zdjęcia?ja jestem początkujaca jeśli chodzi o komputer więc nie jestem pewna czy dobrze wysłałam. rudamaxi -odpoczywaj i dużo sił! już niedługo. ja dzisij załapałam mały dół, bo brzuch mi nie chce zejsc, wisi taka skóra i nadal wyglądam jakbym była w ciązy. ćwiczę a skutki mizerne.czekam aż mały skończy 3 miesiace i zacznę chyba chodzić z nim na basen. A może wy wiecie gdzie można zapisać sie z malcem na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej anulka.zdiec nie dostalam.moze jeszcze raz sprobuj! ja tez po porodzie wygladalam jak bym jeszcze jedno dziecko nosila!!!hehhehe.ale jak sie karmi to wiecej kalorii sie spala i szybciej sie wraca do formy!powodzenia w cwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie jest tak żle,w ciaży przytyłam 23kg a z tego zostało mi jeszcze 6kg,ale ten brzuch to trudna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej . ja jakos 20 kilo przytylam .przed porodem wazylam 58 a teraz 60.wiec jestem w sumie zadowolona,ale wolalabym wazyc nawet wiecej ale wlasnie zeby ten brzuch lepiej wygladal!musze cos chyba cwiczyc,bo juz zaczynam sie sobie nie podobac.hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny... Chciałam napisać odnośnie tej sytuacji w Polsce a za jej granicami. Jasne, dla wielu osób to jest szansa na normalne, w miarę dostatnie życie, ale nie zapominajmy, że tyle osób wyjeżdża i za granicą pozostają bezrobotni albo nie znajdują pracy i wracają. W Polsce nie jest różowo, ale gdzie jest? Nie przesadzajmy. Ja i mój chłopak oboje pracujemy, wynajmujemy mieszkanie, opłacamy studia, odkładamy na nowy samochód i możemy sobie pozwolić na wyjścia do kina, pubu, restauracji co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć GdybyByłoTak-zgadzam się z toba,że tu tez mozna żyć ale byłam w irlandii dwa lata i jest duża różnica w jakosci życia i nie chodzi mi nawet o pieniądze ale chocby o to jak ciebie traktują w sklepach, restauracjach i przede wszystkim w urzędach,gdzie od ręki ałatwia się wszystko w miłej atmosferze.Wiem,że w polsce tez to się zmienia ale bardzo,bardzo powoli. Ajeśli chodzi np. o samochód to my kupiliśmy trzy letnie auto odkładając częśc z dwóch wypłat miesiecznych a żeby zatankowac pełny bak pracujesz 6 godzin przy minimalnej stawce za godz. Ja wolę mimo wszystko polske,nawet tych smutnych ludzi i jeśli pojadę jeszcze do irlandii to na trzy lata,zeby zarobić i wrócic i kupić albo wybudować mały dom. Masz rację,że wielu wraca ale nadal większość znajduje prace i mogą godnie żyć a niektórzy pierwszy raz czują,że sa ludzmi, którym tez nalezy się szacunek. Patichris - dostałas zdjecia, wysyłałam już trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej nic nie dostalam. jesli by tak bylo ,ze w polsce mozna sobie pozwolic na te wszystkie rzeczy, to tyle ludzi by za granice nie wyjezdzalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej ania ma sz na imie?to ok to mama te zdiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Witam wszystkie mamy. Mieszkam we wroclawiu i mam 19mc synka. Jest bardzo kochany a wlasnie teraz smacznie spi. A ja korzystajac z chwili zagladam tu do was.Zawsze jak synek w poludnie spi to ja robie obiad.Lecz dzis dzien kobiet wiec obiadu nie robie bo mam nadzieje ze maz zabieze mnie gdzies do restalracji. Gozej jak bedzie mial inne plany no coz ale chyba kobietki dzis zadza.w dniu kobiet skladam wam wszystkim zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Domi26 zapraszamy do nas moze ty nas rozkrecisz:)Bo ten nasz topik cos jest bardzo malo rozpisany:) Dziewczyny odebralam wyniki wczoraj i jestem zalamana bo sa masakrycznie niedobre wizyte mialam umowiona na poniedzialek ale pojde jutro bo nie wytrzymam . Dla wszystkich kobiet wszystkiego najlepszego zeby faceci zawsze nas zauwazali i zawsze umieli docenic to co robimy🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z KOKAZJI NASZEGO DNIA!!! Domi26 - cześć, fajnie,że jesteś z nami,ja też idę wieczorem do knajpy, bo babcia zostaje do niedzieli więc mam troche luzów. Rudamaxi - co się dzieje?daj znać koniecznie jutro co z tymi badaniami, na pewno wszystko będzie ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka -sama zobacz Badanie moczu Kr.biale wynik badania 15-20 wpw a powinno byc 0-4 wpw Kr.czerwone św.30-40 św.0-3wpw obecne bialko,C.ketonowe bakterie bardzo liczne nablonki pł.i okr.pojedyncze Morfologia WBC 10,60 a powinno byc 4,0-10 MEC 0,70 0,1-0,6 GRAC 7,90 1,4-6,5 LYM 18,50 20,5-51,5 RBC 3,87 4,0-5,2 RDW 15,80 11,5-14,5 MPV 11,00 7,4-10,4 Tragedia nie?:( a moja gin przyjmuje dopiero od 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - faktycznie niciekawie chociaz niektóre są ok. bo w ciaży mogą byc lekkie odchylenia ale chyba nie aż tak. Słuchaj a może to jakaś pomyłka? Zresztą byłaś już pewnie u gina, co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMUSIE!!!!!!!!!!! widze ze nie potrafimy zgrac sie z czasem...:( juz jestem pierwszy dzien prawdziwa zona.... ceremonia w kosciele piekna... i wogole super.. dolaczam zdjecie:):) pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zrobic jeszcze raz wyniki i dodatkowe badania a w dodatku szyjka macicy skrocona maxymalnie ale wszystko narazie na szczescie pozamykane ale jestem przerazona bo myslalam ze mam jeszcze caly miesiac .Dzisiaj dopiero gosc wytapetowal pokoik dla Viki a meble wozek jeszcze w sklepie ubranka dla mojej kochanej gwiazdeczki jeszcze nie wyprane,czyli jestem w zupelnym proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×