Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

poprawne czy nie, to raczej pojęcie względne :) no niestety - moja psyche została ukształtowana na \"brutalnych\" powieściach i filmach :) ale ku mej pociesze, wiem, że takich jest całkiem sporo- szkoda tylko wielka, że te nasze drogi nijak nie chcą się zejść. Co do kolacji i rozmowy: odwróciłabym proporcje:D szzyyyybko jem:D i szyyyybko rozmawiam :D - więc 1/4 nocy by wystarczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o przytulenie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tak przed południem to przytulanie prawie zamiera... uprzedzam, że będę dopiero za 40 minut, w porywach do godziny. A tynczasem przytulam przytulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba (na szczęście dla Was) macie dziś ciekawsze zajęcia niż net. Pochwalam i życzę udanie spędzonego czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie witam i zapraszam na wpólne przytulanie. 🌼 >> a do pewnych osób piszących pracę-- może lepiej nie pokazujcie sie na kafe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
czy To było do mnie... hmmm ciekawe :P ale ja pilnie potrzebuje przytulenia....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Przytulanek, tak sobie siedzę i myślę... oj... lepiej pójdę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ojjj... szkoda, ze jakos sie tu mijamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ale dzis tu troszke poczekam :P :D :P :D ... i moze doczekam sie na to przytulanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przytulisko działa? 🖐️ Ciesze się że Was widzę:D maracuja-------> jak tam pisanie? czy to pytanie nie powinno zostać zadane? Przytulanku -------> już myslałam że byłeś zupełnie wirtualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jak miło :)) wpadnijcie do mnie na herbatkę, kakao, albo winko... zapraszam :D:D... Praca... jakos idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja-----> Ja poprosze wino, relaks mi potrzebny:) Przytulanku------> Dziś jest taki dzien że po upiornym tygodniu nienawidzę swojej pracy....więc nie rozmawiajmy o tym....ale kiedyś mi przejdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę winko... i trochę ciepełka... posiedzę sobie cichutko z tyłu, a Ty spokojnie zajmij się swoimi sprawami... dobrze? może przyniosę Ci szczęście... w końcu jestem prawie jak maskotka..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda .... choć, przytulę Cię i o wszystkim zapomnisz. Mogę Ci nawet kark wymasować... Maracuja, Tobie też. 🤗 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku---------> o taaak, masaż karku, przytulenie i kieliszek wina...tak wyobrażałam sobie wieczór relaksu;) Maracuja-----> jak chcesz to mogę Ci podpowiadać coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej za dużo nie podpowiedziałbym, ale zawsze przytulę. :) NIeprawda to..a co powiesz jeszcze na dobry film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku-------> Ja już nawet w monitor ledwo patrzę, jak by mi coś zaczęło migać i brzęczeć to bym nawet napisów nie zobaczyła i już spała:) tylko radośc że znowu zobaczyłam Przytulisko w formie mnie trzyma na nogach. Przyzwyczaiłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
zachecił mnie ten masaż... kieliszek wina... jak milutko... tylko jestem tak starsznie zmeczona że chyba zaraz zasnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co Ty tu jeszcze robisz???? do łóżka marsz!!!!! widać, że ostatnio nikt dobrze Ci pasem nie przylał, zachowujesz się jak .... zmęczona kobieta po całym tygodniu pracy. ;) czas na głos rozsądku: - MARSZ DO ŁÓŻKA NATYCHMIAST I BEZ MARUDZENIA. Dam Ci buzi w czółko na dobranoc, i już Cię NIE MA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×