Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Witam i przytulam:) Maracuja, powodzenia w pisaniu i dobrej nocy 🌼 Przytulanku, masz może jeszcze herbatkę? Ja proponuję serniczek - domowy wypiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Nieprawda to... za sernik zrobię wszystko! Uwielbiam!! \\_/> proszę! >>Maracuja dobranoc!!! [przytulam i cmokam w czółko]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za herbatę, ja też uwielbiam ale żadko mam czas piec:o a nie ma jak domowy;) Dziś pierwszy dzień urlopu no to uczciłam i upiekłam Częstuj się, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrrrrrrrrrrrrrauuuuuu pyszny....... no tak, przez żołądek..... do uśmiechu! Jak Ci się podoba na urlopie? długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wywołałam ten uśmiech:) Jeszcze mi się nie zdążyło spodobać bo dziś był dzień organizacyjno-gospodarczy. Musiałam odgruzować mieszkanie żeby od jutra leniuchować. Na razie urlop na tydzień, może się uda jeszcze parę dni dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgruzować? A co robiłaś? :D Życzę udanego urlopu. Hmmm, może winka z tej okazji? Mam czerone, domowej sąsiedzkiej roboty. Bliżej nieokreślony skład, ale jest pyszne. Otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino? Bardzo chętnie wypiję kieliszek, lubię domowe:) Co robiłam? Sprzątałam to wszystko na co nie starczało mi czasu przez ostatni miesiąc prawie:o Przy takim trybie zycia czas mam tylko dla pracy i Borysa, obowiązki domowe idą na dalszy plan:o A nie umiem naprawdę odpoczywać w bałaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie... ja tez zawsze najpierw sprzatam.... podobno to spaczony charakter.. (słowa mojego Przyjeciela) Ach, i koniecznie podrap Borysa za uchem. Nie usycha z tęsknoty za Tobą jak tak długo pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwy jest, a dla niego zawsze staram się mieć trochę czasu. Żresztą dużo pracuję wieczorami przy komputerze, to wślizguje się na kolana i nadrabia. Za drapanie słodko odmrukuje:) Z tym sprzątaniem też mi kiedyś ktoś mówił że to chore ale i tak tego nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, ja nawet nie miałam czasu jeść normalnie:o o jakiejkolwiek rozrywce nie wspomnę:o Moim planem jest brak planów, żadnych wyjazdów, dużo snu, basen, spacery, nadrobić zaległości w lekturze - ile to się krwawych książek pojawiło ostatnio których nie czytałam, może obejżę kilka filmów, jednym słowem słodka samotnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za lenistwo.... Ale nie zapomnij o jakimś spacerze od czasu do czasu...przyda się, na pewno. A teraz życze Ci dobrej nocki. Czy chcesz, żebym Cię ułożył do snu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby umyte, do snu gotowa:) Poprosze o utulenie i mam nadzieję że Przytulisko będzie działało teraz jak mam okazję z niego korzystać:) Dobrej Nocy i Miłych Snów Przytulanku 🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
a ja randki nie mam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
🤗 i miluskich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po spotkaniu:o bo On jutro do pracy a prosto z pracy przyjechał:o Przytulanku, mogłeś spokojnie przytulić bo niedoprzytulana jestem, pocieszyłabym się jakoś;) Maracuja, słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
nieprawda to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, Drogie Panie, że świetnie poradziłyście sobie wczoraj beze mnie :D Czy mogę Was dziś zaprosić do kina? Proponuję Wielki Błękit Luca Bessona. Oczywiście nie upieram się, jestem otwarty na propozycje. :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
hmmm... ciekawe co to za sposób... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie! Ponieważ ostatnio coraz częściej się mijamy, a ja nie chciałbym pozbawiać Was dobrodziejstw przytulania, zmieniam troche taktykę. :) Mam nadzieję, że wyjdzie dobrze, choc zapewne troche sztucznie:( Dziś chciałbym zaproponowac Wam wspólną kolację. Przytulanie oczywiście zapewnione w ilości jedynie słusznej :D 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 >>Nieprawda to, jak Tweój urlop? Korzystasz, ile się da? A dlaczego wczoraj byłaś nieutulona? tak po randce? Coś mi tu nie gra... >>Maracuja, jak idzie pisanie?> Do przodu, mam nadzieję? a mam troche zaległości, ale je systematycznie nadrabiam, i walczę z okropna wilgocią w domu... Niedługo będzie ze mnie kiszony Przytulanek - z dłuższą data przydatności do spożycia :P zgłoszę się ponownie po 22. 🤗 🌼🌼 - szkoda, że tylko takie kwiaty tu wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przytulanku Nie utop się proszę, ja na szczęscie mam bardzo suche mieszkanie, więc jakby co ofetuję podtopionemu Przytulankowi przechowalnię;) Pytasz dlaczego nie utulona? Bo przez brak czasu romans wlecze się jak ślimak i nie jesteśmy jeszcze na etapie na którym można się do drugiej osoby rzetelnie przytulić:) 🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda to - nie utopie się, po prostu wilgoć otacza mnie ze wszystkich stron. Dzieki za propozycje przechowalni, ale jak prawdziwy samiec będę walczył do upadłego...o dobry stan moich książek. ;p Szkoda, że na żywo nie możesz się jeszcze porządnie poprzytulać, ale to z korzyścią dla mnie :D Zatem wykorzystam tę możliwość do końca... 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 a, może jeszcze trochę...🤗🤗🤗🤗 jeszcze Borys będzie zazdrosny.... masz ochotę na herbatę? z miodem. > czy \\_/> ? Czujesz się choć trochę wypoczęta? czy moż eten urlop cię męczy? Niestety, pogoda nie sprzyja specjalnie wyjściom na spacery...a to by Ci sie chyba teraz bardzo przydało. Mam nadzieje, że rozpieszczasz się porządnie - pyszne jedzenie, leniuchowanie, muzyczka... Borys :P 🤗🤗 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, ja mogę wziąść książki a Ty bedziesz walczył dalej jak jesteś taki dzielny;) Herbatkę poproszę z miodem i cytrynką, dobra przy tej okropnej pogodzie. Odpoczywam sobie spokojnie, głównie odsypiam i odczytuje w czym Borys mi wiernie towarzyszy:) No i chodze na basenale tam go nie zabieram. Piszesz że masz zaległości w pracy - nawał roboty czy miałeś jakąś przerwę? 🤗 i 🌼 za przytulenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×