Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Myślałam że dam radę...ale niestety nie dam:o Musze uciekac spać bo znowu się obudzę w środku nocy zwinięta przy komputerze z odciskiem klawiatury na pyszczku:( Mam nadzieję że jak już dożyję urlopu - jeszcze dwa dni pracy:( to sobie dłużej z Wami pobędę. Przytulam bardzo mocno i proszę o utulenie do snu. Maracuja 🌼 Przytulanku - Dobrej Nocy:) 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście Cie ułożę do snu.... a jutro bedzie kolejny piękny dzień - pamiętaj - MOZESZ WSZYSTKO!!!! [przytulam dobranocnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja żona wogóle nie chce abym ją przytulał. Mam takie potężne bary że dosłownie cała się tam może schować , a ona nie chce. Dlaczego tak w życiu jest że ci co by chcieli to nie mają , a ci co mają to ne chcą?????? Zazdroszczę żon które siadają na kolana , przytulają się do męża i chcą być przytulane i całowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>rutra... współczuję. Zawsze tak było? >>Maracuja, Nieprawda to... Wybaczcie, ale dziś ide na spotkanie. Będę późno, ale może jeszcze uda mi się zajrzeć i Was przytulić na dobranoc... [przytulam mocno] Udanego sobotniego wieczoru, odpocznijcie, o ile możecie:)) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ojjjjjjjjjjjj szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś było troszeczkę lepiej , ale to stare dzieje jeszcze z czasów kawalerskich. Jednak nigdy moja żona nie wykazywała temperamentu , ani potrzeby bliskości fizycznej. Z każdym rokiem ten stan się pogłębiał i doszło do tego że żyję i sypiam z górą lodową o którą rozbił się TYTANIC. Wielu ludzi mówi że nie ma oziębłych kobiet tylko są nieodpowiedni faceci. SĄ W BŁĘDZIE. Okazuje się że nie tylko mężczyżni bywają twardzi .Kobiety też potrafią być ze stali. Ja muszę powiedzieć że już do tego przywykłem, choć nie twierdzę że nie chciałbym aby było inaczej. Okazuje się że i do oziębłości można się przyzwyczaić. W skutek tego zauważam u siebie podobne reakcje do innych ludzi. Może za parę lat stanę się kolejnym starym zgorzkniałym ramolem. Oby nieeeee. Fajnie że się tak tutaj przytulacie to w pewnym sensie pomaga. Niestety pomaga tylko wirtualnie. Pozdrawiam i przytulam wszystkich potrzebujących solidnymi i silnymi męskimi ramionami. Tak mocno że aż coś wam w kosteczkach zachrupało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jaaaaaaaasne czas na przytulanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
myślę, jakby to zrobić, zeby już skonczyc pisać pracę, hihi :P A co słychać u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mniue bardzo dobrze. Uwielbiam jesień i jak zwykle odżywam :) A ile jeszcze do zakończenia pracy?> Na jakim jesteś etapie? 🤗 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jestem w rozsypce i niestety więcej móię, że piszę niz napradę piszę... ale jakoś to będzię... jakos być musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
hmmm, ale pogubiłam literek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że dasz rade. ALe na razie to chyba powinnas zrobic sobie szlaban na kafeterię? tak, abe Ci się lepiej pisało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
no tak... ale chciałabym sie troszkę poprzytukać.... (kafeterie ograniczyłam... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dzięki, dzieki Przytulanku... Na Ciebie mozna zawsze liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
a ja mam herbatniczki, częstuj się :) Ja powoli sie zbieram... Dobrej nocki... przytulam, mocno, bardzo mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×