Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Dobry wieczór! otwieram przytulisko... i zapraszam w moje ramiona. Mogę zaproponować duszoną dynię, herbatę cytrynową albo białe wino. Na dobranoc oczywiście też utulę, wymruczę kołysankę, i przyznam bonus za zęby :D Miłego i ciepłego wieczora. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
.................................................................... 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzis przytulam ale ostrożnie, bo chyba coś mnie łapię. Idę zatem się wyspać i dogrzać pod kocem Przepraszam za taką krótką sesję przytulania.. do przeczytania! 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
oj Przytulanku.. wygrzej sie dobrze i śnij zdrowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje ulubione Przytulanki :D Jak mija Wam ten wspaniały paździenik? Dzis jestem juz zdecydowanie zdrowszy i patrzę na świat łaskawszym okiem:) Zaraz wychodzę - mam nagły wyjazd służbowy, potrwa tydzień. Najprawdopodobniej nie będzie mnie wq tym czasie na kafe....zatem przytulam Was na zapas 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 powodzenia we wzystkim i udanego tygodnia. do poczytania, Wasz Przytulanek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
a ja popodnoszę, czekając na Przytulanka... Nieprawda to... co u Ciebie ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Nieprawda to... gdzie jestes?? Mam nadzieje, zę sie nie przepracowiujesz, tylko miło spedzasz czas randkując... Przytulanku wraaaaaaaacaj... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje ulubione Przytulanki! Nareszcie wróciłem z wyjazdu i moge was poprzytulać:D Cieszycie się, oczywiście ;p Jestem ostatnio bardzo pozytywnie naładowany, a to dlatego, że wszystko w moim Życiu się układa jak najlepiej. Bardzo to na mnie dobrze podziałało. Ten wyjazd i zmiana otoczenie tez były potrzebne. Ale zatęskniłem za Wami i oto jestem. I czekam na obszerne relacje z całego tygodnia! Na pewno był udany - przy takiej pogodzie az wstyd mieć zły humor. przytulam mocno i ściskam na powitanie po tak długim czasie. i jeszcze dla Was... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
Witam w przytulisku :D:D:D Miło Przytulanku, że jesteś tak pozytywnie naładowany i że wszystko w Twoim życiu układa sie tak dobrze, oby tak dalej:))) U mnie niestey tak nie jest i nie ma na mnie co tak dobrze działać... oj wiem, że to marudzenie, ale...oj :( W przytulisku pusto, a mnie trzyma jesienny dołek juz od pół roku... Trzymajcie sie ciepło!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>MAracuja... kobieto! Uśmiech na Twą piękna twarz, błysk w oku, wyprostuj plecy, unieś głowę wysoko *(jak królowa angielska :> ) i do boju! Przecież wiesz, że jesteś fantastyczna osobą i baaardzo kochasz życie. I że zawsze możesz się tu przytulać :) na poprawę nastroju... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 A gzdie reszta?? Nieprawda to...? Ogłaszam zbiórke na jutro :D - świętujemy 30 urodziny Przytulanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
ooo urodzinki :) Przytulanku dzieki za mile słowa, ja tez próbuję wiele rzeczy sobie wmóić,żę bedzie lepiej, że kiedyś i do mnie los sie usmiechnie, ale o wiele lepiej mi idzie z tymi negatywnymi myślami... Nieparwda to... my tu na Ciebie czakamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maracuja....nie BĘDZIE lepiej - J E S T lepiej!!! uwierz w to! gdzies tu na kafeterii był taki topik fajny o pozytywnym myśleniu... poszukam linka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
dzieki :)) chyba dzis już nie poczytam, tak mi jakos sennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jednak czytam.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
jednak koniec czytania na dziś... idę pozytywnie myśleć.. dzięki Przytulanku za utulenie :):) Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doomed...
Nie ma lasek, pustynia, zadna sie nie chce przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam.... winko, pyszna kolacja i... i i i i i i i i i i i ****************** I I ------------------ L___________I :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
STO LAT STO LAT STO LAT 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 i spełnienia marzeń i wszytskiego naaaaaaaaaaaaaaajlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×