Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Każdy lubi inne błyskotki :D Może nie znalazł jeszcze tego wyjątkowego :D Ja zawsze dostaje świeczki... Uwielbiam je, ale już nie mam gdzie trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a nie da się jakos odwrócić sytuacji zeby on sam chcial uczestniczyć w tych spotkaniach ze znajomymi i świętami...?hmmmmmmmmm Kobieta musi byc bardzo przebiegła zeby zmusić do czegoś faceta i wmówić mu ze to byl jego własny pomysł hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent - to nie trzymaj tylko zacznij je palić...Przy kolacji...Podczas kąpieli z pianą...Super romantyczny nastrój ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa uwierz mi, że ich używam, ale mam ich tyle, że nie nadążam ze "spalaniem" ;) Każdy kto mnie zna jak widzi jakąś fajną to mi kupuje, ja kupuje jak tylko coś wypatrze i tak się zbiera i zbiera... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nie da się, kawa, nie da. :-0 Można tylko odpuścić. Co najwyżej, jak oznajmiam, że jadę, to słuszę "A musisz?", na co ja: "I muszę, i chcę, ale mógłbyś pojechać ze mną". Na co następuje zatrzaśnięcie się w sobie. :-P Kij mu w oko. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hahahaha :D Goździk ten ostatni tekst powalił mnie na kolana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
to ja tam mialam kiedys z gadżetami zwiazanymi z piwem - kufle, podkladki, breloczki itp. itd. Do tego stopnia że kumple kiedys mi przymieśli odkręcony od chodnika taki żelazny mały pachołek oodzielajacy czesc chodnikową od ogródka piwnego z napisem żywiec..Stoi do dziś , nie mam siły go podniesc i wyrzucić ;) Teraz "zbieram" kwiatki doniczkowe i mam w domu dżungle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja bym go zapytala w takim razie czy on "musi" nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a tak poza tematem - wczoraj kupiłam fajny specyfik dzieki któremu żegnam sie z tworzacym mi zmarszki solarium. Siedze sobie dzisiaj w biurze opalona i zadowolona :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Dziel się znaleziskiem, kolezanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu sie nie dam w nic wrobic :D , zwlaszcza ze ma juz powiedziane ze psa /mojego/ bedzie mi wyprowadzal ;) , jak bedzie mial czas - to bedzie gotowal (w przeciwienstwie do mnie - umie i lubi gotowac ) :) kawa - a jaki to specyfik ? (bledne troche :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No kawa dawaj- cóż to za wynalazek :D Właśnie mąż mi oznajmił iż czuje się przy mnie zniedołężniały :O A ja chciałam się właśnie wykazać dojżałością :D Nie rozumie mężczyzn :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
samoopalacz w piance Dax - dostepny w drogerii Rossmana za około 16-17 zł - nie jest w konsystencji całkiem piany raczej sie tworzy taka woda na ciele - ale naprawde rewelka bo pierwszy raz posmarowałam całe ciało i nie mam ŻADNYCH smug, plam przebarwień na kostkach łokciach czy gdziekolwiek..No i nie jest tłusty jak kremy wiec nie zatyka porów, nie powoduje pryszczy. http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2633 tutaj go znalazłam - przetestowałam - i mówie Wam miałam kiedyś drogie samoopalacze i brązery i zdazały mi się smugi plamy wiec sie ograniczalam do ostrożnego smarowania twarzy a potem tylko solarium..A teraz jestem BARDZO zadowolona.. Boze..to brzmi jak reklama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
i uciekły..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
jestem jestem. Usiłuje tylko wytłumaczyć mężulkowi co miałam na myśli, ale on idąc swoim tokiem myślenia pogrąża mnie bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Johnsona w domu Sun cos tam - balsam brazujacy .... zacieki mialam :O , chyba kolo 12 zl kosztowal .... moze wyprobuje cos nowego teraz ? :) prezent, nie przejmuj sie ze ich nie rozumiesz .... nie jestes sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Angel ja jestem w szoku bo kidys kupilam z Avinu taki mocno brązujący samoopalacz...na drugie dzień z domu nie mogłam wyjść...To tylko dla bardzo zaawansowanych w nakladaniu..Nauczylam sie tego dopiero po paru tygodniach - ale tylko twarz - nie odważylam sie smaować sie cała..A teraz :D :D :D siedze opalona a koleżanki myslą ze znowu spedzilam cały dzień na solarce hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel, ale on mnie właśnie wyprowadzil z równowagi :O Wrrrrr nie cierpie jak ktoś usiłuje mi wmówić, że miałam zupełnie coś innego na myśli niż powiedziałam :O Ok, to co mu napisałam można zrozumieć dwojako, ale tłumacze mu to już trzeci raz, a on dalej upiera sie przy swoim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
napisz mu "Dobrze kochanie,masz zupełną i calkowitą rację - wiem ze jesteś rozdrażniony przed okresem i spadła Twoja samoocena" hahahahahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to mezczyzna i on musi miec racje, nie ? przeciez sie nie przyzna ze nie zrozumial ,tylko bedzie to ciagnal az odpuscisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D:D:D:D:D:D Faktycznie jest rozdrażniony przed okresem, ale moim :D :O Czasem mam wrażenie, że on ma urojenia odnoszące, zawsze wszystko co powiem odbiera jakby to była jego krytyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezetn ja jak jestem przed okresem to zauwazam ze mój Misiek też..Serio. Tez sie robi nerwowy, rozdrażniony..Wczoraj np. strzelil focha i spał w drugim pokoju przez jakas głupote. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa, on jest rozdrażniony, bo nie wie czy ja ten okres dostane... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
jade na obiadek dostaniesz dostamiesz...nawet dwa razy hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Owszem, obawia się, ale o mnie w związku z tym co już kiedyś tutaj pisałam. Miałam iść na kontrole do ortopedy, zrobić badania i dowiedzieć się wszystkiego dokładnie. Wtedy mieliśmy planować ;) On wie, że jeśli będe w ciąży to urodze bez względu na wszystko i właśnie tego się obawia... A ja jakoś jestem wybitnie spokojna.... Będzie to będzie, nie to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
A jak już któraś z Was będzie w ciąży to o wszystko zawsze możecie spytać swoją starszą posiadającą potomstwo koleżankę czyli mnie:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
iPrezent zaglądałaś do topika JAK SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB CYWILNY?A może to twój topik?...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku obiecuje- będziesz moim autorytetem w tej dziedzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×