Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
to proponuję jeszcze się dziewczyny przejdźcie np.do H&M dział dla maluszków i już po Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku ja mam chrześnice 1,5 roczną :D Kochanie moje ma niezły ubaw jak widzi mnie z nią w "akcji" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no jak tak,to to już na bank tylko kwestia czasu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
nie mów w licznie mniegiwj goździku bo ja mam zamiar dostać (i dostane) okres :P Byłam na obiadku ...gołąbki mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a działy dziecięce omijak szrooooooooookim łukiem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no Kawa się zobaczy:D:D:D Dziś takjutro inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ z rana kobiety 🌻 Z niecierpliwością czekam na weekend, nie rusze się z łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez czekam na weekend z utesknieniem :D , luby wyjezdza do Niemiec i bede miala chwile spokoju :D :P , czuje przesyt ostatnio ;) - czyzby fascynacja mijala ? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
Angel - to moze Ci w koncu przejdzie i jak na złosc on wtedy zrobi się milusi, zacznie czesciej wpadać, dzwonic i smsować... Prezent nie wyjdziesz z łózka? Bedziesz chora? Bo z z sexu chyba nici bo okres dostaniesz :P Wczoraj byłam na aerobiku z kumpelą - ale kobita dała nam wycisk :D Dawno taka nie bylam zmęczona. A najfajniejsze było to uczucie jak zobaczylam że po zajeciach przyjechał po mnie mój mężczyzna :D :D I nie musiałam jak inne laski iśc do domu sama po zmroku.. :) Głowa mnie boli, samopoczucie fizyczne denne..chyba okres dzisiaj dostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on juz prawie codziennie nocuje u mnie .... takze dlatego mam ten przesyt ... ;) a dzis ja ide na aerobik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel w takich okolicznościach najlepiej poznaje się drugą osobę ;) Kawa, no pewnie tak będzie, że dostane na weekend, bo jak na razie objawów nadal nie mam żadnych ;) Kupiłam sobie buty jakiś czas temu i dopiero teraz widać jak mi nogi puchną :O Mam takie "balerinki" z zamkniętymi palcami, ale dość mocno wykrojone na górze i dosłownie stopu mi się "wylewają" :O Macie jakąś rade na to? Od czego to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
Prezent ogranicz sól, poza tym przed okresem niektóre kobiety tak mają że zatrzymują więcej wody w organiźmie i wtedy palce i stopy im puchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a ja zawsze po aerobiku sama do domu wracam i jestem cała happy, że mnie żaden luby nie musi oglądać takiej zapoconej i rozczochranej :P kawa, kamon, zrób coś ze sobą, życie jest piękne (podobno ;) Angel, mocna akcja z tym Twoim facetem :) albo wzięłaś sobie książkę o zołzach za mocno do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
metaxa - a po sexie jak wyglądasz? Nie jesteś spocona i rozczochrana? :P Poza tym trudno zeby mnie oglądał tylko w pięknej oprawie jak mieszkamy ze soba już rok czasu i nawet przerabialiśmy razem moją grypę żołądkową. I nie zrozumiałam - dlaczego mam coś ze sobą zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehe , ksiazka o zolzach troche mi sie przydala .. facet sie odmienil , chociaz czasami widac ze az sie gotuje ze zlosci :P :D ... kawa- metaxie chodzi o Twoje samopoczucie :) , zeby sie poprawilo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa to nie przed okresem. Od dość dłuższego czasu mi puchną. A sól używam tylko do gotowania makaronu, ryżu, ziemniakow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
Prezent to może przy okazji odwiedzisz lakarza i zapytasz - to mogą byc problemy krążeniowe. Wiem ze nogi puchną kobietom w ciąży :P ale podczas ostatnich 3 miesiecy...ponoć...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie przypuszczam, żebym była przy końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
może nie zauważyłaś? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Całkiem możliwe, bo bardzo często nie zwracam uwagi na szczegóły :P Swoją drogą mam znajomą, która "zataiła" swoją ciąże przed rodziną (miała 18 lat)... Wróciła ze szpitala i powiedziała, że zostawiła tam dziecko. Była bardzo szczupłą osobą. Zapytałam jej siostry (miały wspólny pokój) czy nie zauważyła przez 9 miesięcy, że jej brzuch urósł, a ona na to "no wyglądała jakby przez tydzień się nie załatwiała" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A znam też przypadek, gdzie dziewczyna dowiedziała się o ciąży kiedy zaczęła rodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
no...a rodzice zawożąc do szpitala myśleli ze to atak wyrostka robaczkowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ona razem z siostrą mieszkają tylko z ojcem. Matka nie żyje. Kiedy odeszły jej wody zadzwoniła po taksówke i powiedziała ojcu, że idzie na impreze i będzie jutro :O Akurat jej się "udało" (ojciec pracuje na nocki) szybko urodzić, na drugi dzień wypisała się na własne żądanie, wróciła do domu i dopiero na drugi dzień powiedziała, że zostawiła dziecko w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
ja już chyba bym na jej miejscu nic nie mówiła...Zależy co chciała osiagnąc..Ale pogratulować spostrzegawczości siostry i ojca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej w jednej kwestii wykazala sie przytomnoscia umyslu , bo wtedy to dziecko ma baaaaaaaardzo duze szanse na adopcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No dokładnie :O Skończyło się tak, że jednak wzieli to dziecko, a ja jak ją widze bardzo tego żałuje. Jak słysze tekst matki, że dziecko ją wkur***, bo w nocy płacze :O I chodzi taka paniusia z zadartym nosem, a jej babcia jej dzieciaka wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bez mleka - skonczyło się
nie nam decydować kobitki...Moze za pare lat dziewczyna oprzytomnieje i dorośnie do roli adpowiedzialnej matki..Miejmy taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A no nie nam ;) Przeglądam samochody na necie. Marzy mi się taki lsiący, nowiutki samochodzik... :D Dobrze, że marzenia nie są karalne, bo pewnie dostałabym dożywocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×