Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
A dziękuję dziękuję dzieciaki zachwycone,ogólny rozgardiasz,nawet nie chciały organizacji żadnych zabaw (chociaż byłam przygotowana,i pościągałam sobie różne propozycje fajnych zabaw dla dzieciaków:P) Super,a moja mała cała dumna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
:) witam z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Pozdr. Mam pytanie do tych pań które zmuszone są poruszać się po naszej stolicy samochodami.Jasna chOLERA Was w korkach nie trafia?Bo mnie już w P-niu codzień trafia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Mnie nie trafia. Poruszam się samochodem po Wwie tylko w weekend! ;-) A na co dzień to tylko tramwajem, metrem lub... piechotą. Tak jest na ogół najszybciej. ;-) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
No ja niestety muszę samochodem, brak alternatywy:O Goździk co Ty ostatnio tu taka milcząca...Mam nadzieję,że to tylko skutek zawirowań sercowych i wszystko zmierza powoli ale skutecznie ku dobremu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie jezdze autem .... i roznie to bywa :O , raz stoje , raz to samo miejsce o tej samej porze jest puste...... a jezdze dlatego ze ode mnie nie ma jeszcze polaczenia tramwajowego ....musialabym czesc trasy przejechac autobusem.... a stac w korku w autobusie w scisku to ja dziekuje ... (mimo tego ze sa bus-pasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
a ja mam pytanie do kawy - jak Ty się często tym samoopalaczem smarujesz? w sensie, jak często można i ile razy trzeba, żeby jakiś efekt było widać. pozdrawiam Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
😭 Witam panie. Wróciłam właśnie z sądu 😭 Oddam pełnomocnictwo do reprezentowania firmy w dobre ręce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
co do samoopalacza - zrób pilling, posmaruj sie delikatnym balsamem odczekaj chwilke i posmaruj sie samoopalaczem - po około 2 godzinach popraw raz jeszcze (ja poprawiam zeby był mocniejszy odcień) a potem co jakieś 3 dni tak samo Z twarzą - to zalezy na ile Ci sie złuszcza skóra i czy przesusza. Sama ocenisz czy juz zbladłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja dzisiaj tez zmotoryzowana - ale u mnie korków nie ma takich gigantycznych hehehe Dzisiaj woziłam szefa po miescie i jedyny problem to tylko czasem ze zmianą pasa - ale jak widzą kobiete zwlaszcza blondynke :P to mnie puszczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej jaka to kuracja
Kurcze,no ja się jakoś nie potrafię przekonać do samoopalaczy:O Tak,że żyję na resztach opalenizny letniej,ale już coraz bardziej przebijają spod niej moje zmęczone oczy i zimowy kolor skóry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
no ja tez byłam źle nastawiona i długo chodziłam na solarium az zobaczylam ze mi sie straszne zmarszczki robią...Wypróbowałam bo inne dziewczyny polecały - i jestem zadowolona..Jeszcze nikt nie zauwazyl ze to samoopalacz..zwłaszcza ze wiekszosc przyzwyczajona ze na solarke biegam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
mnie najbardziej frapuje, czy się zacieki nie robią. posmarowałam się ostatnio (mam jakiś Sopot Ziai, kupiłam kiedyś niewiadomo po co) i muszę powiedzieć, że to kurde faktycznie działa! no i nie starzeje się tak skóra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Kurcze no ja też się boję samoopalaczy, że nierównomiernie się rozsmaruje i że ciuchy się brudzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ale sopot ziai z tego co kojarzę to nie jest samoopalacz ale specyfik brązujacy, prawda? Jeśli masz nawilżoną skórę i rozprowadzisz go w miare równomiernie to nie ma śladu po zaciekach - serio. Ja sie posmarowałam i nastawiłam sie rano na widok plam i zacieków i jakie było moje zaskoczenie :D Nawet dłonie posmarowałam i wyglądają naturalnie (oczywiście tylko wierzchnią strone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
mam na sobie białą bluzeczkę, wczesniej miałam białą koszule - i nie widze żeby sie brudziło. teraz uwielbiam białe rzeczy bo podkleślają opelenizne hehehhe Nie śmierdzi aż tak strasznie jak inne. A wysycha na ciele bardzo szybko i po posmarowaniu sie na noc mozna od razu w sumie wskoczyc w piżamke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
w końcu się skuszę i przetestuję na właśnej skórze ten twój oczywiście specyfik;) tym bardziej że mam zakaz solarium,cienka skóra i zmarszczki tuż za rogiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
tylko pamiętaj o pillingu i potem posmaruj sie troche zwykłym balsamem zeby skóra byla w miare nawilzona :) I nie przestrasz sie jak piana szybko zamieni sie w wode - to tak naprawde ulatwia równe rozprowadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
wypróbuję przed domowym weekendem, tak w razie W:P A jestem teraz blada jak DU.a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa5*
może i specyfik brązujący, ale działa podobnie (a czym się to w ogóle różni??). tylko niestety śmierdzi i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym się miała na dzień tym wysmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja tez bym chętnie wypróbowała, bo niecierpie chodzić na solarium... ;) Kawa jak tam sprawy okresowe? ;) U mnie dalej echo... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
specyfik brązujący się po prostu zmywa - samoopalacz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Prezent...no u mnie też echo..ale robie sie spokojniejsza co oznacza że w końcu ktoś mnie wqrwi tak ze az mnie krew zaleje hahahaha Najgorsze jest to chodzenie do toalety i sprawdzanie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No dokładnie... Jak brałam tabletki, to nie było problemu. Zawsze tego samego dnia o tej samej porze ;) Luby zabronił mi iść dziś na piwo... Bo dziecku może zaszkodzić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
hahahah no ma poczucie humoru skubaniec hahahahha Dostaniesz dostaniesz... Tylko sie nie stresuj bo Ci sie przesunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Widzę kobietki coraz więcej grzesznych myśli o dzieciach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No ostatnio mnie rozbraja :D Wbrew pozorom się nie stresuje ;) Doszliśmy do wniosku, ze jeśli wszystko jest ok to wporządku, a jeśli się okaże, że nabroiliśmy to będzie jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku bo pozazdrościłam Ci tego przyjęcia urodzinowego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×