Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Goździku podwójny widać jakieś zmiany w Twoim życiu, czy nadal wszystko tak jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tego na ile ma być nie powiedziała :O A niech mnie ugryzie w zadek! o! ;) Angel wspominałaś kiedyś o tym, że masz rozmawiać z księdzem o unieważnieniu ślubu... Załatwiłaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Widze, że Erika chce tu z nami dyskutować w sposób niewerbalny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a pamiętacie tego studenta co to tu parę razy pisał?:D:D:D rozbijał człowieka swoimi uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pamiętam :D Do dziś wspominam kurs na operatora wibratora :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Nic się nie zmieniło. I pewnie nie zmieni. W końcu to tez kawaler, tyle że już 42-letni. Piotruś Pan. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - wlasnie jutro jade do proboszcza ,ktory udzielal mi slubu po \"swiadectwo slubu koscielnego\" (bo mialam konkordatowy i tylko z usc papierek mam) a w przyszly piatek jade do SĄDU BISKUPIEGO :O z napisana prosba o uniewaznienie..... Gozdzik szt dwa.... widzisz.... musimy sie za jakimis rozwodnikami porozgladac :D ;) Erika...coz za eurudycja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jak masz to dobrze napisane,to nie powinno być żadnego problemu z unieważnieniem, a nawet jak argumentów brak,są tacy co za kasę argumenty znajdą słychać o tym tu i tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
Prezent... tak naprawdę całą prace taką na około 150stron można napisać w tydzień jak się człowiek spręży..Jakbys np. wzieła urlop i się przyłożyła..miałabyś już z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ooooooooooooooooooooo Kawa poszłaś naprzód!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Wiesz, Angel, ja to jestem duuużo wcześniej w relacjach, bo nawet żadnego wspominania o ewentualnym mieszkaniu razem nigdy nie było. W dupie. Wyprowadzę się z miasta, utrudnię dostęp i się zobaczy. :-P Kota sobie kupię. :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk dwa
kupię sobie kota i będę go wykorzystywać seksualnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
A "i" gdzie uciekło? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Wiedziałam :-P Ale w sumie... stare porzekadło głosi, że im kot starszy, tym ogon jego twardszy... :-P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne sa.... i tanie...jak na takie ubranka.... chyba zamowie jej z napisem \"VIP\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie na te dwa zwrociłam uwagę hahahaha one są szyte przez tą osobę.W sumie samemu mozna takie coś wyczarować. Ech..jak fajnie mieć yorka...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede kiedys miala szczeniaki (tzn moja sunia ;) ) to rozglosze to wszem i wobec ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam mu wczoraj, bo chce jednak zeby sie pakowal w mojej obecnosci... wczoraj przez przypadek zostawil wlaczony komp.... i weszlam do jego poczty (wiem, nie powinnam ) ...Zobaczylam moze nie dowody zdrady ,ale cos , co potwierdzilo jego klamstwo... no i w mailu do jednej kurwa nie wiadomo kogo napisal, ze \"sam nie wie co go do niej ciagnie\" ....mialo to date wrzesniowa..... takze mojego zaufania na pewno juz nie bedzie mial.... dzis jak wroce do domu od rodzicow.... powiem mu... ze chce zeby zabral swoje rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cześć drogie panie. Jak tam samopoczucia po weekendzie? Angel teraz chyba już nie masz wątpliwości... Trzymam kciuki za Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... wrocilam wieczorem w sobote do domu..... przez cala droge do domu ukladalam sobie co mam mu powiedziec... ze ma sie spakowac, i to juz , i bez zbednych dyskusji.... Weszlam i pustka w glowie.... Powiedzialam ze to nie ma dluzej sensu, ze za wczesnie razem zamieszkalismy i ze chcialabym zeby zabral swoje rzeczy... Juz podczas pierwszego zdania zaczelam plakac... Mimo tego co zrobil, czego nie zrobil i w ogole - mi nadal na nim zalezy (nawet teraz lzy mi leca jak to pisze) Powiedzialam tez ze niezaleznie od tego co zrobi - ja zdania nie zmienie... nie mozemy juz byc razem.... :( i mimo tego ze na poczatku chcialam po prostu go wywalic za drzwi - nie potrafie tak i postanowilam rostac sie pokojowo... dalam mu pare dni na znalezienie czegos ... i do srody ma go nie byc... :( on mowi ze zawsze bede mogla na niego liczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel gdzie on mieszkał zanim się wprowadzil do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×