Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

do sklepu juz nie zdaze , zreszta nie mam za bardzo z czym a sponsor daleko ;) hmm nowy sweterek jest ok , pasuje jak ulal do nowych spodni... :D , tylko one sa bardzo \"przylegajace\" ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wymysle... mam w domu godzine na zrobienie porzadku z wlosami (prostownica) i na \"seans\" przed szafa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spotkania nie doszlo.... 😡 😠 umowilismy sie na 19.30. Wczesniej troche smsowalismy :) , o 19 z minutami dostalam kolejnego ze : czeka na brata ,ktory stoi w korku (szczerze mowiac to pierwszy raz uslyszalam ze ma brata :O , no ale on tez z kolei nie wie ze mam rodzenstwo... ) i nie wie ile mu sie jeszcze zejdzie... byc moze jeszcze godzina ... hmmm ..i ze moze najlepiej to przelozyc na jutro 😠 W pierwszej chwili bylam wsciekla.... bo : wlosy wyprostowane, sliczny delikatny makijaz zrobiony , juz prawie ubrana i mialam mu cos niemilego odpisac...ale... pomyslalam ze to by wygladalo ze baaaaaaaardzo mi zalezy na spotkaniu z nim ,wiec nie dociekalam czy brat wzial jego samochod, albo cos w tym rodzaju...tylko napisalam inaczej... ze skoro nie wie o ktorej bedzie mogl sie spotkac ,to moze rzeczywiscie lepiej to przelozyc . I niech zdecyduje :P i da mi znac ,bo nie wiem czy mam sie szykowac dalej .... Do tej pory nie dostalam odpowiedzi 😡 😡 i co ja mam z nim zrobic ? 😠 ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajmy się zwariować wrzucaniem wszystkich facetów do jednego worka...słuchaj no może faktycznie wypadło mu to co mówi,musisz gościa wyczuć, i brawo za to,że nie dałaś się ponieść emocjom,udawanie że kobiecie nie zależy to najlepsza metoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, Angel fajnie ze wracasz do życia, cieszy mnie to, ale nie daj sie znowu wciagnąc w jakieś głupie gierki. jak facet odwołuje tyle razy spotkanie to znaczy ze cos jest nie tak. Bierz się za kolejnego hahahhaa W Wawie taki wybór ciasteczek że tylko brać i smakować :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poki co on milczy ... ja NA PEWNO pierwsza sie nie odezwe . W zyciu ! W sumie to on zawsze pierwszy sie odzywal ,ale skoro on odwolal spotkanie ,to chyba do jasnej chole*y , on powinien zaproponowac kolejny termin , prawda ? :) On po prostu nie wie co traci ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie teraz moja kolej na odwolanie spotkania :P najpierw on sie rozchorowal, potem ja wyjezdzalam na weekend, a teraz znow on czekal na brata ... :P bedziemy tak sie bawic w kotka i myszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kobitki:) Goździku, dzięki za info o pończoszkach. Cieszę się, że tak dobrze bawiłaś się na balu. Mi też wypad piątkowy się udał ;) Ciekawi mnie, czy utrzymujesz jeszcze kontak ze swoją tzw. dwójeczką? Tak, masz racje co do córci, ona uwielbia jak jej pomaluje paznokcie, juz nie wspomnę, że czasem tak leciutko muszę pomalowac jej powieki cieniem... ;) Czy Twoja córka miała też \"fioła\" na punkcie staniczków? Bo moja po prostu aż się nie może doczekać kiedy będzie nosić... Widzę, że w niedzielę szykuje się podwójna imprezka: Angel i Goździk obchodzą imieniny :D to gdzie ją organizujecie? Kawa, niedługo też szykujesz impreze, można rzec, ze Ty młoda d*** jesteś :P :D Chciałoby się mieć znów te 27 latek, choć w sumie ja mam zawsze 17,5 ;) Angel. odezwał się ten Twój potencjalny kandydat na faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik .... ja mu to kiedys napisalam jak rozmawialismy na tlenie (moze on tego nie pamieta ;) ) ze ja lubie konkretnych facetow ... a ze taka rozmowa jest do du.y to wiem :O Szkoda ze nie mam jakichs swoich bardziej aktualnych zdjec, bo bym sie zalogowala na jakiejs sympatii ;) Czesc stala :D ta nasza gozdzikowo- angelowa imprezka bedzie w polowie drogi Warszawa - Poznan :D ;) chetnych zapraszamy - impreza prawdopodobnie pod golym niebem przy trasie poznanskiej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała a w twoim życiu jest nowy mężczyzna?no właśnie nie wiem jak to z tobą jest,życie osobiste poukładane i nudnawe czy nie czy jak,opowiadaj, powiek mojej córce nie malowałam jeszcze udało mi się wytłumaczyć przynajmniej narazie,że jeszcze na to za młoda;) ale dorwała się raz do tuszu do rzęs i wcale się nie przyznała,ale potem tak na nią patrzę a rzęsy piękne czarne,zero rozmazania,brawo;) u nas norma że przed wyjściem typu imieniny czy coś w tym stylu perfumy muszą być,mam amor amor one są w miarę delikatne,pożyczam jej;) co do staników,to bardzo uważnie mnie wciąż ogląda,i widzę że jest coraz mądrzejsza i coraz bardziej spostrzegawcza,zaskakują mnie jej uwagi na różne tematy... Angel impra w połowie drogi?;)to może nie na trasie ale np.Bydgoszcz?może jeszcze nie w tym roku,ale kto wie w przyszłości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku raczej sie nie wyrobie , ale za rok mozemy juz cos myslec ;) wiecie co.... nie wiem jak Wy ...ale hmmm np. latem moze bysmy sie spotkaly gdzies posrodku ? :) (wziac mape ,poprowadzic linie proste z paru miest i zobaczyc gdzie sie przetna ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ty to masz romantyczne nastawienie do życia;) ale czemu by nie,pomysł bardzo bardzo:D w sobotę muszę odbębnić obowiazek wobec rodziny i wszyscy na kawę i kolację:O ale wieczorkiem przychodzą znajomi i zostaje młodsza i konkretniejsza część rodziny;) i pijemy wódkę:P a potem idziemy się pobawić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w szoku nie jestem (trudno mnie zaszokowac po ostatnim facecie ;) ) , chociaz przyznaje ze \"wydawalas\" mi sie mlodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurczaki pobiłaś mnie wiekowo:P do tej pory to ja tu robiłam za seniorkę:P hahaha, a tak poważnie to żaden szok,ja jestem przecież rocznik 75, a córeczkę macie malutką patrząc na wasz dorobek wspólnych lat:D aha no i jak się domyślamy,mąż nie jest albo nie był jedynym twoim mężczyzną w ciągu tych 13lat...samo życie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×