Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

heh, ja kiedys mialam i tlen wlaczony i gg ... teraz wlaczam w pracy \"tylko\" gg, bo czasami rozmawialam z trzema osobami na raz i sie gubilam troszenke ;) a co do kina ,to nie wiem ... wieczorem sie widzimy ,wiec wszystko zalezy ..jak dzis pojdzie...a czuje ze moze byc ciekawie... :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_maja
żeby było wesoło i użytecznie jakiś zestaw kosmetyków np.Axe i do tego butelka dobrego alkoholu, na pewno się facet ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, to już masz prezent dla Miśka... Axe i winko... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no właśnie, dziewczyny, tak sobie kiedyś myślałam, że my tu tak sobie bleblamy, a to już nic nie ma wspólnego z prezentowym topikiem... może założymy inny temat, aby takie jak wyżej wpadki się już nie zdażały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala, ja mam razem komunikatory w domu ... w pracy wolalam se rozdzielic ;) a co sie bedzie dzialo wieczorem? :classic_cool: nie wiem ... :P ale po ostatniej rozmowie (dzis rano na gg) musialam wyjsc z biura na dwor zeby lekko ochlonac... chyba troche w zlym kierunku idziemy ,ale hmm lepiej grzeszyc i zalowac ze sie zgrzeszylo ? czy zalowac ze sie nie zgrzeszylo ? Troche krotko sie znamy... hmm ... i nie wiem ... na co sobie (jemu ? ) pozwole... nie wiem tez co on mysli ... przeciez sie go wprost nie zapytam \"sluchaj , a czy Tobie chodzi tylko o sex ? \" ??? Juz widze jak mi mowi prawde , zreszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do grzeszenia... to ja raczej sie już nie wypowiadam... natomiast Ty jesteś wolną osóbką, więc należy Ci się odrobina pikanterii, ale żeby tak już od rana o takich sprawach pisać.... ??? !!! hihihihihi nie rozmyslaj na zapas o tym co może być lub nie, a czy jemu chodzi tylko o seks, to powinnas to wyczuć, w końcu masz już jakieś doświadczenie w tych sprawach ps. chyba każda kobietka chciałaby wiedzieć, co tak naprawdę myśli facet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam wszystko za urzadzenie do czytania mysli mezczyzn... oprocz Zuzy of course ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel... co ma być to będzie..Nie żałuj sobie. masz ochotę na mięsko - jedz. Jesteś wolna, a czy jemu chodzi tylko o sex? A moze niech on się zastanawia czy Tobie chodzi tylko o sex? hehehehhe :P Nissan navara kategorycznie odpada..Toyota hilix też..Boshe co za badziewia. Byliśmy na jeździe próbnej...Hałasują jak traktory, w środku wykończenie badziewne, plastiki jak w polonezie..Masakra. Wpadł mi w oko nissan x-trial (Miśkowi sie nie podoba), jemu wpadła w oko toyota RAV-4... no i jeszcze fajny jest mitsubishi outlander.. A dlaczego taki typ auta? Bo ładny ;) Nie wiem..Odkąd szef ma autko w tym stylu i czasem jeździmy to stwierdzilismy ze całkiem fajne są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze Audi Q7 ? :classic_cool: ** ja juz po spotkaniu ............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, to audi nawet mi się podoba :D , skuście się Kawa z Miśkiem na takie autko Angel no i jak się udało spotkanie? coś więcej się dowiedziałas o ... hmm.. jego myslach ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie poznalam jego mysli, tylko czyny ... W sumie do niczego nie doszlo... (chociaz nie powiem checi byly ... moze to stres ? trema ? ) ale mimo tego... DZIWNIE sie czuje z tym wszystkim ... dzis mam kaca x 2 i to chyba tyle w temacie pt. \"tajemniczy z Wawy\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ochłoniesz i będzie dobrze. Kac ma to do siebie, że znika i szybko się o nim zapomina... A jeśli źle się czujesz odnośnie osoby pana z wawy... to zawsze możesz się do niego nie odezwać... w końcu nie masz go wpisanego w dowód :) mam nadzieję, że dziś będzie ciut cieplejszy dzień niż wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz Goździku na początek lipca prognoze temp. w Pobierowie Poniedziałek, 02.07.2007 23 (noc 12) °C 1004 hPa Deszcz: 2.8 mm Wiatr: 11 km/h Wtorek, 03.07.2007 22 (noc 13) °C 1003 hPa Deszcz: 0.4 mm Wiatr: 3 km/h Środa, 04.07.2007 21 (noc 14) °C 1018 hPa Deszcz: 0.1 mm Wiatr: 6 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal mi dziwnie... ale hmm wlasnie o to chodzi ze w sumie to chcialabym sie do niego odezwac... ale nie wiem wlasnie...czy powinnam ... sytuacja troche jest skomplikowana ... jak cale moje zycie zreszta :O ps. nie doszlo do niczego ,bo byly problemy "techniczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala , bardzo blisko jestes w domyslach ... Pomijajac juz moja glupote + \"wyglodzenie\" w pewnej dziedzinie... to spotkalismy sie na miescie...ale tak \"iskry\" lecialy ,ze niewiele myslac , zaproponowalam zmiane \"lokalu\" na swoj wlasny ... w domu otworzylam wino, on nie pil ,bo samochodem przeciez byl... wiec pil soczek ... i no hmm nie wyszlo... :O oczywiscie zapewnilam ze nic sie nie stalo itp... i ze sie zdarza ..(choc mialam pierwszy raz w zyciu taka sytuacje... ) jestem w tej chwili juz mniej zniesmaczona ..bo wlasnie sie odezwal.. myslalam ze stchorzy po takiej akcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jesteś zniesmaczona tylko rozczarowana chyba? ;) ale niesłusznie moim zdaniem, bo takie akcje się zdarzają... cóż, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zniesmaczona to bylo dziwne okreslenie... ale w sumie dziwnie sie czulam bo pierwszy raz mialam taka akcje... bylo minelo .... moze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×