Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel, a może ciąża urojona??? ;) ;) ;) a a\'propos tych pogaduszek przez telefon - wychodzi na to, że my babki jesteśmy jednak bardziej konkretne. też miałam kiedyś takiego absztyfikanta, wydzwaniał namiętnie i na tym się skończyło. no dobra, wkleję Wam dowcip na rozruszanie ;) Wojsko ;) Irak >Polska baza. Przyjeżdża generalicja i pytają: >- Jeść co macie ? >- Mamy! >- Pić co macie? >- Mamy! >- Dupczyć co macie? >- Mamy! >Za miesiac ta sama sytuacja. Generał: >- Żarcie wam dowozimy, picie wam dowozimy, ale skąd dupczenie? >Na to szeregowy: >- Tam za rogiem stoi wielbłądzica, Panie generale... >Poszedł więc generał, zrobił co miał zrobić, wraca (zapinając rozporek) i mówi: >- Hmmmm ...troche stara ta wielbłądzica.... >- Stara, stara ... ale do burdelu jeszcze podwozi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dodam swoj ;) *** - Mamuś poradź mi jak chłopa wyrwać jaki on ma być? - Córko przedesyćkim to ma być łoscędny,troche psygłupi i nierusany... Za parę dni córka wpada do domu i krzyczy do matki: - Mamuś mam chłopa idealnego mój ci on bedzie...- Byłam z nim w hotelu na trasie... - i co? - pyta matka. - no i jak wesli my do pokoju to stały dwa łóżka - on mówi: \"złączymy oba coby z dwóch nie korzystać\" - No to łoscędny - mówi matka - a psygłupi trocheś? - pyta matka - Mamuś psygłupi bo poduszke zamiast pod głowe pod tyłek mi podłożył... - A nierusany ?!? - pyta matka - Mamuś na pewno ci nierusany bo jesce folijke miał na siusiaku ! ! ! *** :D :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomnialam że mamy równo okres hahahaha ja miałam dostać wczoraj a dostałam na weselu, fajnie co? Hehehehe Angel zrób sobie test ciażowy...te wszystkomające telefony komórkowe no ;) ahhahahahahhahhaa zaraz jade do domku....:P Dzisiaj robie na kolacyjkę dla mojego Misiulka szparagi :) On je uwielbia :D Niespodzianki niestety nie będzie bo już je zobaczył (uroki wspólnej pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomnialam że mamy równo okres hahahaha ja miałam dostać wczoraj a dostałam na weselu, fajnie co? Hehehehe Angel zrób sobie test ciażowy...te wszystkomające telefony komórkowe no ;) ahhahahahahhahhaa zaraz jade do domku....:P Dzisiaj robie na kolacyjkę dla mojego Misiulka szparagi :) On je uwielbia :D Niespodzianki niestety nie będzie bo już je zobaczył (uroki wspólnej pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczyny, weszłam, aby się przywitać i miło, że kilka z Was zauważyło, że mnie nie było :) Niestety wypadek losowy mi nie pozwolił być z Wami prze te dwa dni, byłam na pogrzebie :( przygnębiło mnie to troche, raczydło straszna sprawa. Bardzo mnie ucieszyło to, że nasz Goździk sztuk dwa vel Rybka Zwana Wandą się pokazała (w końcu). I odczuwam zwyżkę optymizmu w Twoich wypowiedziach 🌻 No i gratuluję domu, czy już masz plany budowlane i miejsce gdzie takowy postawisz? czy też po prostu kupujesz już istniejący? Twoje podejście do tematu małżeństwa i seksu przemałżeńskiego jest mi zrozumiałe, ale dla niektórych może wydawać się staroświeckie, ale to już jest każdego indywidualne podejście i sprawa sumienia. Zgadzam się tutaj z Goździkiem nr1 że pewne poglądy bardzo mogą się zmienić po upływie iluś tam lat, po przeżyciu pewnych spraw i okoliczności. Życie nie jest albo białe albo czarne (co napewno bardzo by ułatwiło sprawę). Zdarza się zblądzić człowiekowi i czasem może to nie być zgodne z jego poglądami... Mówiąc krótko, nigdy nie mów nigdy :O Jak już jestem przy Goździkowej... to gdzie fotki dla mnie????? :P Angel, fajnie, że dobrze spędziłaś czas w Bełchatowie (piękne miejsce nad jeziorkiem). Podejdź do tego spotkania właśnie w ten sposób, że poznałaś piękne miejsca i spędziłaś dobrze czas. A że nie było jakis tam deklaracji, to nawet lepiej. Pisz z nim tak jak do tej pory, a czas pokaże o co tak naprawde chodzi w tym wszystkim. Fakt, że odległośc moze być jakąś przeszkodą...ale... co ma być to będzie. Lubniewice znam też i ja :) byłam tam swego czasu na zimowisku :D Kawa, cieszę się, że weselisko Ci się podobało i że wybawiłaś się. Czy z tym welonem to prawda? rzucałaś się na niego....???? ja zawsze starałam się uciekać jak najdalej od welonu :D No to się nagadałam z klawiaturą ;) zajrzę na chwilke do Was jutro, a po jutrze będę już częściej ;) Pozdrawiam i życzę udanego wieczorku - a niektórym smacznych szparagów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Stala ... przykro mi z powodu pogrzebu 🌼 , mam nadzieje ze juz Ci nie jest tak smutno ps. dostalam okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel gratuluję okresu hehehhehhehe Stała - oczywiście że się nie rzucałam na welon!!!!!! Wg mnie to wygląda żałośnie jak ktoś to robi....Pamiętam jak na weselu mojego brata bratowa rzuciła mi welon złapałam lecz za drugi koniec złapała taka jedna zołza i zaczęła go szarpać..Puścilam żeby się nie podarł..Szkoda welonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon, welon... Ja tam przed nim zawsze uciekam, żeby nie było dodatkowej poruty, a i tak znów na ostatnim weselu na mnie spadł, złośliwie! :-0 😭 Wstyd tym większy, że potem przed muszką panowie uciekali jeszcze bardziej chyżo... W końcu się jakiś zlitował nad leżącą dłuższą chwilę na podłodze. :-0 ;-) Gratuluję okresu, Abiołku. :D Miłego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :D 🖐️ mam przed soba 25 stron specyfikacji, ktora musze zliczyc na 3 sposoby .. uwielbiam tego klienta.... :O mam tydzien na to .....ale jak tego nie zrobie dzis czy jutro, to tym bardziej mi sie nie bedzie chcialo... lypaaaaa dobra...wyciagam liczydlo ;) milego dnia.... ps. ja przed welonem tez uciekam..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja u mojego brata złapałam welon, a żeby było śmieszniej muchę złapał mój partner (w sensie, nie życiowy tylko ten, z którym przyszłam) - i to zupełny zbieg okoliczności, bo rzucane były jednocześnie i welon, i mucha. chłopak się ucieszył, a ja.... modliłam się tylko, żeby nam się całować nie kazano, albo inne głupie zwyczaje. i to był mój drugi raz, kiedy złapałam welon. a trzeci będzie pewnie już mój własny ;) kiedyś, gdzies... ;) bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trzech ? ja zlapalam tylko raz... pozniej byl moj :O jak widac sie pospieszylam :O ps. skonczylam liczenie, pomylilam sie tylko o jedna sztuke...ale ani mysle liczyc drugi raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ super ta \"dieta\" ;) , szkoda tylko ze mozna ja przeprowadzic w wirtualnym swiecie... :P dzis czwartek... jeszcze tylko jutro i weekend ... jutro sie musze urwac troche z pracy , bo urwalam se na tych moich wyjazdach jakas blache pod autem...i teraz mi stuka o tlumik :/ ... jakies sruby mi sie poodkrecaly cholera ... wczoraj robilam WIELKIE PORZADKI w domu , nawet o balkon zahaczylam i w koncu uprzatnelam uschnieta tuje ...ale niestety sily mialam tylko tyle zeby ja zapakowac w ogromny worek na smieci . Przeciagnelam to jeszcze po podlodze z balkonu do przedpokoju (oczywiscie pozniej wielkie odkurzanie ..) i teraz czeka na cud. Czyli na kogos kto mi to wyniesie na smietnik :O tak to jest jak sie chlopa nie ma w domu :/ Idziecie gdzies na \"wianki\" w sobote ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wianki sie puszcza na wode ;) to taka tradycja w noc swietojanska :D u nas tez sa festyny, koncerty , pokazy , zajecia sportowe , wrozby ...a ja pojde se chyba na Kasie Kowalska :) w sobote wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, to się może wymienimy obecnością - wybieram się na Leningrad Cowboys. Jeśli Cię wypatrzę, to na pewno uszczypnę w ramię ;-) Miłego dnia, dziewczyny! 🌼 Kawa, mam nadzieję, że nie będziesz musiała kuć ścian? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten ciężki dzionek 🖐️ ledwo dziś dysze, czy u Was też taka parówa jest za oknem? Kawa, współczuje Ci tej instalacji, czeka Cię chyba kope roboty. Ciekawe co u Goździkowej słychać, coś umilkła ostatnio. Jak zakończenie w przedszkolu się udało? Macham do Was łapką, ale niezbyt energicznie, bo ta pogoda mnie rozwala normalnie. Miłego dzionka życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez parno :O z instalacją nie wiem - dzisiaj przyjdzie spec od tych spraw... u nas beda grali :verba, lady punk,piasek, bracia - wszystko gratis. I rejsy statkiem na Odrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni dziś kolega z de,cześć jestem niedaleko ciebie i mam wolny czas do jutra może byśmy ten czas razem spędzili?na co ja:spotkać się możemy dziś po mojej pracy na kawę ale do jutra to nie wchodzi w grę,no to on zobaczy jak tam wszystko u niego i jakby co to się odezwie, znaczy oczywiście że królewicz obrażony,że mogę i chcę mu poświęcić 2godz.a nie że do jutra,o rany co z tymi normalnymi wszystkimi się stało??że niby ja koczuję przy tel i czekam i wszystkie moje plany etc. w łeb,bo jaśnie wielmożny pan oświadcza,że ma dla mnie parę chwil ale od razu,bo mu się w planach zawodowych niespodziewane okienko zrobilo:P hm temu panu już chyba podziękujemy:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×