Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

z tą naszą klasą to widzę,że sytuacja jak z kafe,serwery nie dają rady, trzeba się przenieść gdzieś gdzie może nie jest takie oblężenie,coś proponujecie?forum o szydełkowaniu może?albo haft krzyżykowy czy cuś,może nie będą aż tak oblężone:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po, obejrzeniu tego, to dziwiłam się, że mamusia tych bliźniaków nie znalazła się w wariatkowie :O ps. pisałam Wam może o tym, że napisał do mnie znowu chłopak (no już nie taki chłopak, w moim wieku ;) ) sprzed lat, nie wiem jak ma go nazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko jedno: hehehehhehe, czy jest tu wśród nas choć jedna, do której nie odzywa się lub w życiu której nie pojawia się regularnie, albo przynajmniej raz na jakiś czas,ktoś z przeszłości albo ktoś trzeci? to było pytanie retoryczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie wiedziałam że oni mają takie jaja w domu\" gozdzik , to nie jest tak jak myslisz ;) moja znajoma tez brala udzial w tym programie i UWAGA miala wynajety (przez tvn) jakis inny dom na dwa tygodnie :O , bo u siebie nie miala warunkow do tego zeby pomiescic te wszystkie kamery , sprzety itp. Moze tez tak bylo w tym przypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrrrrryyyy zle przeczytalam Twoja wypowiedz... a przeczytalam \" nie wiedzialam,ze oni maja tak w domu\" w sensie \"urzadzenia\" mieszkania :O wtorny analfabetyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie,wiem niestety że rzeczywiście było u nich tak jak pokazali, chodziło mi o to,że ja ich znam ze strony imprezowej,a nie domowej, coś tam wspominali kiedyś że chłopaki to wulkany energii,ale nie wiedziałam że aż tak u was jest śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie chodziło mi o to, że WY jesteście gupoty (chociaż..... ;) :P :D) po prostu jak siedzę w tabelkach to nie mogę się rozpraszać bo jedna cyfra robi dużą różnicę. Nianię oglądałam i byłam w ciężkim szoku. jak można dopuścić do takiego stanu... masakra. a nasza-klasa całkiem fajna, tylko popularność ich przerosła i nie dają rady. goździk, znalazłaś mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec dnia wrzucę tu przypadkowo znaleziony krótki aforyzm,jeszcze drążąc temat romansów: \'nie ma romansów nieskonsumowanych\' co wy na to?ciekawa jestem... to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goździk, widzę, że głodnemu chleb na myśli :D ja się nie wypowiadam - mówiłam, że dla mnie romans = pukanie, także już chyba nic nie muszę dodawać. niech się wypowiedzą nasze forumowe romantyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, czy Ty aby jakiejś pracy na temat romansów nie piszesz??? i zadając kolejne pytania, bierzesz nas pod włos... ;) Forumowa romantyczka odpowiada... :P dla mnie romans, jest już sam w sobie konsumpcją, a że czasem dochodzi do tego jeszcze \"pukanko\", to już efekt uboczny :P RzW szukam Ciebie na naszej klasie, tylko odpowiedz, czy jesteś tam na pewno, abym nie przesiedziała na daremno całego dnia w poszukiwaniu pewnej Rybki 🌻 A tak w ogóle to witam piękne panie w piekny środowy poranem, dodam że na Śląsku słoneczny i nadal mroźny ze śniegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdziku szt 1 - dziekuje za zaproszenie do naszej -klasy :D Obiecuje ze najpozniej w sobote zrobie tam se profil :classic_cool: , bo bede miala troche wiecej czasu ... Stala , u nas na szczescie jest tylko mroznie :) , sniegu nie widac i mam nadzieje ze tak bedzie jeszcze jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nikogo pod włos nie biorę,zadaję życiowe pytania;) u nas śniegu niet na szczęście,ale mroźno i miejscami ślisko,przekonałam się o tym z zaskoczeniem jak przejeżdżałam koło jeziora i hamulce nie bardzo działały:O Stała u nas w nocy znów była wróżka zębuszka,po raz 6:) do naszej klasy wejść dziś od rana nie można,to się pewnie nie uzależnię,bo mnie szlag trafia jak wciąż serwer przeciążony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, jestem, jestem! :-D 🌼 Tylko pod własnym imieniem i nazwiskiem i takiego też mam przypisanego maila. Jako ktoś obecnie z Warszawy, ale po liceum w Brombergu. ;-) To może być trudna zabawa... ;-) A i ja rzadko wchodzę na tamtą stronę, bo mi się wciąż zawiesza... :-0 Ależ mgła. A mnie znów zapytano, czy nie chciałabym jakiegoś sprzętu agd w ramach prezentu, bo firma sponsoruje. To chyba wszystko w temacie romantyzmu, co miałabym do powiedzenia. A sam romans - jeśli już deklarujemy, że coś nim jest, to nie musi sprowadzać się tylko czy aż do seksu. Istnieje coś takiego jak zdrada psychiczna czy emocjonalna. Nie wiem, czy nie gorsza niż fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentna z Ciebie osóbka Rybko :) ale jestem uparciuch i mam nadzieję, że uda mi się :D tylko jeszcze jedna mała podpowiedź, czy ujawniłaś swoją buźkę na w/w stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała tkwią w tobie ukryte zdolności szpiegowskie?:classic_cool:;) a co do tego zdania z romansem to pewnie właśnie o to chodziło,że tak czy tak to skonsumowanie=zdrada fizyczna/psychiczna/emocjonalna do wyboru,albo wszystkie opcje naraz dziś you can dance,ciekawe kto odpadnie,bo ostatnio odpadła już najlepsza hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj miałam \"wolne\" -byłam znowu w Bydgoszczy a potem pół dnia łaziłam po sklepach w Poznaniu.Z zakupów - tylko buty dla Misia. A na trasie w drodze powrotnej prawie TIR nas nie zabił..Dobrze że Misiek ma refleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Kawa no to nieźle:O a Angel co taka zadowolona od samego rańca,hę?;) zresztą ja też od rana pełnia optymizmu,bo co prawda zimno jak diabli,ale jest słońce!!to ostatnio rzadki widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) u mnie słońce już czwarty dzionek :D aż chce się żyć!!! Goździk, bo ja taki James Bond w spódnicy jestem ;) a poza tym, jak zauważyłyście, jestem tzw. kura domowa, więc to jedyna rozrywka między 10-14 ... :P Kawa, piraci drogowi jesteście, czy cóś? Angel nad wyraz wczesnie dzis zawitałas na forum... hmmm... zastanawiające czas na łyczek kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała jaki entuzjazm od samego rana:) i tak trzymać!James mówisz?rozrywka?zawsze można to przerobić na zawód i brać za to sporą kaskę,pomyśl;) tak przy okazji martini to i ja bym chętnie spiła, ja tam coraz bardziej jestem pewna,że się na naszej-klasie nie będę zbytnio uaktywniać,szlag jasny mnie trafia z tym ich serwerem:O nie mam nerwów,za stara jestem czy cóś/cy cuś :D Stała jak tam relacje małżeńskie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×