Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no i widzisz Angelowa morał z tego jeden trza czasem słuchać starszych i się nie smucić tak jak mówię uśmiech i do przodu:);) a co do tego panieńskiego,hm Kawa jak myślisz?bo ta stówa wpisowego to moim zdaniem grube przegięcie,jest możliwość że chcą zebrać trochę ludzi,żeby koszt był mniejszy dla organizatorów tych którzy to taaaki prezent wymyślili, z drugiej strony patrząc jest okazja na fajną zabawę,ale ta mało duża sumka w całości 2stówy kurde tyle to bym może dała w prezencie ślubnym:O a nie tak sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja myślę? (cześc tak poza tym) - pomyślałabym że zapraszają mnie tylko po to żeby kasę ściągnąć - bo skoro na wesele nie proszą a proszą na panienski (płatny) to czułabym się jak sponsor imprezy i olała to z góry na dół. Za taką kasę to ja bym sobie mogła świetną imprezę zorganizowac i sobie tą bieliznę kupić! Hehehehhhe Ja już mam kilka fotek na kompie. Zaraz postaram się podesłać coś :) Angelka najlepsze są nieplanowane fajne wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mi sie wydaje ze to troche duzo... no i kurde , jak ja robilam swoj wieczor panienski, to ja placilam za jedzenie czy alkohol, a nie kazalam sie ludziom zrzucac . Rozumiem - na prezent , ale kurde na cala reszte ? :O A tu swiadkowa naogladala sie amerykanskich filmow :P , wymyslila najpierw SPA , potem jakis prezent jeszcze i jeszcze jakies niespodzianki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tak naprawdę to panieński wieczór powinna organizować świadkowa (główna druhna) wraz z opłatami, ale państwo młodzi są świadomi że to spory wydatek więc często sami za to płacą. Pierwszy raz sie spotykam z jakąś formą zmuszenia kogoś do zapłacenia. To tak jakbym się miała hajtać - i kazała ludziom płacić za jedzenie i alkohol i jeszcze prezent kupować... Żałosne i nietaktowne moim zdaniem... Kumpela organizowała panienski w hotelu z basenem, solarium i salą imprezową - za wszystko sama płaciła - bo w koncu to ona się żegna ze stanem panieńskim. Fotki poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to widzę,że mamy podobne zdanie w temacie tego panieńskiego,bo już myślałam że tylko ja uważam że 2stówy to przegięcie Kawa dzięki za foty,najlepsze te blondyny na motorach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mase zdjęć z samego meczu żużlowego, ale to raczej Was nie będzie interesować :) MAło było czasu na zwiedzanie - praktycznie ciągle w drodze - samochód-żarcie-samochód-prom-samochód-hotel. Tyle co widziałam zza szyby samochodu - duzo zieleni, masa pól, wiatraki, krówki, owieczki, konie, znaki drogowe z łosiami i pełno małych domków z drewna pomalowanych głownie na ciemną czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do swiadkowej ,ze z przykroscia musze zrezygnowac z uczestnictwa. I ze wszystko wyjasnie Pannie Mlodej po imprezie (bo przeciez nie bede psuc jej niespodzianki) , no trudno... jakbym szla na to wesele , to inaczej bym do tego podchodzila... a tak ? :O no niewazne ;) dzis jak wszystko dobrze pojdzie spotykam sie z kolezanka wieczorem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wam babki opowiem,jestem w głębokim szoku jeśli chodzi o to,że jeszcze są uczciwi ludzie na tym świecie:) w miniony weekend któregoś dnia byliśmy na obiedzie,auto zaparkowane przed restauracją,wychodzimy leje,mój szanowny o kurde znowu jakaś wizytówka za wycieraczką,eee pewnie znów reklama rzuca ją do auta,ja patrzę a to wizytówka jakiegoś człowieka o obco brzmiącym nazwisku,z drugiej strony dopisek po ang. że w sprawie uszkodzenia prosi o kontakt tel. w poniedziałek...o co chodzi?wysiadamy a samochód z boku tył odarty tak dosyć mocno,facet jak wyjeżdżał z parkingu,i ok telefon podał polisę itd. jestem serio w pozytywnym szoku:) ciekawe czy jakby to był Polak czy też by był taki uczciwy,zagadka:D a facet sobie z lekka uszkodził nówkę bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze spojrzeliscie co bylo tam napisane :d ja mam swoj samochod leciutko (na srebrnym metalicu prawie nie widac, chyba ze sie dobrze przyjrzy) zarysowany , i z przodu i z tylu ... Ciasne parkingi.... :O ale niestety nigdy nikt mi nie zostawil zadnej wizytowki ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie szok, dobrze że nie wyrzuciliscie tej wizytówki. Generalnie w Polsce jest zasada - nikt nie widział spieprzamy. Mimo że to i tak z ubezpieczenia by poszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc krótko mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu:) teraz to chyba każdą ulotkę oglądnę z 5razy zanim wyrzucę,albo będę wszystkie magazynować hahahhaha e szybko by mi się samochód zapełnił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam że zawsze jak wracałam z Wawy to miałam za wycieraczką stosy reklam od pań do towarzystwa. Dla faceta to byłby dobry pretekst żeby to zbierać hahahahha Witam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , jestem wrozka : :P bedzie ladnie i slonecznie ,ale niewykluczone zalamanie pogody ;) ja poprosze numery na najblizszego totka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulwa Kawka mam nadzieję że się mylisz,sprawdziłam i się wkur no zdenerwowałam:D o numery na totka to by było to,najpierw człowiek by wyjechał na super i dłuuugie wakacje a potem...by się pomyślało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukałam jeszcze trochę i okazuje się,że każde miejsce przepowiada inną pogodę hahhahaha czyli morał z tego jeden abo będzie ładnie abo nie okaże się tego konkretnego dnia w tym konkretnym miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zabieg w SPA to zorganizuj sobie wieczór panieński, albo expanieński i niech się koleżanki zrzucą na zabieg w SPA i dodatkowo na prezent, drinki i żarcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×