Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a co do roku szkolnego,to sobie wyobraźcie że moja córka nie może się doczekać,codziennie pyta ile jeszcze dni,liczy,bo Ona chce już do szkoły i do swojej koleżanki,z którą nie widziała się całe wakacje:) Kawa no podręczniki kupione,to najważniejsze plecak z zeszłego roku wydałam na niego full kasy więc niech z 2lata chociaż go ponosi, i tyle nic więcej nie kupuję do poniedziałku pewnie wtedy dopiero pani dzieciom powie co kupić jakie zeszyty itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest "didle" ? czy jakos tak ? no gozdziku, moja ty sex bombo ;) , dzialasz na facetow, oj dzialasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowy piątek jak i brzydki pogodowo weekend już nikogo chyba nie dziwi:O e ja mimo to humor mam superowy,wczoraj wieczorem na piwku no i jakoś tak mi się ciągnie to pozytywne nastawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie wczoraj dzionek wesoły, popołudniu odwiedziliśmy znajomych którzy sie w październiku hajtają. Tak się zagadaliśmy że wróciliśmy do domu o 2 w nocy. Oczywiście ja robiłam za kierowcę. Stąd dzisiaj później sie pojawiłam a jutro z samego ranka niespodziewany wyjazd weekendowy do Pragi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee , a juz myslalam ze to bylo zaplanowane i moze Ci sie oswiadczy ;) :D gosc mi sie wprosil dzis na obiad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Angel Angel Ty to znowu z tymi oświadczynami. Chyba bardziej na to czekasz ode mnie :D:D Ale nie martw się - jak dostane pierścionek to sie dowiesz :) A niezaplanowane wyjazdy są najfajniejsze :D Co robisz na obiad? Moze tez sie wproszę..głodna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo niezaplanowanych wyjazdow - wczoraj bylam we Wroclawiu ;) z R, w drodze do domu (zero korkow, raz mnie policja zatrzymala ,bo testowalam jego samochod , ale mnie puscili ,bo duzo nie przekroczylam ;) :P ) odwiedzilismy moich rodzicow :classic_cool: , to bylo wydarzenie roku :P ;) dzis ledwo zywa w pracy :O i oczy na zapalkach ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, z R. byl wyjazd do Wroclawia , ale jak wracalismy okazalo sie ze musze podjechac na chwile do rodzicow ...wiec wyszlo to przypadkiem ;) Lepiej pozno niz wcale :D ;) dzis znow sie nie wyspalam , do polnocy walczylam z komputerem 😠 dzis nie ma bata - ide spac o 21 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda żona po nocy poślubnej do swojego męża: - Może zrobisz mi kawę. Chyba, że tego też nie potrafisz.... Jak poznać, że facet miał orgazm? Chrapie. Skąd wiadomo, że facet ma ochotę na seks? Mówi: Podaj mi piwo... proszę. Dlaczego seks z mężczyzną jest jak serial brazylijski? - Kiedy zaczyna być interesująco, wszystko się kończy aż do następnego razu. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? Żona: Odmiany od czego ...? Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna? - Pół godziny błagania. Co mają wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka? Mężczyźni zawsze trafiają obok. Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie do lodówki. Dlaczego kobiety nie mrugają podczas gry wstępnej? Nie mają czasu. Co zrobić, żeby mąż krzyczał, kiedy uprawiasz seks? Zadzwonić do niego! Jak facet wyobraża sobie piekło? Kufle mają dziury, a kobiety nie. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a szympansem? Jeden jest owłosiony, śmierdzi i ciągle drapie się po tyłku, a drugi jest szympansem. ;) znalazlam na innym topiku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej popracuję max jeszcze do listopada i koniec...Szukam ambitnie pracy. W Pradze było fajnie, zaliczylismy zoo - potem może jakieś fotki podeślę.Jedną musicie zobaczyć KONIECZNIE hahahaha. Poza tym życie toczy sie dalej... W sobotę fryzjer, nastepny tydzien albo dwa jakaś parapetówa.. Tata w senatorium. Z urlopu nici. Moge pomażyć w tym roku o ciepłej plaży. Goździk jak tam szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babuchy:D Kawa co się tam u ciebie dzieje??? dzięki za pytania o szkołę:) wszystko ok,moja córka szkołę lubi, dziś test została w domu,nastawiłam budzik o której ma do szkoły wyjść,zakluczyć no i wrócić też ma sama pierwszy to raz,ale to już duża dziewczynka IIklasa:) i tak być musi,samodzielność,ale ile to człowieka nerwów kosztuje:) jak będę w domu wrzucę wam jej aktualne zdjęcie,chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, no co się dzieje? Po prostu firma przestanie istnieć i tyle... Czuję lekki lęk przed nieznanym no i smutek że cos sie konczy. A tapira zrobiłam zdjęcie specjalnie dla Was dziewczyny! Stwierdziłam że MUSICIE TO ZOBACZYĆ ! hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapir boski :D :classic_cool: gozdzik, jasne ze chcemy zobaczyc Twoja core :) , to juz duza pannica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, Twoja córa to niezła laska już...a co dopiero będzie potem! No śliczna, blondyneczka, zgrabna, długie nogi - no no! Angel nie trzeba było się bzykać po krzakach po nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik , no ladna juz masz ta swoja pannice :) Kawka, nie bzykalam sie ani w krzakach,ani po nocy ;) Pudlo :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×