Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Baw sie dobrze ;) i wypij se troche :D ja dzis bez % ,bo prowadze :) , zreszta za bardzo jestem zmeczona ,zeby pic w tygodniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhaa dooobreee!! Nie wiem czy sporo wypijemy, bo niestety znajoma jutro z rana do Wawy musi jechać, wiec raczej nie moze sobie pozwolić na kaca.No ale mam plana że wieczorem po sklepach połazę, przydałby mi się jakiś fajny nowy kostium coby ładnie na rozmowach kwalifikacyjnych wyglądac i dobrze się czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh, gupie :D ale Angel, swoja droga fajne te \"futerka\", bezowy by sie NA BANK ucieszyl ;) moze mu zrobie prezent na gwiazdke ;) a swoja droga tak sie zastanawiam, jak ja w grudniu na lotnisku wysiade.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh, gupie :D ale Angel, swoja droga fajne te \"futerka\", bezowy by sie NA BANK ucieszyl ;) moze mu zrobie prezent na gwiazdke ;) a swoja droga tak sie zastanawiam, jak ja w grudniu na lotnisku wysiade.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co ? :D u nas mrozu (jeszcze) nie bylo ;) Metaxa , chyba wzielas ze soba jakies jeansy /bluze i zakryte buty ? To wystarczy , przeciez samochodem (bo pewnie Cie ktos z rodzinki bedzie odbieral) mozna podjechac pod sam terminal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja miałam rano zonka z szybami,serio:O weekend,co robicie babki? wczoraj doznałam lekkiego szoku,jak zadzwonił mój dawny kolega,kiedyś tu o nim pisałam dawno temu,i zaprosił mnie na swoją imprę urodzinową,teraz w sobotę gdzieś tam na śląsku,i że chciałby żebym przyjechała no i że miejsce dla mnie uszykowane jest:D czy on już upadł kompletnie na głowę?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zaprosil Cie sama czy z mezem ? :classic_cool: ;) Ja jutro spie do poludnia - mialam pracowity tydzien ;) potem sie brykne na jakies zakupy :) do domu i znow spac , moze wieczorkiem gdzies wyjde :classic_cool: a niedziela? totalny relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny. Goździku nie martw się u mnie też rano był przymrozek, ale my podobny rejon kraju wiec nie ma co się dziwić. Wczoraj bardzo sympatyczne popołudnie i wieczór. Wypiłyśmy w kumpelą butelkę pinacolady, a dzisiaj mogłam sobie spać do 10:00 :P W planach miałam dzisiaj jeszcze wyjazd do Szczecina, ale jednak termin został przesunięty. Pochodziłam wczoraj trochę po sklepach za jakimś fajnym kostiumem i nic nie ma ciekawego... Myślałam że chociaz w Orsayu coś fajnego znajdę, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Promodzie maja super kostiumy - tzn garnitury - spodnie + marynarka :) , ze spodnica tez powinnas znalezc . mozesz kupic tam tez super princeske do zalozenia na biala koszule :) w ogole to kocham ten sklep , ostatnio omijam szerokim lukiem , bo termin ubezpieczenia auta mi sie zbliza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wpadłam się przywitac i sprawdzic rozkład jazdy autobusów.Jadę dzisiaj do fryzjera zrobic się na bóstwo hehehehe W środę znowu mam rozmowę kwalifikacyjną w agencji nieruchomości - II etap. Ale się wygłupiają z tymi etapami. Chyba mają za duzo ludzi na rozmowach a potem nie pamietają z kim gadali więc robią drugi raz hahahaa No i obleciałam fajne sklepy i nie było żadnego sensownego fajnego kostiumu :O Sam żakiet tylko fajny przymierzałam ale nie było do niego spodni..Tylko same takie jak dla starszej pani. No ale choruję na fajna kamizelkę. Widziałam fajne zestawienie na jednej wystawie - spodnie kamizelka i golf - wszystko w tonacji cremowo-brązowej. No ale sama kamizelka 120zł :O Wiec na razie się wstrzymam, w końcu za chwile bezrobotna bede, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robisz z wloskami ? :) ja dzis relaksuje sie w domu , zaraz zmykam do pralni odwiezc plaszcz , ale juz zaczyna na mnie wisiec ,wiec tak do konca nie jestem przekonana o slusznosci tego zadania ;) A pozniej milutkie popoludnie i wieczor w milym towarzystwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj były tu takie korki,że jak wreszcie się z nich wydostałam to ledwo dokulałam się na stację benz:O za to dziś olewam wszelkie kalorie i na start do kawy mam pączka hm a jakby tak lato trwało cały rok...Metaxa opowiedz jak to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a ja dzisiaj mimo urlopu - siedzę w biurze. Idę na rozmowę na 12-stą. No ale jeszcze jedna wiadomość - pamiętacie tą ciepłą posadkę co dziewczyna dostała po znajomości? Kierownik osobiscie do mnie zadzwonił żebym złozyła papiery bo szukają dwóch osób na zastępstwo, a potem jest duża szansa na stałe zatrudnienie u nich. Jedno ale - wymagają Kodeks administracyjny, kodeks cywilny, postępowania cywilnego, ustawę o zakwaterowaniu sił zbrojnych :O Pomijam oczywiście worda i excela . Więc dziobania sporo, no ale sam kierownik mnie poprosił, ma mnie na oku i wie że jestem koleżanką jego synowej...więc ... a nóż widelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli praca po \"znajomosci\" ? ;) trzymam kciuki jakby co :) ja nawet ostatnio nie zagladam w ogloszenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z agencji nieruchomości, oczywiście to nie jest ostatni etap bo sie okazuje że jeszcze chyba z dwie rozmowy będą jakby co. No masakra, tylko czas marnują. Jakieś głupie zadania znowu robiłam. A co do tej pracy \"po znajomości\" - to właśnie nie wiem jak mam rozumieć to że kierownik sam do mnie zadzwonił, no ale kodeksy muszę obryć tak czy siak, ale będę miała chyba większe szanse niż inni (mam nadzieję) ;) No i mam świadomość jakie robią testy, więc powinnam zdazyc się przygotować. Dostałyście maila ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×