Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja mam fajne kozaczki ,wiec luuuz :classic_cool: ;) dzis nawet zalozylam ocieplane ;) no i ja sie chyba nie rozpedze ze sprzataniem ... zreszta, i tak pewnie pojade na dzien czy dwa do rodzicow , wiec w sumie ... ... moze uda mi sie wyniesc chociaz choinke :D tzn przypomnic o tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, po co będziesz wynosić choinkę? powieś na niej kilka wydmuszek i sprawa załatwiona, nietypowa dekoracja wielkanocna :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to czy się ma fajne kozaczki czy nie tylko o to,że wielkanoc w kozakach?? teraz to przemyśl sprawę czy opłaca się jeszcze choinkę wynosić:) dobrze że słoneczny dzień u nas,roztapia przynajmniej śnieg,ale zimno i tak, musiałabym wyjść coś pozałatwiać ale nie chce mi się na tą zimnicę Angel wiesz co?nie masz Ty wrażenia że my obie to się nakręcamy nie chce się jednej nie chce drugiej i tak co dzień się tu spotykamy i wciąż nam się nie chce:D trzeba wyjść z tego niechcenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, o tym nie pomyslalam :D dzieki za pomysl ;) :classic_cool: gozdzik, to co ? mobilizujemy sie ? Najpierw posprzatamy u mnie (zapraszam :D ) , pozniej u Ciebie (jakby co mam fajny stroj \"pokojowki\" :classic_cool: )... , we dwie zawsze razniej ... jakiegos winka sie napijemy i o ile sie nie spijemy to zawsze cos sie posprzata .... . . . . . . . . . . wiem, mam GLUPIE pomysly ostatnio :P ale ja juz mysle jak tu wekend se zaplanowac, tylko zeby nie mic za duzo wolnego czasu na sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mój mąż Cię zobaczył w tym stroju pokojówki byłby niezła akcja,kopara do ziemi i maślane oczy i big ptak:classic_cool::D:D bo wiesz ja to sprzątam w mało erotycznym stroju:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez , ale przypomnialo mi sie jakos o tym stroju ;) a z big ptaka sie prawie osmarkalam ze smiechu ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big ptak jest lepszy niż small ptak lub no ptak! :classic_cool: :D ja oczywiście, że ptaki w oknach tradycyjnie przewiduję - kurczaczki, mogą być? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa, bo ja mimo kawy to normalnie usypiam... dobrze ze dzis nie musze niczego zalatwiac po pracy ,tylko jade prosto do domku ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. czy farbowanie (krem firmy Garnier) bardzo szkodzi wlosom ? bo sie zastanawiam, czy lepiej miec jakies wlosy - ale siwe , czy nie miec za chwile , ale bez odrostow ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. 2. szukam PROSTEJ i GRANATOWEJ spodnicy jeansowej - ale z taka normalna dlugoscia ,czyli do kolan, z rozporkiem , bez podwyzszonego stanu itp. Czy ktos widzial gdzies cos podobnego ? ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez net nie chcesz kupić? w sklepach to nie wiem,nie bywam raczej;) moim zdaniem siwe włosy to ostateczność,i już wolę mieć mało ale nie siwe, wszystkie farby niszczą wiadomo,choćby nie wiem jaki ich skład reklamowali,ale ja sobie nie wyobrażam nie farbować, 20,20letnia babcia masakra,to tak postarza że szok w trampkach już nie mówiąc o samopoczuciu,w ogóle tego nie biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to farbuje :P ;) w necie na allegro znalazlam JEDNĄ ,ale nie wiem ,czy bylaby dobra, bo to rozmiar 38 , a ja nosze 36/38 ;) , no i nie do konca taka bym chciala , bo sie troche zweza , i ma podwyzszany stan . a teraz szok :D ;) Ide se do apteki - po jakies cudo do wcierania w skore glowy - dostalam na to recepte - swoja droga nie kupilam, bo w portfelu 50 zl, kart w tej aptece nie przyjmuja (zaplacilabym \"sluzbowa\" ;) ) a to kosztuje 77 z groszami :O , masakra jakas. No ale nie o tym chcialam :D Ide se i slysze za soba kroki ... Facet - moze 20 kilku letni - jak mnie mijal , zaczal zwalniac i sie oglada na mnie. I widze ze chce cos powiedziec , wiec sie patrze na niego , a on : \"Masz piekny czerwony plaszczyk \" :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,a co , chcialabys ? :D po pierwsze ... wiadomo ;) a po drugie zupelnie nie w moim typie byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie chce prosta :) a tamtego kolesia i tak nie chcialabym blizej poznawac , wiec nie udzielaj mi tu rad dobra kobieto, starsza kolezanko :classic_cool: ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogolnie dobrze .... tylko ze wlasnie ;) ktos \"z przeszlosci\" mnie z lekka ,nawet nie zdenerwowal ,tylko, hmm jakby tu napisac , no niewazne - uwaza tylko ,ze ma monopol na racje i ze wie wszystko najlepiej ... No ale akurat nie ma :classic_cool: Cale szczescie ,ze moge zawsze nacisnac \"krzyzyk\" lub go zablokowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×